Z okazji nadejścia wiosny w pełnej okrasie Wandoo – oferta i kontakt ogłosiło konkurs na najbardziej inspirujący ogród, taras lub balkon. Należy zainspirować jury w konkursie, przysyłając zdjęcie swojej aranżacji zieleni. Swoje zabawy dla klientów ogłosiły też firmy Freezl, Ferratum i Smart Pożyczka. Co prawda pod koniec wiosny, lecz z nie mniej atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs Wandoo

Konkurs został przedłużony do 31.05.2017 ze względu na zasygnalizowaną przez użytkowników potrzebę większej ilości czasu na upiększenie ogrodów oraz ujęcia ich na kliszy w dobrych warunkach pogodowych. Obecnie pogoda w całej Polsce dopisuje, więc każdy może spróbować swoich sił jeszcze do końca maja.

Zasady i nagrody w konkursie

Po pierwsze – wziąć pożyczkę w Wandoo, następnie na adres mailowy konkurs@wandoo.pl przesłać pożyczkodawcy zdjęcie swojego ogrodu, tarasu lub balkonu. Konkurs jest skierowany do osób, które wzięły pożyczkę między 18. kwietnia a 31. maja br.

Pożyczkodawca przygotował specjalne nagrody, zgodne z tematyką konkursu. Nagrodzone zostaną 3 najlepsze w opinii organizatora prace konkursowe. Zwycięzcy mogą liczyć na bony do marketu budowlanego OBI. Za I miejsce dla 1 osoby przewidziany jest bon o wartości 500 złotych, za II miejsce dla 2 osób bon o wartości 300 złotych, natomiast za III miejsce dla 10 osób bon o wartości 100 złotych.

Regulamin konkursu znaleźć można na stronie www.wandoo.pl. Ogłoszenie wyników było planowane na 6 dni po zakończeniu konkursu, czyli 24.05.2017, ale w związku z przedłużeniem konkursu, również i ono uległo przesunięciu o 14 dni. Wyników należy spodziewać się zatem 6.06.2017 roku.

Freezl: iPad PRO do wygrania na urodziny pożyczkodawcy

iPad pro do wygrania we freezlFreezl ogłosił konkurs urodzinowy, w którym do wygrania jest tablet firmy Apple – iPad PRO. Konkurs trwa jeszcze do końca dzisiejszego dnia.

Każdy, kto chce wygrać nagrodę, powinien wziąć pożyczkę na www.freezl.pl i następnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które zostanie mu przesłane drogą mailową. Nie wiadomo, czy jest to jedno pytanie, które wysyłane jest wszystkim użytkownikom, czy jedno z puli pytań, które są wysyłane do użytkowników. Na pewno konkurs jest rozstrzygany drogą uznaniową, a o wygranej decydować będą „pomysłowość, zwięzłość i oryginalność wypowiedzi”.

Zwycięzca zostanie wybrany do 12.06.2017 roku.

Firma Freezl udziela pożyczek w kwocie od 100 do 5000 złotych na 30 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa w wysokości do 100 złotych. Pożyczkodawca udziela kredytów już osobom od 18 roku życia. Oferuje też program lojalnościowy za polecenia oraz promocję, w ramach której co 5-ta pożyczka jest za darmo.

Ferratum: konkurs wielkanocny i z bonami do Decathlonu

Konkurs Wielkanocny FerratumKonkurs wielkanocny

Pożyczkodawca Ferratum organizuje kolejny konkurs, w którym do wygrania są tablety. Ostatni konkurs odbywał się na jesieni 2016. Były w nim do zgarnięcia zarówno tablety, jak i aparaty oraz ekspresy do kawy. Teraz natomiast do wygrania są tablety jeszcze lepszej generacji: Samsung TAB E T560NZW, których wartość rynkowa to ok. 2300 złotych brutto.

Jak wziąć udział w konkursie wielkanocnym?

Uprawnionym do udziału jest każdy, kto do 18.04.2017 r. włącznie weźmie pożyczkę ratalną w Ferratum. Ponadto należy przesłać, również do 18.04.2017 r. godz. 23:59 odpowiedź na zadanie konkursowe. Polega ono na tym, by w kreatywny sposób dokończyć zdanie tytułowe konkursu „Pożycz sobie najlepszego…”.

Zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy: kontakt@ferratumbank.pl, w tytule wiadomości wpisując: Zgłoszenie do Wielkanocnego Konkursu Ferratum Bank. W treści poza odpowiedzią, należy podać swoje imię i nazwisko wraz z numerem PESEL.

3 tablety, którymi jury nagrodzi najbardziej pomysłowe i oryginalne zgłoszenia konkursowe zostaną rozdane po ogłoszeniu wyników w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.

W konkursie mogą brać udział także dotychczasowi klienci.
W konkursie nie mogą brać udziału klienci prowadzący działalność gospodarczą, przeznaczający pożyczkę na cele związane z prowadzeniem swojego biznesu.
Pożyczkodawca zatytułował konkurs hasłem „Pożycz sobie najlepszych wakacji”, które nawiązuje do poprzednich zabaw organizowanych przez niego. Tym razem nagrody są może skromniejsze, jednak dzięki temu o wiele więcej osób będzie mogło doświadczyć wygranej. Do zdobycia jest 150 bonów na 100 złotych do sklepów Decathlon.

Jak wziąć udział w konkursie wakacyjnym?

Wystarczy wziąć pożyczkę na raty u pożyczkodawcy, a następnie wysłać odpowiedź konkursową na adres e-mail: konkurs@ferratumbank.pl. Zadaniem uczestników jest wymyślenie najbardziej oryginalnego hasła kojarzącego się z „Wakacje z Ferratum Bank”.

W treści maila należy podać także swoje dane, tj. imię i nazwisko, nr PESEL lub numer pożyczki.

Organizatorzy czekają na odpowiedzi uczestników do 31.08.2017 r. Bony o wartości 100 złotych można wykorzystać w dowolnym z 46 sklepów Decathlon w Polsce lub poza granicami naszego kraju, jak również w sklepie online. Będzie on ważny 2 lata od otrzymania.

Ogłoszenie wyników konkursu Ferratum będzie następować w terminie 7 dni od zakończenia każdego z 3 etapów. Odpowiedzi nadesłane od 1.06 do 30.06.2017 – zaliczają się do etapu pierwszego, od 01.07 do 31.07.2017 – drugiego, od 01.08 do 31.08.2017 – trzeciego.

Smartpożyczka: 5000 złotych na 5. urodziny SmartPożyczki

5000 i 500 złotych nagrody w konkursie SmartpożyczkiSmartpożyczka – opinie ogłosiła konkurs urodziny. Razem ze swoimi klientami obecnymi i przyszłymi pragnie świętować swoje 5. urodziny. Pożyczkodawca nie skromnie prosi o wysłanie sobie życzeń z okazji piątej rocznicy wejścia na polski rynek.

Zasady konkursu SmartPożyczki

Jak wziąć udział w zabawie? Należy złożyć wniosek o pożyczkę. Następnie poprzez specjalną stronę i formularz, który to udostępnia, złożyć życzenia pożyczkodawcy. Nagrodą główną w konkursie jest 5000 złotych. Dodatkowo co 5 dni organizator rozlosowuje po 500 złotych nagrody. Najbliższe szanse już 15.05, następnie 20.05, 25.05 i 30.05.

Odpowiedzi konkursowe można wysyłać do 31.05.2017 roku. Wtedy już jednak możemy wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, której zwycięzca zostanie wyłoniony właśnie ostatniego dnia promocji.

Weź pożyczkę w SmartPożyczce!

Konkurs Smartpożyczki jest skierowany zarówno do klientów, którzy biorą pożyczkę w niej po raz pierwszy, jak i tych, którzy wezmę pożyczkę po raz kolejny.

Smartpożyczka figuruje w naszym rankingu od 2015 roku. Od początku oferuje pożyczkę bez odsetek, najpierw w wysokości 600 złotych, następnie podwyższała je do 800 złotych. Obecnie jest to 1000 złotych dla nowych klientów. W majowym rankingu chwilówek, pożyczkodawca zajmuje 24. pozycję.

 

4.6/5 - (25 votes)