Dzisiaj postanowiliśmy opisać firmę, która oferuje pożyczkę ratalną. Ze względu jednak na ciekawą promocję, Zaplo gości na naszej stronie jako pierwsza firma spośród pożyczkodawców, którzy oferują pożyczki ratalne. Promocją, o której mowa jest akcja pt. „Pierwsza rata za darmo”, oferowana nowym Klientom i przy RRSO równym 97,05% dla całej pożyczki.

Jaka jest oferta Zaplo?

Firma oferuje chwilówki w kwocie od 1000 do 10000 złotych na okres od 3 do 24 miesięcy, czyli od kwartału do 2 lat.

Każdy, kto weźmie pożyczkę od 1.02.2017 roku do 28.02.2017 roku i następnie dokona spłaty pierwszej raty w terminie, będzie miał zwrócone 100% odsetek i prowizji, naliczone dla 1-wszej raty przez Zaplo. Podstawowym wymogiem jest spłata w terminie. Nie trzeba specjalnie aplikować o daną promocję, wystarczy skorzystać z oferty firmy w tym czasie.

30 dni bez opłat w ZAPLOZwrot odbywa się w ciągu 7 dni od dokonania spłaty pierwszej raty przez pożyczkobiorcę. W przypadku nieterminowej spłaty następnych rat, pożyczkobiorca nie będzie musiał zwrócić pożyczkodawcy odsetek i prowizji, które otrzymał z powrotem.

Ważne jest to, że promocja nie łączy się z innymi promocjami, oferowanymi przez pożyczkodawcę. Organizator promocji zastrzega sobie, że nie dokona zwrotu w sytuacji, gdy pożyczkobiorca spłaci pożyczkę we wcześniejszym terminie. Regulamin oferty znajduje się na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać kredyt?

Aby ubiegać się o pozytywne rozpatrzenie wniosku kredytowego, należy:

 • być obywatelem Polski,
 • być w wieku od 21 do 70 lat,
 • mieć aktualne miejsce pobytu na terenie Polski,
 • nie figurować w bazach dłużników, w tym w Biurze Informacji Kredytowej,
 • posiadać własne konto bankowe oraz założony profil w serwisie Zaplo.pl.

Wnioskując o kwotę do 5000 złotych, nie potrzeba przedstawiać zaświadczeń o dochodach. W przypadku wyższej kwoty do 10000 złotych, jest to konieczne. Chyba, że skorzysta się z systemu Instantor do szybkiej weryfikacji danych wnioskodawcy, który udostępnia pożyczkodawca. Rozwiązanie polega na automatycznym sprawdzeniu naszych przepływów finansowych i weryfikacji w systemie bankowym. Dzięki temu, proces przyznawania pożyczki się skraca.

Jeżeli nie korzysta się z funkcji Instantor, pożyczkodawca zastrzega, że można zostać poproszonym o przedstawienie jednego z dokumentów, potwierdzających uzyskiwanie dochodów. Mogą to być np.:

 • wyciąg z rachunku bankowego za okres ostatnich 3 miesięcy kalendarzowych,
 • formularz ZUS RMUA,
 • decyzja o przyznaniu emerytury lub renty,
 • odcinek wypłaty świadczenia emerytalnego lub rentowego za jeden z 3 ostatnich miesięcy,
 • zaświadczenie o wysokości emerytury lub renty, wystawione przez ZUS lub KRUS.

Kiedy można otrzymać pożyczkę?

Jeżeli wnioskodawca jest Klientem banków Getin Bank, Alior Bank lub PKO Bank Polski i poda numer konta bankowego jednej z tych instytucji we wniosku, otrzyma pożyczkę w 15 minut od wydania pozytywnej decyzji kredytowej na swoje konto.

Jak zawnioskować po raz pierwszy o pożyczkę?

Są to tylko 3 kroki:

 • kalkulator – na stronie Zaplo.pl wybierasz kwotę pożyczki, korzystasz z suwaków lub wpisujesz sam w puste pole i klikasz „Chcę pożyczkę”;
 • wniosek – uzupełnij formularz rejestracyjny, by mieć swój indywidualny Profil Klienta oraz dane we wniosku; może skorzystać z narzędzia Instantor, system błyskawicznie potwierdzający Twoje dane w czasie wnioskowania o pożyczkę;
 • decyzja – informacja o przyznaniu pożyczki i informacja kiedy pieniądze będą na koncie.

Ile kosztuje pożyczka w Zaplo.pl?

Z formularza informacyjnego do Pożyczki, dowiadujemy się, że oprocentowanie dla pożyczki wynosi 10%, prowizja pożyczkodawcy wynosi od 32,5% do 85% Całkowitej Kwoty Pożyczki. Jest ona wyszczególniona w indywidualnej umowie dla każdego pożyczkobiorcy. Przykładowe RRSO dla maksymalnej kwoty pożyczki 10000 zł na 24 miesiące wynosi standardowo poza promocją 107,1%.
Prowizja za przesunięcie terminu spłaty, wynosi 2,5% całkowitej kwoty pożyczki.

Weź kredyt w Zaplo!

Zaplo.pl jest własnością Zaplo Sp. z o. o. Jej siedziba mieści się w Warszawie, 02-146, przy ul. 17 stycznia 56. Jest ona powiązana z firmą Vivus, o którym pisaliśmy ostatnio przy okazji 2500 złotych pierwszej pożyczki od Vivusa. Jej nr KRS to 000048378, NIP: 521-366-08-75, REGON: 14695287. Numer telefonu do kontaktu to 22 1333 888, adres e-mail: kontakt@zaplo.pl.

Testowanie pożyczki w Zaplo

Serwis Zaplo.pl przygotował promocję, dzięki której pożyczymy aż do 10 000 złotych nawet na 30 dni za darmo.  Do 7 000 zł bez zaświadczenia o dochodach. Promocja trwa od 1 do 30 kwietnia 2017 i jest skierowana do nowych klientów. Pożyczkodawca pojawia się po raz drugi w niedługim czasie na naszej stronie. Ostatnio za sprawą pożyczki również ze znaczącym gratisem.

W Zaplo można ubiegać się o pożyczkę od 1000 zł do 10 000 zł na okres od 3 do 24 miesięcy z możliwością wcześniejszej spłaty. Można ją otrzymać bez żadnych zabezpieczeń jak zastaw lub poręczenie.

Co w praktyce oznacza testowanie pożyczki?

Oznacza to, że przez cały miesiąc możemy dysponować powyższą kwotą i jeżeli zwrócimy ją w tym terminie, jest do naszej dyspozycji bez opłat. Osoby, które szukają obecnie szybkiej zapomogi i wiedzą, że uda im się zwrócić wnioskowane środki, na pewno docenią propozycję w Zaplo.

4.4/5 - (7 votes)