Wraca promocja firmy Vivus na voucher wakacyjny do firmy Fly.pl. Pisaliśmy o niej w zeszłym roku (Vivus rozdaje bony 500 złotych do Fly.pl). W tym roku kwota jest nieco niższa, jednak tak samo jak i w zeszłym – bon jest ważny zarówno dla nowych jak i aktualnych klientów. Z promocji skorzystać będą mogły osoby, które wezmą pożyczkę do 30.06.2018 r. włącznie.

Regulaminowa łyżka dziegciu dla klientów promocji Vivusa – voucher do Fly.pl

Najważniejszym plusem tej promocji z punktu widzenia dotychczasowych klientów Vivus (zobacz ofertę i opinie) jest fakt, że mogą w niej skorzystać także ci, którzy w zeszłym roku skorzystali z bonu w wysokości 500 złotych. W regulaminie nie ma wykluczonej tej grupy osób.

Voucher do Fly.pl od VivusPromocja jest kusząca, jednak jak zawsze – ma pewne obostrzenia. 300-złotowy bon możemy wykorzystać tylko na wycieczki za minimum 3000 zł. Żeby kupon był ważny, nie można też odstąpić od umowy (takie prawo przysługuje klientom kupującym produkty lub usługi przez internet w ciągu 14 dni od zawarcia umowy). Czy oznacza to, że nie można  spłacić pożyczki w ciągu 14 dni? Nie, pożyczkę można wziąć nawet i na parę dni. Odstąpienie od umowy pożyczki nie równa się jej wcześniejszej spłacie w 100%.

Przeczytaj też: Lombi.com – opinia – gotówka od ręki za przedmioty – lombard online?

Na co jeszcze nie można wykorzystać bonu

Kolejnym obostrzeniem wziętym prosto z regulaminu jest zakaz wykorzystywania bonu na zakup wycieczek z dojazdem własnym lub na bilety lotnicze czarterowe, które oferuje pośrednik Fly.pl. Można go też wykorzystać tylko na jeden wyjazd. I jest to możliwe także przez zamówienie telefoniczne.

Ostatnią rzeczą, którą chcielibyśmy dodać, to informacja podana przez organizatora, że za wycieczkę, która została kupiona przez bon wakacyjny, nie będą wcale przyznane punkty payback.

Także, czy warto? Uważamy, że tak. Ponieważ suma korzyści z tej promocji przewyższa potencjalne minusy. Czy każdy zbiera punkty payback? I czy akurat większość osób nie jeździ na wyjazdy w pełni zorganizowane? Każdy znajdzie coś dla siebie.

Otrzymaj bon w Vivus!

Jak otrzymać nagrodę?

Żeby otrzymać kupon należy:

  • wziąć swoją pierwszą lub następną pożyczkę w Vivus,
  • w ciągu jednego dnia roboczego otrzymasz SMS-em kod uprawniający do zniżki na wakacje (sprawdź oferty pożyczek!) – ważny do 31.12.2018,
  • następnie wejść na Fly.pl i zakupić wymarzoną wycieczkę.

 

3.8/5 - (10 votes)