Z okazji nadejścia wiosny w pełnej okrasie Wandoo ogłosiło konkurs na najbardziej inspirujący ogród, taras lub balkon. Należy zainspirować jury w konkursie, przysyłając zdjęcie swojej aranżacji zieleni. Swoje zabawy dla klientów ogłosiły też firmy Freezl, Ferratum i Smart Pożyczka. Co prawda pod koniec wiosny, lecz z nie mniej atrakcyjnymi nagrodami.

Konkurs Wandoo

Konkurs został przedłużony do 31.05.2017 ze względu na zasygnalizowaną przez użytkowników potrzebę większej ilości czasu na upiększenie ogrodów oraz ujęcia ich na kliszy w dobrych warunkach pogodowych. Obecnie pogoda w całej Polsce dopisuje, więc każdy może spróbować swoich sił jeszcze do końca maja.

Zasady i nagrody w konkursie

Po pierwsze – wziąć pożyczkę w Wandoo, następnie na adres mailowy konkurs@wandoo.pl przesłać pożyczkodawcy zdjęcie swojego ogrodu, tarasu lub balkonu. Konkurs jest skierowany do osób, które wzięły pożyczkę między 18. kwietnia a 31. maja br.

Pożyczkodawca przygotował specjalne nagrody, zgodne z tematyką konkursu. Nagrodzone zostaną 3 najlepsze w opinii organizatora prace konkursowe. Zwycięzcy mogą liczyć na bony do marketu budowlanego OBI. Za I miejsce dla 1 osoby przewidziany jest bon o wartości 500 złotych, za II miejsce dla 2 osób bon o wartości 300 złotych, natomiast za III miejsce dla 10 osób bon o wartości 100 złotych.

Regulamin konkursu znaleźć można na stronie www.wandoo.pl. Ogłoszenie wyników było planowane na 6 dni po zakończeniu konkursu, czyli 24.05.2017, ale w związku z przedłużeniem konkursu, również i ono uległo przesunięciu o 14 dni. Wyników należy spodziewać się zatem 6.06.2017 roku.

Freezl: iPad PRO do wygrania na urodziny pożyczkodawcy

iPad pro do wygrania we freezlFreezl ogłosił konkurs urodzinowy, w którym do wygrania jest tablet firmy Apple – iPad PRO. Konkurs trwa jeszcze do końca dzisiejszego dnia.

Każdy, kto chce wygrać nagrodę, powinien wziąć pożyczkę na www.freezl.pl i następnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które zostanie mu przesłane drogą mailową. Nie wiadomo, czy jest to jedno pytanie, które wysyłane jest wszystkim użytkownikom, czy jedno z puli pytań, które są wysyłane do użytkowników. Na pewno konkurs jest rozstrzygany drogą uznaniową, a o wygranej decydować będą “pomysłowość, zwięzłość i oryginalność wypowiedzi”.

Zwycięzca zostanie wybrany do 12.06.2017 roku.

Firma Freezl udziela pożyczek w kwocie od 100 do 5000 złotych na 30 dni. Pierwsza pożyczka jest darmowa w wysokości do 100 złotych. Pożyczkodawca udziela kredytów już osobom od 18 roku życia. Oferuje też program lojalnościowy za polecenia oraz promocję, w ramach której co 5-ta pożyczka jest za darmo.

Ferratum: konkurs wielkanocny i z bonami do Decathlonu

Konkurs Wielkanocny FerratumKonkurs wielkanocny

Pożyczkodawca Ferratum organizuje kolejny konkurs, w którym do wygrania są tablety. Ostatni konkurs odbywał się na jesieni 2016. Były w nim do zgarnięcia zarówno tablety, jak i aparaty oraz ekspresy do kawy. Teraz natomiast do wygrania są tablety jeszcze lepszej generacji: Samsung TAB E T560NZW, których wartość rynkowa to ok. 2300 złotych brutto.

Jak wziąć udział w konkursie wielkanocnym?

Uprawnionym do udziału jest każdy, kto do 18.04.2017 r. włącznie weźmie pożyczkę ratalną w Ferratum. Ponadto należy przesłać, również do 18.04.2017 r. godz. 23:59 odpowiedź na zadanie konkursowe. Polega ono na tym, by w kreatywny sposób dokończyć zdanie tytułowe konkursu “Pożycz sobie najlepszego…”.

Zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy: kontakt@ferratumbank.pl, w tytule wiadomości wpisując: Zgłoszenie do Wielkanocnego Konkursu Ferratum Bank. W treści poza odpowiedzią, należy podać swoje imię i nazwisko wraz z numerem PESEL.

3 tablety, którymi jury nagrodzi najbardziej pomysłowe i oryginalne zgłoszenia konkursowe zostaną rozdane po ogłoszeniu wyników w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.

W konkursie mogą brać udział także dotychczasowi klienci.
W konkursie nie mogą brać udziału klienci prowadzący działalność gospodarczą, przeznaczający pożyczkę na cele związane z prowadzeniem swojego biznesu.

Konkurs Ferratum bony DecathlonKonkurs wakacyjny

Pożyczkodawca zatytułował konkurs hasłem “Pożycz sobie najlepszych wakacji”, które nawiązuje do poprzednich zabaw organizowanych przez niego. Tym razem nagrody są może skromniejsze, jednak dzięki temu o wiele więcej osób będzie mogło doświadczyć wygranej. Do zdobycia jest 150 bonów na 100 złotych do sklepów Decathlon.

Jak wziąć udział w konkursie wakacyjnym?

Wystarczy wziąć pożyczkę na raty u pożyczkodawcy, a następnie wysłać odpowiedź konkursową na adres e-mail: konkurs@ferratumbank.pl. Zadaniem uczestników jest wymyślenie najbardziej oryginalnego hasła kojarzącego się z “Wakacje z Ferratum Bank”.

W treści maila należy podać także swoje dane, tj. imię i nazwisko, nr PESEL lub numer pożyczki.

Organizatorzy czekają na odpowiedzi uczestników do 31.08.2017 r. Bony o wartości 100 złotych można wykorzystać w dowolnym z 46 sklepów Decathlon w Polsce lub poza granicami naszego kraju, jak również w sklepie online. Będzie on ważny 2 lata od otrzymania.

Ogłoszenie wyników konkursu Ferratum będzie następować w terminie 7 dni od zakończenia każdego z 3 etapów. Odpowiedzi nadesłane od 1.06 do 30.06.2017 – zaliczają się do etapu pierwszego, od 01.07 do 31.07.2017 – drugiego, od 01.08 do 31.08.2017 – trzeciego.

Smartpożyczka: 5000 złotych na 5. urodziny SmartPożyczki

5000 i 500 złotych nagrody w konkursie SmartpożyczkiSmartpożyczka ogłosiła konkurs urodziny. Razem ze swoimi klientami obecnymi i przyszłymi pragnie świętować swoje 5. urodziny. Pożyczkodawca nie skromnie prosi o wysłanie sobie życzeń z okazji piątej rocznicy wejścia na polski rynek.

Zasady konkursu SmartPożyczki

Jak wziąć udział w zabawie? Należy złożyć wniosek o pożyczkę. Następnie poprzez specjalną stronę i formularz, który to udostępnia, złożyć życzenia pożyczkodawcy. Nagrodą główną w konkursie jest 5000 złotych. Dodatkowo co 5 dni organizator rozlosowuje po 500 złotych nagrody. Najbliższe szanse już 15.05, następnie 20.05, 25.05 i 30.05.

Odpowiedzi konkursowe można wysyłać do 31.05.2017 roku. Wtedy już jednak możemy wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, której zwycięzca zostanie wyłoniony właśnie ostatniego dnia promocji.

Weź pożyczkę w SmartPożyczce!

Konkurs Smartpożyczki jest skierowany zarówno do klientów, którzy biorą pożyczkę w niej po raz pierwszy, jak i tych, którzy wezmę pożyczkę po raz kolejny.

Smartpożyczka figuruje w naszym rankingu od 2015 roku. Od początku oferuje pożyczkę bez odsetek, najpierw w wysokości 600 złotych, następnie podwyższała je do 800 złotych. Obecnie jest to 1000 złotych dla nowych klientów. W majowym rankingu chwilówek, pożyczkodawca zajmuje 24. pozycję.