Firma Provident przyzwyczaiła klientów i obserwatorów rynku do jednorazowych, powtarzanych od czasu do czasu promocji z pożyczką do spłaty za darmo. Promocje polegały do tej pory na tym, że wystarczyło zaciągnięte zobowiązanie spłacić w ciągu miesiąca. W 2018 roku pożyczkodawca udostępnił chwilówkę na 4 miesiące za darmo, potem było to bezpłatne korzystanie z pieniędzy przez 5 miesięcy. Obecnie promocja jest wyłączona -> Wyślij wniosek o pożyczkę!.

Darmowa pożyczka u Providenta w roku 2019 – aż na 5 miesięcy

Firma Provident  (oferta, opinie, logowanie i kontakt) aktualnie nie udziela pożyczek chwilówek, które są za darmo przy spłacie w odpowiednim czasie. Obecnie dają nawet 5 miesięcy za darmo. Nosi ona nazwę pożyczki na start i jest udzielana klientom, którzy złożą wniosek internetowo tutaj: www.provident.pl.

Provident - banner - wyprzedaże - szczęka opada

Provident – pożyczki z ratą tygodniową lub miesięczną

Provident jest firmą, która udziela obecnie (w roku 2019) pożyczek na 48 rat miesięcznych z RRSO równym 9,87% w kwocie od 5000 do 20000 złotych. Oferta ta obowiązuje od listopada 2018 i cieszy się popularnością, więc jeszcze można z niej skorzystać. Skierowana jest do nowych klientów.

Firma oferuje swoim klientom także możliwość pożyczenia gotówki ze spłatą rat co tydzień. To może być dobre rozwiązanie dla osób, które cenią sobie częste przypominanie sobie o swoim długu lub które otrzymują tygodniówki. Opcja jest dostępna w ramach tzw. pożyczki dopasowanej w kwocie do 10000 zł na 30-90 tygodni.

Weź pożyczkę w Providencie!

Stali klienci Providenta a rabaty

Pewnie część z Państwa trafiła na naszą stronę szukając rabatów u Providenta dla stałych klientów. Obecnie nie ma specjalnych rabatów dla osób, które wzięły Najczęściej szukamy tych rabatów pożyczając po raz trzeci, czwarty, czasami nawet i drugi. A to dlatego, że jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że każdy pożyczkodawca zachęca nas jakąś promocją.

Firmy pożyczkowe, w tym Provident, wiedzą o tym, że żeby zatrzymać klienta u siebie należy zadbać o jego dobre samopoczucie, jak i dać jakiś upust. Zawsze możemy zabiegać u pożyczkodawcy o rabat. Na pewno łatwiej o to będzie w bezpośrednim kontakcie z agentem firmy. Jednym z ciekawych rozwiązań bonusowych są pakiety medyczne. Od dłuższego czasu są oferowane bezpłatnie lub za drobną opłatą chociażby przez ubezpieczycieli lub kancelarie odszkodowawcze, a ostatnio też i firmy pożyczkowe. Jest wśród nich Provident.

Pakiet medyczny – jako jeden z bonusów

Provident przewidział dla swoich klientów ubezpieczenie w AXA Ubezpieczenia. W momencie, gdy jesteśmy klientami pożyczkodawcy, mamy możliwość aktywowania opieki zdrowotnej w ramach tej instytucji za 3 zł tygodniowo (dla pożyczek z ratą tygodniową) lub 13 zł miesięcznie (dla tych z ratą miesięczną). W przypadku zachorowania, możliwe jest uzyskanie szybkiej wizyty u lekarza i pomocy specjalistycznej w całej Polsce.

Pożyczkodawca zapewnia w ramach pakietu o wsparciu pieniężnych w przypadku losowych sytuacji:

  • opłacenie pobytu w szpitalu,
  • leczenie złamań,
  • pomoc w przypadku poważnych i długoterminowych skutków inwalidztwa,
  • wypłata bezspornej kwoty ubezpieczenia w ciągu 30 dni roboczych od otrzymania zawiadomienia o zdarzeniu
  • ubezpieczenie w wysokości dochodzącej nawet do 100 000 złotych.

Archiwalne: Dla nowych klientów – promocja na 4 miesiące – 2018

Promocja zakłada, że 120 dni darmowego kredytowania może przysługiwać jednej osobie tylko, jeżeli pożyczy od 500 do 1500 złotych. Z pewnością jest to godna uwagi oferta, mimo że różni się od poprzednich akcji promocyjnych urządzanych przez Providenta. Wtedy można było pożyczyć maksymalną kwotę, która jest dostępna, czyli nawet 15000 złotych. Niższa kwota w tym przypadku może okazać się pomocna osobom, które właśnie podobnej kwoty potrzebują i którą też na co dzień mogą pożyczyć u tego pożyczkodawcy.

Wonga banner - 750

Czy aby na pewno do 1500 zł przez 120 dni za darmo w Providencie?

Regulamin promocji zakłada, że oczywiście – żadnej prowizji  i odsetek od pożyczki się nie zapłacimy w przypadku spłaty zobowiązania w terminie. Jednak szkopuł tkwi w tym, że spłata zobowiązania zostaje rozłożona na 4 równe raty miesięczne, które należy zwracać co 30 dni. Drugą opcją jest spłata zobowiązania w 17 równych ratach tygodniowych.

