Firmy pozabankowe dla swoich klientów przygotowały programy bonusowe inne niż zniżki na pożyczki. Dzięki nim można zarobić realne pieniądze. W programie udział może wziąć każdy kto jest klientem firmy pożyczkowej w której takowe gratyfikacje przyznają.

O co chodzi w programach bonusowych

Niewielka grupa firm pożyczkowych wprowadziła do swych usług ofertę dla klientów – Zarabiaj przez polecenia. Mówiąc krótko, jeśli polecisz znajomemu pożyczkodawcę i on weźmie w poleconej przez Ciebie firmie pożyczkę Ty dostaniesz bonus pieniężny. Nawet może to być, aż 50 zł za jedno polecenie.

Pamiętaj! Pieniądze z premii wpłynął na Twój rachunek osobisty, gdy znajomy otrzyma pożyczkę!

Programy lojalnościowe – jak to działa?

Ze swojego profilu u danego pożyczkodawcy wysyłasz znajomemu zaproszenie poprzez e-mail bądź SMS. W wiadomości polecasz mu pierwszą darmową pożyczkę. Gdy Twój znajomy zarejestruje się w firmie pożyczkowej, którą mu zarekomendujesz i pożyczkę o którą wnioskował otrzyma, Ty zyskujesz premię.

Nie ma dużych ograniczeń co do ilości wysłanych zaproszeń do znajomych do wzięcia pożyczki. Jeśli więc zaprosisz 5 znajomych, którzy wezmą pierwszą pożyczkę np. w Vivus, Ty zyskasz 150 zł. Jednak gdy jesteś klientem np. w Viasms za zaproszenie 5 osób z których każda weźmie pożyczkę zyskasz, aż 250 zł.

Jednak, jeżeli Twój znajomy otrzyma więcej zaproszeń do skorzystania z pierwszej pożyczki za darmo, bonus pieniężny otrzyma osoba, która go pierwsza zaprosiła.

Premie za polecenie – ile u kogo?

Tabelka poniżej prezentuje pożyczkodawców, którzy nagradzają polecenia swojej firmy zakończone sukcesem:

Lp.
Pożyczkodawca
Premia za polecenie
Ilość zaproszeń
1.
Logo firmy Vivus
30 zł
200 zaproszeń miesięcznie
2.
viasms logo
50 zł
30 zaproszeń dziennie
3.
Szybka Gotówka Logo
40 zł *
brak ograniczeń
4.
creditpl logo
15 zł
 15 zaproszeń dziennie

* Zwrot w postaci zniżki na pożyczkę

Jak polecić pożyczkobiorcę?

Gdy zdecydujesz się polecić określonego pożyczkobiorcę swoim znajomym. Pamiętaj, by uzyskać od nich zgodę przesłania oferty pierwszej pożyczki. Następnie podaj e-mail lub numer telefonu znajomych, którym polecasz pożyczkę, a firma pożyczkowa w Twoim imieniu wyśle im zaproszenie.

Jak mój znajomy może się zarejestrować?

Tak samo jak Ty to robiłeś wnioskując pierwszy raz o pożyczkę. Czyli, aby Twój znajomy się zarejestrował w poleconej przez Ciebie firmie pożyczkowej musi podać imię i nazwisko, serię i numer dowodu osobistego, numer PESEL, adres e-mail, numer telefonu komórkowego i hasło do swojego profilu. A na koniec wykonać przelew weryfikacyjny.

UWAGA! Ważne, aby Twój znajomy przy rejestracji podał ten sam adres e-mail i numer telefonu komórkowego na który dostał zaproszenie!

Zapytasz jednak, jak uzyskać pożyczkę i na jak długo możesz otrzymać pieniądze? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Chwilówki są już udzielane na 30 dni. Spotkać można oferty na dokładnie 1,5 miesiąca lub dokładnie 2 miesiące. Jeżeli natomiast potrzebujesz pożyczyć na dłużej, polecamy zapoznać się z naszym rankingiem pożyczek ratalnych.

Programy zarobkowe u firm pożyczkowych za polecanie
4.3 (86.67%) 6 głosów