Twisto.pl - logo
Zrzut ekranu strony Twisto.pl
Złóż wniosek!

4/5 - (43 votes)

Dobra wiadomość! Ten pożyczkodawca udziela limitu na karcie z RRSO 0% na 30 dni!

Oferta Twisto

Twisto jest firmą z czeskim rodowodem, przejętą jednak przez australijski Zip. Podmiot ten świadczy szereg usług, które mają na celu ułatwianie klientom korzystania z pieniędzy oraz dokonywania zakupów. Wśród usług firmy, można wymienić:

 • wirtualną kartę kredytową,
 • kredyt odnawialny,
 • płatność w ratach oraz to, z czego firma ta słynie najbardziej, czyli
 • opóźnioną zapłatę za zakupy w sklepach, nie tylko tych stacjonarnych, ale również i internetowych.

Korzystając z Twisto, mamy dostęp do aplikacji mobilnej, umożliwiającej korzystanie z karty płatniczej. Jak działa dokładnie działają oferty firmy, z jakich usług możemy skorzystać i co może nam zaoferować?

Korzystając z karty z limitem kredytowym, otrzymujemy dostęp do bezpłatnego konta internetowego wraz z kartą płatniczą, a następnie otrzymujemy wspólnie ustalony miesięczny limit. Twisto oferuje także oprocentowanie nawet 0%. Oznacza to, iż rejestrując się teraz, korzystamy z promocji, w której możemy skorzystać z 3 rat za 0 zł i podzielić płatność na trzy części. Pierwszą ratę zapłacimy do 15. dnia następnego miesiąca.

Oferta Twisto

Twisto jest firmą z czeskim rodowodem, przejętą jednak przez australijski Zip. Podmiot ten świadczy szereg usług, które mają na celu ułatwianie klientom korzystania z pieniędzy oraz dokonywania zakupów. Wśród usług firmy, można wymienić:

 • wirtualną kartę kredytową,
 • kredyt odnawialny,
 • płatność w ratach oraz to, z czego firma ta słynie najbardziej, czyli
 • opóźnioną zapłatę za zakupy w sklepach, nie tylko tych stacjonarnych, ale również i internetowych.

Korzystając z Twisto, mamy dostęp do aplikacji mobilnej, umożliwiającej korzystanie z karty płatniczej. Jak działa dokładnie działają oferty firmy, z jakich usług możemy skorzystać i co może nam zaoferować?

Korzystając z karty z limitem kredytowym, otrzymujemy dostęp do bezpłatnego konta internetowego wraz z kartą płatniczą, a następnie otrzymujemy wspólnie ustalony miesięczny limit. Twisto oferuje także oprocentowanie nawet 0%. Oznacza to, iż rejestrując się teraz, korzystamy z promocji, w której możemy skorzystać z 3 rat za 0 zł i podzielić płatność na trzy części. Pierwszą ratę zapłacimy do 15 dnia następnego miesiąca.

Sprawdzanie zdolności kredytowej i baz dłużników

Firma Twisto sprawdza zdolność kredytową swoich klientów jako podmiot finansowy podlegający pod ustawę o kredycie konsumenckim. Odbywa się to zarówno w odniesieniu do karty pozabankowej, jak i planów z zakresu BNPL – buy now – pay later „kup teraz – zapłać później”. Firma nie pisze na swojej strony nt. sprawdzanych baz BIG czy BIK, ale swoje wyliczenia opiera na historii współpracy z danym klientem i terminowości spłat. Dostępne do pożyczenia kwoty są wyższe wraz z upływem czasu i zwiększenia zaufania.

Dodatkowe informacje

18 – 99 lat

Przelew 1 zł na wskazane konto

Pon. – Pt. 08:00-18:00

45 dni

WWW: www.twisto.pl

Tel. 22 263-02-10

Email: kontakt@twisto.pl

Cechy karty Twisto

Co więcej, z tej karty korzystać można w wybranych sklepach, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych, także w innych walutach po bardzo korzystnym kursie wymiany walut. Dodatkowo też można skorzystać z usługi odroczonej płatności, na przykład PayU płacę później. Twisto wyznacza miesięczny limit, który każdy klient otrzymuje po założeniu konta. Ten limit jest konkretną kwotą, którą można wydać w ciągu całego miesiąca na zakupy z Twisto. Limit ten, a właściwie jego wysokość jest ustalana przez wewnętrzny system scoringowy.