Oto telewizyjna i youtube’owa reklamówka promocji:

Promocja „Za 0 w miesiąc” i oferta standardowa

Provident posiada wciąż promocję, w ramach której nowi klienci jak i stali klienci mogą pożyczyć pieniądze bez opłat na równy miesiąc. Dla Pożyczki Samoobsługowej nie ma tutaj ograniczeń co do kwoty. W przypadku Pożyczki Miesięcznej na Konto lub w Gotówce można spłacić tyle samo po miesiącu. Ma to miejsce dla zobowiązania w wysokości 300 – 4000 zł. Należy w obu przypadkach dokonać spłaty dopiero po 15 lub 22 dniach (w przypadku pożyczki „w Gotówce”).

Reprezentatywny przykład poza promocją dla Pożyczki Dopasowanej tygodniowej w Gotówce:

Kwota pożyczki
RRSO
Całkowita kwota do spłaty
Oprocentowanie stałe
Całkowity koszt kredytu
Wysokość raty
3400 zł
166,11%
5 727,27 zł
10%
2 327,27 zł
60 * 95,46 zł

Reprezentatywny przykład poza promocją dla Pożyczki Dopasowanej miesięcznej w Gotówce:

Kwota pożyczki
RRSO
Całkowita kwota do spłaty
Oprocentowanie stałe
Całkowity koszt kredytu
Wysokość raty
2300 zł
160,5%
3 720,59 zł
10%
1 420,59 zł
12 * 310,05 zł

Reprezentatywny przykład poza promocją dla Pożyczki Samoobsługowej:

Kwota pożyczki
RRSO
Całkowita kwota do spłaty
Oprocentowanie stałe
Całkowity koszt kredytu
Wysokość raty
1700 zł
152,93 %
2 706,76 zł
10%
1 006,76 zł
12 * 225,56 zł

 

Provident Polska S.A. jest firmą, która jest obecna w Polsce od ponad 20 lat, a z jej usług skorzystało do tej pory ok. 4 miliony Polaków. Jego siedziba mieści się w Warszawie, 00-189, przy ul. Inflanckiej 4a. Jest wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem KRS 0000009389 i posiada nr NIP 525-15-71-292. Kapitał zakładowy spółki został wpłacony w całości w wysokości 142,9 mln złotych.

Promocje Providenta z dalszej przeszłości

Promocoja Providenta na świętaSpłata pożyczki na święta Bożego Narodzenia

Provident wprowadził promocję, wobec której nie przejdzie obojętnie nikt, kto szuka pożyczki ratalnej z niską ratą i jednocześnie zamierza ją wziąć przed świętami. Każdy, kto weźmie jedną z oferowanych pożyczek firmy, ma szansę otrzymać prezent w postaci spłaty swojego zobowiązania przez pożyczkodawcę.

Jakie usługi Providenta biorą udział w konkursie?

Dlatego opisujemy ją właśnie na naszej stronie, z racji magicznej wizji, jaką niesie za sobą nawet nie tyle pożyczka za darmo, co jej całkowita spłata jako „prezent” w konkursie od firmy Provident. By wziąć udział w konkursie „Wygraj pożyczkę” wystarczy skorzystać z dowolnej usługi Providenta. Są wśród nich Pożyczka Samoobsługowa z ratą miesięczną lub Pożyczka Dopasowana z ratą tygodniową lub z kolei Pożyczka dla firm.

Pytanie konkursowe brzmi: „Co w święta LICZY SIĘ dla Ciebie najbardziej?”. Odpowiedzi są codziennie oceniane przez jury, złożone z przedstawicieli organizatora. Liczy się kreatywność i oryginalność odpowiedzi. By jej udzielić, należy wysłać sms na numer 600 400 354, wpisując w treści numer pożyczki i treść zgłoszenia konkursowego po przecinku, np. „123456789, Moja rodzina”.

Kto może wziąć udział w konkursie ze spłatą pożyczki?

Nagrodami w konkursie jest tytułowa spłata zaciągniętego zobowiązania. Organizator zastrzega, że z promocji mogą skorzystać osoby, które:

– nie skorzystały z żadnej innej promocji podczas brania danego kredytu,
– wysłały zgłoszenie maksymalnie do 14 dni po wzięciu pożyczki,
– nie dokonały całkowitej spłaty przed upływem 14 dni od zawarcia umowy pożyczki,
– nie odstąpiły od umowy zgodnie z terminem przewidzianym w umowie.

Konkurs trwa do 28.12.2016 roku. Pożyczkodawca ma zamiar spłacić za Klientów aż 50 pożyczek. Lista zwycięzców znajduje się na stronie www.provident.pl. O pożyczkę w Providencie można ubiegać się drogą online lub dzwoniąc na nr telefonu 600 200 200.

Kampanię reklamuje nawiązujący do liczb i rodzinnej, wigilijnej atmosfery spot:

Tablet do wygrania na święta w Providencie

W grudniu roku 2014 firma Provident przygotowała na święta promocję z tabletem do wygrania. Nie od dziś wiadomo, że okres przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia nie jedną osobę potrafi przerosnąć finansowo. Kredyty gotówkowe zbierają wtedy swoje żniwo i jest to dobry czas, by móc otrzymać dobrą ofertę, nawet jeżeli nie jest to darmowa pożyczka. Do wygrania był tablet i premia finansowa nawet w wysokości 15%.

Promocja Złap Tablet w Provident

3.8/5 - (16 votes)