Promocja rabatowa w Vivus
Pożyczkodawca Vivus tej jesieni przygotował promocję, której jeszcze nie było w jego ofercie. To od Ciebie będzie zależeć jaki rabat dostaniesz na prowizję od pożyczki. Wielkość rabatu zależny jest od ilości zgromadzonych punktów. Promocja jest dla wszystkich, w tym też stałych klientów Vivus!

Zbieraj punkty w Rabatonie, a w grudniu wymieniaj na rabaty na prowizję od pożyczki!

Promocja RabatON w Vivus

Zadaniem uczestnika promocji RabatON jest zbieranie punktów. Jednak, aby móc zbierać punkty należy zawnioskować o pożyczkę i zawrzeć w czasie trwania promocji Umowę pożyczki z Vivus. Klient może zbierać punkty do 30 listopada 2017 roku.

Weź pożyczkę w Vivus!

Punkty w promocji RabatON uzyskamy za:

    • za zawarcie pierwszej umowy pożyczki – 500 punktów;
    • za każde skuteczne polecenie pierwszej pożyczki znajomemu zgodnie z zasadami programu bonusowego – 500 punktów;
    • za zawarcie kolejnej umowy pożyczki na maksymalną kwotę dostępną w ramach limitu ogólnego, jednorazowo musi być przez klienta wykorzystany cały limit ogólny – 1000 punktów

Vivus

Klient biorący udział w promocji może maksymalnie uzbierać 50 000 punktów, co daje 100 % rabatu. Oznacza to, że uczestnik, który posiada maksymalny rabat nie poniesie kosztów związanych z kolejną pożyczką w momencie, gdy zdecyduje się wymienić punkty i będzie to jedna pożyczka w tym czasie. Zgromadzone punkty na indywidualnym koncie uczestnika promocji będzie można wymienić na rabat w dniu od 1 do 31 grudnia 2017 roku, a więc w gorącym okresie świątecznym.

Jednakże w tym okresie może zostać zawarta więcej niż jedna z kolejnych umów pożyczki lub wnioskujący otrzyma dodatkowe kwoty pożyczki z przyznanego indywidualnie limitu ogólnego to wtedy zgromadzone punkty zostaną przeliczone i każda pożyczka na koncie klienta zostanie objęta rabatem.

Organizator promocji Vivus w trakcie zbierania punktów przewiduje też możliwość przyznawania punktów specjalnych po spełnieniu warunków w ramach organizowanych Akcji Specjalnych. O których Organizator będzie informował za pośrednictwem adresu e-mail podanym we wniosku o pożyczkę lub zamieszczonego w profilu klienta.

UWAGA! Rabaty nie obejmują prowizji za przedłużenie terminu spłaty pożyczki!

Vivus Finance spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 56; kod pocztowy 02-146; NIP: 525-253-13-20, REGON: 146101268; Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000418977. Firma udziela pierwszej chwilówki bez prowizji w wysokości do 3000 złotych, na okres do 30 dni.