Konkurs do 27. lutego – zasady

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów Twisto oferuje wiele różnego rodzaju promocji, ale także i konkursów. W tym momencie istnieje możliwość wzięcia udziału w jednym z organizowanych przez nich konkursów, czyli konkurs do 27. tutego, w którym można wygrać nagrody pieniężne. By to zrobić, należy wykonać zakupy w sklepach internetowych z metodą płatności Twisto lub PayU, a następnie wybrać opcję Płacę Później. Niestety promocja ta nie dotyczy płatności wykonanych za pomocą karty Twisto.

Po wykonanych już zakupach należy zarejestrować swój udział w konkursie, na co mamy czas tylko do końca obecnego miesiąca. Żeby zarejestrować swój udział w konkursie, należy:

 • podać adres e-mail, który podaliśmy podczas zakupów, a dodatkowo
 • do formularza zgłoszeniowego także załączyć wizualizację któregoś ze swoich marzeń, czyli na przykład krótki tekst, zdjęcie, film wideo bądź kolaż, które będą w jakiś sposób wyrażały wybrane przez nas marzenie.

Twisto wybierze 3 osoby, które otrzymają nagrody: 5 000 zł, 2 000 zł oraz 1000 zł, a wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej.

Jak wnioskować o kartę Twisto?

Żeby uzyskać kartę Twisto, należy złożyć poprzez aplikację lub stronę internetową wniosek o kartę z limitem kredytowym. Taki limit to miesięczny limit na wydawanie pieniędzy z konta. Jest on wyznaczany przez Twisto, jednak uzgadniany z klientem. Jego wysokość zależna jest od zdolności kredytowej klienta.

Do wypełnienia wniosku potrzebny jest dokument potwierdzający naszą tożsamość, w celu zweryfikowania tożsamości osoby wnioskującej o kartę. Uzupełnienie wniosku trwa tylko około 2 minuty, stąd jest to proces bardzo szybki i sprawny. Podane we wniosku dane muszą być oczywiście zgodne z tymi, które podane są na dowodzie tożsamości.

Jak usunąć konto?

Konto można oczywiście dezaktywować. Należy to zrobić za pomocą odręcznie napisanego wypowiedzenia, w którym muszą znajdować się takie dane jak: numer PESEL i adres mailowy, na który zostało utworzone konto. Uzupełniony dokument należy odręcznie podpisać, zeskanować, a następnie wysłać do biura Twisto. W następstwie tych czynności konto zostanie dezaktywowane w ciągu 30 dni od złożenia wniosku.

Ile kosztuje utrzymanie karty? Kiedy jest bezpłatna?

Karta Twisto jest całkowicie darmowa, tak samo jak jej dostawa. Jeśli zdecydujemy się na fizyczną kartę, możemy ją zamówić zarówno mając już konto, jak i dopiero je rejestrując. W obu przypadkach jej dostawa odbędzie się za darmo. Można nią płacić wszędzie, gdzie tylko przyjmowane są płatności kartą, nie tylko w sklepach partnerskich.

Sklepy współpracujące z Twisto – lista

Twisto w Payu płatności - płatność za zakupy w aptece Gemini

Z Twisto współpracuje bardzo wiele różnych sklepów, zarówno mniejszych, jak i większych, internetowych, a także stacjonarnych. Są to sklepy z bardzo zróżnicowanym asortymentem. W puli sklepów partnerskich znajdziemy między innymi sklepy sportowe, odzieżowe, obiekty gastronomiczne, obuwnicze, księgarnie, czy także sklepy z kosmetykami. Między innymi wśród sklepów partnerskich są takie sklepy jak:

 • Orsay,
 • 5. 10. 15.,
 • Pizza Hut,
 • RTV EURO AGD,
 • Martes Sport,
 • Pani Swojego Czasu,
 • New Balance,
 • Skin 79,
 • C & A,
 • tania książka.pl.

Korzyści z posiadania konta lub karty w Twisto

Korzystając z konta lub karty w Twisto, otrzymujemy bardzo wiele korzyści. Przede wszystkim możemy skorzystać z usługi odroczenia płatności, na przykład przesunąć płatność o 45 dni za 0 zł, czyli zyskujemy wtedy możliwość zapłacenia do 15 dnia następnego miesiąca, co daje nam bardzo elastyczny czas na spłatę. Raty są już od 0%, a więc płacąc za zakupy więcej niż 200 zł, mamy możliwość podzielenia płatności na 3 miesięczne raty.

