Już w poniedziałek 3.09. zaczyna się rok szkolny, a obecnie trwają przygotowania niejednego ucznia i jego rodziców w związku z nadchodzącą szkołą. W tym roku potrzeby dzieci są wcale nie mniejsze. Dlatego niektóre firmy pożyczkowe, w tym LoanMe starają się zachęcić rodziców do wzięcia pożyczki właśnie u nich.

Nowy rok szkolny – zmiany w polskich szkołach

System edukacji w Polsce jest w trakcie zmian, gimnazja są wygaszane. Stąd też powód dla wprowadzenia rządowego programu „Wyprawka 300+” i dopłaty do podręczników. Koniec lata i początek jesieni to okres żniw dla różnych branż z racji tego, że wydajemy więcej pieniędzy. Dostrzegają to również firmy pożyczkowe, które przygotowują promocje z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

Konkurs od Loanme

Firma LoanMe, oferująca akurat pożyczki ratalne, przygotowała dla swoich klientów konkurs „Witaj szkoło!”, w którym można wygrać w pełni wyposażony plecak do szkoły. W jego skład zgodnie z regulaminem wchodzą: piórnik z wyposażeniem, blok rysunkowy A4, blok kolorowy A4, kredki, 6 zeszytów, bidon, lunchbox. Do wygrania są nawet 3 takie plecaki – dla miejsc 1-3. Najlepsza osoba z najciekawszym zgłoszeniem otrzyma również nagrodę pieniężną – 1000 złotych. Wszyscy inni biorący udział w konkursie dostaną piórniki firmowe od pożyczkodawcy. A więc każdy coś wygrywa!

Co trzeba zrobić, by wygrać? Należy zrobić swojemu dziecku zdjęcie, na którym będzie pokazane, jak przygotowuje się do szkoły. Maila wysyłamy na adres kontakt@loanme.pl. Jednocześnie, by móc walczyć o nagrody główne, a także i nagrodę pocieszenia – należy wyrazić zgodę na upublicznienie wizerunku dziecka. Są to wymogi formalne, a przecież jakże miły może to być prezent dla naszej pociechy. Nie trzeba się martwić też o zapłatę podatku od przyznanych nagród, bo o to dba organizator.

Do kiedy można się zgłaszać i kiedy będą wyniki?

Każdy uczestnik może nadesłać do konkursu maksymalnie 5 zdjęć. Zgłoszenia można nadsyłać maksymalnie do 9.09.2018, natomiast wyniki zostaną podane do wiadomości 16.09.2018 r. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie pożyczkodawcy.

Weź pożyczkę w LoanMe!

LoanMe udziela pożyczek ratalnych z ratą tygodniową na okres 5, 17 lub 130 tygodni w kwocie od 1000 do 11000 złotych. Firma działa na polskim rynku z powodzeniem zjednując sobie coraz więcej klientów. Jednocześnie prężnie działa jej marketing.

Rabaty i reklamy z okazji szkoły

Wśród firm, które reklamują się w związku ze zbliżaniem się 1. września, są też Vivus, Wandoo, jak i Smartpożyczka. Ta pierwsza udostępniła 28-29.08 rabat podobnie jak to miało miejsce 7-8.08, tym razem jednak w wysokości 30%. Był on dostępny dla stałych klientów, którzy zdecydują się skorzystać z usług Vivusa po raz kolejny. Umieściliśmy informację o tej promocji przedwczoraj, tak by była widoczna dla wszystkich odwiedzających.

Wandoo używa grafiki przedstawiającej ucznia do zareklamowania swojej pożyczki i rabatów, które opisywaliśmy w sierpniu (do przeczytania tutaj). Można się zatem spodziewać, że jeżeli pożyczyliśmy już w u tego pożyczkodawcy, potencjalne rabaty, które on przyznaje uznaniowo – będą teraz wyższe.

Smartpożyczka również korzysta z okazji, by przypomnieć swoim klientom o przysługujących im rabatach w ramach programu lojalnościowego. Łącznie można uzbierać do 25% rabatu na pożyczki na najwyższym poziomie lojalności. By wspiąć się wyżej, należy dokonywać terminowej spłaty swoich zobowiązań. „Wpadka” przy spłacaniu pożyczki będzie owocować spadkiem. Pożyczkodawca przypomina, że promocja nie dotyczy zniżki na odroczenie spłaty chwilówki. Ten program lojalnościowy jest dosyć prosty, pisaliśmy zresztą o nim w przeszłości. Jego obecny kształt przedstawia ta grafika ze strony Smartpożyczki:

Program lojalnościowy SmartPożyczki - początek szkoły

Weź pożyczkę w SmartPożyczka!

Pożyczki na nowy rok szkolny – więcej informacji

Serwis Ekspreskasa jest tym, który jedynie odwołuje się obecnie do nadchodzącego roku szkolnego. Na ich stronie nie ma podanych żadnych dodatkowych konkretów

To by w tym momencie wszystko na temat pożyczkodawców, którzy oferują promocje, rabaty lub też organizują konkursy z okazji początku roku szkolnego. Nie można wykluczyć, że jakieś promocje pojawią się jeszcze 1-wszego lub 3-ciego września, kiedy dzieci pójdą już do szkoły. Proszę także wtedy spojrzeć, czy nie ma dodatkowych ofert, bo na pewno umieścimy je w ofercie. Przypominamy też, że nadal trwają konkursy firm Kuki i Ferratum (ta sama grupa, co Ekspreskasa). Opisaliśmy je w wiadomościach, a informacje o nich są dostępne w zakładce Konkursy.

4.6/5 - (12 votes)