Pożyczka Plus ogłosiła właśnie konkurs wielkanocny o nazwie „Twój wielkanocny Plus”. Wszyscy, którzy zaciągną pożyczkę w terminie do 18.04. mogą wygrać bon do IKEI o wartości 1500 zł. Jakie dokładnie zasady obowiązują w zabawie? Co należy wiedzieć przed przystąpieniem do promocji? Zapraszamy do lektury.

Twój wielkanocny plus – zasady konkursu od Pożyczki Plus

W konkursie Pożyczki Plus (logowanie, kontakt, opinie) można wygrać 1 bon do IKEI o wartości 1500 złotych. Zwycięzcą zostanie tylko jedna osoba i nie będzie wybrana na zasadach loteryjnych. Aby mieć szanse na wygraną, trzeba poza zaciągnięciem pożyczki między 22.03 a 18.04.2022 r. (do godz. 23:59), odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Brzmi ono:

„Najciekawsze wspomnienie z Twoich świąt Wielkanocnych to?”

banner konkursu Twój wielkanocny PlusTrzeba jednak pamiętać, że na przesłanie naszej historyjki, opowiadania czy innej literackiej formy, również mamy czas do godz. 23:59 w dniu 18.04.2022 r. Jak to uczynić? W specjalnym formularzu, do którego link dostępny jest na stronie www.pozyczkaplus.pl podajemy następujące dane:

  • adres e-mail,
  • imię i nazwisko,
  • numer telefonu przypisany do pożyczki (użyty do rejestracji w serwisie),
  • odpowiedź konkursowa – nie ma limitu znaków, ale też sugerujemy, by nie nadwyrężać cierpliwości komisji konkursowej.

Wyłonienie zwycięzcy przez Aventus Group

Zgodnie z regulaminem, prace zostaną ocenione pod kątem oryginalności, a komisja konkursowa powołana spośród przedstawicieli organizatora, czyli Aventus Group sp. z o. o. wybierze najbardziej twórcze zgłoszenie.

Zwycięzca zostanie wybrany do 6.06.2022, ogłoszony do 13.06.2022 r., a nagroda zostanie przekazana do 27.06.2022 r.

Kto może wziąć udział?

W zabawie udział mogą wziąć klienci Pożyczki Plus, którzy:

  • zaciągną chwilówkę między 22.03 a 18.04.2022 r.,
  • w tym czasie wyślą swoje zgłoszenie konkursowe,
  • nowym klientem lub powracającym po raz wtóry,
  • nie są powiązani lub spokrewnieni z organizatorem lub jego pracownikami,
  • spłacą swoje zobowiązanie w terminie (do czasu ogłoszenia wyników będzie to wiadome komisji konkursowej), ale nie wcześniej niż na 10 dni przed terminem spłaty.

Osoby, które wyślą 2 lub więcej odpowiedzi nie zwiększą swoich szans na wygranie. Co więcej, zostaną wyeliminowane, dlatego nie należy kombinować. Zachęcamy do podzielenia się z organizatorem historią, która będzie zabawna, zwięźle opisana i przede wszystkim prawdziwa. Wtedy nie będą mieli Państwo problemów z jej opisaniem.

Konkurs pożyczkowy 2022 – podsumowanie

„Twój wielkanocny plus” to kolejny, trwający obecnie konkurs grupy Aventus. Osoby, które do 18.04.2022 staną się klientami serwisu Smart Pożyczka (kontakt, opinie), mogą zawalczyć o 3 bony o wartości 1500, 1000 i 500 złotych do Media Expert. Do 27.03. trwał konkurs ze smartwatchem firmy Apple do wygrania.

Pożyczka Plus jest serwisem, w którym można pożyczyć do 15000 złotych na okres od 10 do 45 dni. Nowi klienci mogą liczyć na kwotę maksymalnie w wysokości 3000 złotych. Przyznana kwota zależy oczywiście od posiadanej zdolności kredytowej. Pożyczka dla nowego klienta jest przyznawana z RRSO 0%, pod warunkiem zwrotu pieniędzy w terminie. Obecnie trwa promocja dla stałych klientów, którzy mogą skorzystać z 50% rabatu na RRSO – wynosi ono 393%.

Przeczytaj też: Pożyczki bez zdolności kredytowej online – kredyty – czy i gdzie dostępne?

4.7/5 - (6 votes)