Twisto pośród innych płatności

Co więcej, zyskujemy gwarancję bezpiecznych i sprawdzonych zakupów, na przykład otrzymując jednorazową kartę ratalną i miesięczny limit wydawanych pieniędzy. Warto też wiedzieć, iż nasza karta wirtualna jest chroniona podwójnymi zabezpieczeniami, a w dodatku możemy ją w każdej chwili zablokować. W planie Space zyskujemy możliwość podpięcia karty Twisto do Google Pay oraz Apple Pay, a także uzyskania fizycznej karty, jeśli tylko zależy nam na tym.

Wielką zaletą jest oczywiście aplikacja mobilna, z poziomu której możemy zarządzać wszystkimi swoimi płatnościami oraz przeanalizować własny budżet. Funkcja Split umożliwia nam podzielenie danego rachunku na wiele osób nawet w przypadku, gdy reszta nie korzysta z Twisto. Jeśli chodzi o więcej korzyści, Twisto oferuje nam bardzo korzystny kurs wymiany, a także cashback, czyli możliwość powrotu części naszych pieniędzy.

Jak spłacać kartę?

Twisto po 30 dniach podsumowuje wszystkie nasze wydatki w aplikacji i od tego czasu mamy jeszcze 15 dni na ich spłacenie, czyli jest to tak zwany okres bezodsetkowy do 45 dni. Możemy spłacić wszystko naraz, nawet wcześniej, przed upływem tych 30 dni, a możemy także część wydatków odroczyć na później. W tym celu po 15 dniach możemy zwrócić nawet tylko 10% naszych wydatków, a resztę spłacić w bardziej dogodnym dla nas czasie. Możemy także wybrać metodę spłaty, co oznacza, iż możemy zapłacić przelewem, kartą, punktami zgromadzonymi w Twisto, czy też za pomocą kodu BLIK.

Minimalna kwota spłaty w Twisto

Spłacając kartę Twisto, nie musimy wcale spłacać jej w całości. Kiedy nadchodzi termin spłaty, możemy część naszych wydatków (aż do 90%) odroczyć na później, a więc w wyznaczonym terminie zapłacimy tylko 10% należnych kosztów. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, iż te 10% wydatków powiększone zostanie o prowizję dla firmy.

Brak spłaty w terminie – konsekwencje

W przypadku braku spłaty należnych kosztów przez klienta Twisto zastrzega sobie prawa między innymi do naliczenia odsetek za opóźnienie w spłacie karty kredytowej online, wszczęcia wobec klienta postępowania sądowego, czy też przekazania informacji o zaleganiu spłaty przez klienta do KBIG oraz PWIP. W przypadku powyżej wspomnianych interwencji przez Twisto klient oczywiście zobowiązany jest do spłaty wszelkich kosztów sądowych, kosztów opłat skarbowych, odsetek zadłużenia, a także samej kwoty zadłużenia.

Jak zwiększyć przyznany limit?

Wysokość przyznanego limitu jest zależna głównie od zdolności kredytowej klienta, stąd chcąc zwiększyć swój limit, trzeba spełnić pewne warunki. Otóż nasza prośba zwiększenia limitu zostanie pozytywnie rozpatrzona tylko w przypadku, gdy regulujemy nasze zobowiązania terminowo, a nasza zdolność kredytowa jest na odpowiednim poziomie. W każdej chwili jednak możemy sami złożyć wniosek o podwyższenie limitów kredytowych z poziomu strony internetowej. Po złożeniu takiego wniosku firma ma 14 dni na jego rozpatrzenie.

Twisto – nasza opinia

twisto 300x250px - banner rrso 0%Twisto jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które często dokonują zakupów przez Internet i nie tylko – sprawdzi się również przy zakupach stacjonarnych. Dzięki korzystaniu z pozabankowej karty kredytowej nie musimy martwić się o nasze finanse, a dodatkowo możemy wziąć udział w wielu promocjach czy konkursach. Twisto może zaoferować kartę kredytową, internetową aplikację, czy też możliwość płatności w ratach.

Kontakt z Twisto jest bardzo dobry, ponieważ wszystkie ważne informacje podane są na ich stronie internetowej, a dodatkowo stale możliwy jest kontakt telefoniczny, po zadzwonieniu na infolinię.