Pożyczkodawca Provident w swojej ofercie na czas świątecznego zabiegania i większych wydatków przygotował dla nowych klientów promocję „Złap szybką pożyczkę”. W dodatku – w lipcu 2017 Provident ogłosił konkurs z okazji 20-lecia firmy, o czym poniżej.

Jak skorzystać z promocji Providenta?

Należy:

 • wziąć pożyczkę z 12 miesięcznymi ratami,
 • wybrać pożyczkę w całkowitej kwocie: 1500, 3000 lub 4000 zł.

Później, po spełnieniu tych dwóch warunków promocji; otrzymasz nagrodę w postaci promocyjnej oferty produktowej. Co oznacza, że termin spłaty pierwszej raty pożyczki upływa po 2 miesiącach od dnia zawarcia umowy pożyczki oraz za pierwszy miesiąc obowiązywania umowy odsetki nie będą naliczane.

Jak wnioskować o kredyt?

 • w kalkulatorze pożyczki wybrać kwotę pożyczki, jej rodzaj oraz sposób spłaty;
 • wypełnić formularz kontaktowy;
 • ustalić termin spotkania z doradcą, który zadzwoni dopiero po pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej.

Jakie warunki należy spełnić, aby wnioskować o pożyczkę w Provident?

Należy spełnić następujące warunki, by stać się uczestnikiem promocji w Providencie:

 • być osobą pełnoletnią;
 • posiadać stałe zameldowanie, poświadczone wpisem w dowodzie osobistym;
 • być obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej;
 • mieć stałe źródło dochodu np. pensja, renta, emerytura.

Weź udział w promocji!

Podsumowując, firma Provident działa na polskim rynku od ponad 18 lat. Celem firmy jest poprawa jakości życia swoich klientów, przygotowując proste i rzetelne produkty finansowe dostosowane do ich potrzeb. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta z usług firmy skorzystało już 3,9 miliona osób, a skala ich zadowolenia z jakości przeprowadzonych usług wynosi ponad 90%. Provident oferuje pożyczkę dopasowaną z tygodniową lub miesięczną ratą oraz pożyczkę dopasowaną.

20 urodziny firmy Provident

Pożyczkodawca Provident obchodzi swoje 20 urodziny i do wspólnego świętowania zaprasza obecnych jak i nowych klientów. W związku z tym przygotował konkurs w którym do wygrania jest 2000 złotych, a codziennie jest aż 20 losowań! Kwota o jaką można wnioskować w Provident to od 300 zł do 15 000 zł.

Jak wziąć udział w konkursie?

2000 złotych konkurs urodzinowy Provident

Aby zgłosić swój udział w konkursie, należy posiadać pożyczkę w Provident na dowolną kwotę. O pożyczkę możemy aplikować przez stronę internetową Provident nie wychodząc z domu. Konkurs trwa do 24.07.2017 roku.

Po złożeniu wniosku o pożyczkę i po podpisaniu umowy o pożyczkę mamy 14 dni, aby zgłosić swój udział w konkursie. Ponadto, udział w konkursie można zgłosić na dwa sposoby:

 1. wysyłając SMS na numer 600 400 354 w treści wpisując numer umowy pożyczki i odpowiedź na pytanie konkursowe. A pytanie brzmi: „Jaki plan zrealizował(a)byś za 2000 zł?”. Ważne będzie tylko Zgłoszenie Konkursowe SMS wysłane z numeru telefonu podanego w trakcie wnioskowania o pożyczkę.
  Na przykład: Zgłoszenia Konkursowego SMS: 0000001, Wakacje z rodziną;
 2. poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej Provident: należy wypełnić kolejno rubryki: swoje imię, numer telefonu, numer pożyczki, adres e-mail oraz odpowiedź na pytanie: „Jaki plan zrealizował(a)byś za 2000 zł?”

Zgłoszenie do konkursu może być tylko jedno poprzez Zgłoszenie Konkursowe SMS lub Zgłoszenie Konkursowe Formularz. Miałoby to znaczenie na przykład, gdybyśmy zawarli kilka umów pożyczek. W przypadku wysłania większej ilości zgłoszeń pod uwagę będzie brane tylko pierwsze. Konkurs nie łączy się z ofertami promocyjnymi.

Zgłoszenie do konkursu do 14 dni po wzięciu pożyczki

W ciągu 14 dni kiedy możemy zgłosić się do konkursu – od momentu podpisania Umowy pożyczki. Ważne jest by zachować prawo do udziału w konkursie. Moglibyśmy je stracić na przykład, gdy odstąpimy od umowy w czasie przewidzianym w umowie. Albo dokonamy całkowitej spłaty pożyczki ani.

Zwycięzcą w Konkursie „20 lat Provident” ma szansę zostać każdy zgłoszony, który spełni warunki konkursu oraz zaskoczy jury konkursowe oryginalnością i pomysłowością swojej odpowiedzi na pytanie konkursowe.

4.1/5 - (9 votes)