Na termometrach w całej Polsce ponad 20 stopni Celsjusza? Taka sytuacja utrzymuje się od połowy tego tygodnia. Firma Vivus była na to przygotowana i pamięta o Polakach, którym marzy się letni wypoczynek. Razem z serwisem Fly.pl pożyczkodawca przygotował promocję, w ramach której do zgarnięcia jest bon o wartości 500 złotych do wykorzystania na podróże.

Jak skorzystać z promocji?

Należy wziąć pożyczkę na stronie www.vivus.pl. Może to być zarówno pierwsza, jak i kolejna pożyczka.

Gdy pożyczka zostanie przyznana, każdy otrzymuje SMS-a z kodem do wykorzystania we Fly.pl. Następnie, podczas dokonywania zakupu, należy wprowadzić kod w “Komentarzach” do zamówienia, przed samym wysłaniem potwierdzenia zakupu wycieczki.

Istnieją dwie opcje zapłaty za wycieczkę – opcja płatności z góry oraz opcja odroczonej płatności. W przypadku, gdy uczestnik zdecyduje się na płatność od razu, płaci pełną kwotę za wycieczkę z aktualnego cennika touroperatora. Dopiero po potwierdzeniu numeru bonu od Vivusa, następuje zwrot 500 złotych na wskazane przez pożyczkobiorcę konto. W przypadku odroczonej opcji płatności, pożyczkobiorca płaci za wycieczkę tylko ostateczną kwotę po odliczeniu bonu.

Inne informacje

Kod jest ważny do 31.12.2017 r., co oznacza, że do tego czasu należy wycieczkę zakupić i odbyć. Podróż nie może mieć miejsca w 2018 roku. Kod jest ważny dla wycieczek zorganizowanych, nie ma zastosowania dla biletów czarterowych kupowanych za pośrednictwem serwisu.

Promocja trwa do 30.06.2017 roku, a więc jeszcze przez 1,5 miesiąca.

Wejdź na Vivus.pl!

Regulaminy promocji „BON WAKACYJNY 500zł – pierwsza pożyczka” oraz „BON WAKACYJNY 500zł – kolejna pożyczka”. Standardowo, kupon będzie ważny tylko w przypadku, gdy pożyczkobiorca nie odstąpi od usługi. Inaczej będzie podlegał zwrotowi.