Nawet pięćdziesięcioprocentowe rabaty od Wandoo dla stałych klientów

Wczoraj minęła połowa sierpnia, a jednocześnie na stronie firmy Wandoo (logowanie, opinie) pojawiła się wyszczególniona informacja o trwaniu programu lojalnościowego dla stałych klientów. Program był dostępny dla zalogowanych użytkowników, jednak dopiero teraz firma promuje tę informację. Tym samym pożyczkodawca dołącza do tych pożyczkodawców, których programy lojalnościowe dla stałych klientów opisujemy w naszym serwisie.

Do 50% zniżki dla stałych klientów Wandoo

Wandoo opisuje szczegóły swojego programu w regulaminie. Nie trzeba go jednak czytać, by wiedzieć, jaki bonus się nam należy. Indywidualne propozycje dotyczące zniżki mają się pojawiać po zalogowaniu na kontach konkretnych użytkowników. Na skorzystanie z promocji może liczyć już osoba, która poprawnie wnioskowała, otrzymała, a następnie spłaciła poprawnie 3 pożyczki w Wandoo. Pierwsza pożyczka jest za to darmowa.

Każda kolejna, począwszy od 4. pożyczki, będzie jak to pisze pożyczkodawca, przybliżała użytkownika do uzyskania 50% rabatu. Także, jeżeli ktoś korzystał już z usług Wandoo, warto by zbierał punkty potrzebne do ewentualnych zniżek właśnie u tego pożyczkodawcy i najlepiej wykorzystał przysługujący rabat, gdy będzie mu potrzebne więcej gotówki. Nie jest powiedziane, co ile będą wzrastać zniżki. Można jednak założyć, że będzie to od 5 do 15%, w zależności, jaką macie zdolność kredytową i czy pożyczkodawca uzna, że trzeba was skusić bardziej atrakcyjną propozycją.

Program trwa do odwołania. Poniżej wyjaśniamy parę aspektów technicznych regulaminu.

Weź pożyczkę w Wandoo!

Czemu muszę zgodzić się na telefony, smsy i maile z propozycjami, by mieć rabat?

Do skorzystania z promocji potrzebne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie naszych danych w celach marketingowych. Zgodnie z RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych), mamy prawo do odmowy wykorzystywania naszych danych osobowych. Nie jest jednak powiedziane, że dana firma ma obowiązek obsługiwać nas na promocyjnych warunkach. By otrzymywać rabaty, należy zgodzić się na otrzymywanie korespondencji. Jednak zaznaczamy, że nie jest ona uciążliwa.

Czy muszę poddać się weryfikacji przez Instantor, czy wystarczy przesłanie jednego grosza?

Wystarczy potwierdzenie tożsamości przelewem 1 grosza. Weryfikacja systemem Instantor (funkcje i bezpieczeństwo) polega na prześwietleniu przez pożyczkodawcę Twojego konta bankowego w celu sprawdzenia, czy otrzymujesz regularne przychody i ile wydajesz pieniędzy płacąc kartą. Pożyczkodawca nie będzie prosił o dodatkową weryfikację Twoich przepływów pieniężnych. Może jednak pozbawić Cię rabatu na mocy regulaminu w pewnych przypadkach.

Co stanie się z rabatem, jeżeli spóźnię się ze spłatą?

W takiej sytuacji, Wandoo zastrzega sobie prawo do pozostawienia rabatu na tym samym poziomie, może go też zmienić według narzucając indywidualne warunki lub też go anulować. Warto pamiętać zatem o terminach spłaty, ponieważ najwięcej kosztują klientów przedłużanie pożyczki lub kary za nieterminowość.

Co to znaczy poprawna spłata pożyczki?

Wandoo uważa za poprawną spłatę pożyczki zgodnie z regulaminem oddanie pieniędzy przykładowo między 21. a 30. dniem jej trwania, gdy zobowiązanie zostało zaciągnięte na 30 dni. Lub min. 14. dnia przy pożyczce na 20 dni. Mowa tutaj o upłynięciu min. 70% czasu po udzieleniu chwilówki. Warunek ten po wyjaśnieniu jest jasne. Ale jaki jest właściwie jego powód? Podejrzewamy, że pożyczkodawcy zależy na nagradzaniu tych pożyczkobiorców, którzy potrafią mniej więcej określić, na ile czasu potrzebna im gotówka. Fakt, że ktoś spłaci po 3 dniach płatną pożyczkę wziętą na 30 dni, nie zmniejsza wynagrodzenia należnego firmie Wandoo.

4.2/5 - (5 votes)