PożyczkaPlus konkurs świąteczny

Powoli zbliżamy się do najpiękniejszego czasu w roku kalendarzowym świąt Bożego Narodzenia. Prezenty dla swoich klientów przygotowała też firma pożyczkowa PożyczkaPlus. Poza tym, że oferuje swoim klientom atrakcyjną pożyczkę, prawie za 0, zorganizowała ona z okazji nadchodzących świąt konkurs. Do wygrania jest prezent marzeń, który będzie niejako przedłużeniem tych pięknych i rodzinnych chwil, gdyż wyniki będą ogłoszone 29 grudnia.

Święta z PożyczkąPlus – szansa na magiczny czas

W sklepach już od dobrych kilku tygodni możemy zaobserwować świąteczne dekoracje, które niejako przypominają nam o zbliżającym się czasie. A także o tym, by nie zapomnieć kupić prezentów pod choinkę dla swoich bliskich i tych wszystkich z którymi zasiądziemy do wigilijnego stołu. Prezenty mają to do siebie, że lubimy je dawać i je otrzymywać. Czasem nawet nie wiemy co sprawie nam większą frajdę – otrzymywanie czy obdarowywanie nimi.

Konkurs: “Mój prezent marzeń to…”

Konkurs jest bardzo kreatywny bo należy opisać swój świąteczny prezent marzeń. Nie musi to być prezent, który otrzymaliśmy, lecz prezent, który chcielibyśmy otrzymać. Dlatego opiszmy to, co wydaje się nam być naszym osobistym prezentem marzeń, więc pisz śmiało o swoich marzeniach.

Nagrody w konkursie PożyczkiPlus

Firma przygotowała dwie główne nagrody. Wśród nich są:

Nagroda finałowa to nagroda rzeczowa – Smartphone Apple iPhone 6 32 GB
Nagrodami dodatkowymi są – 5x smartwatchy marki Kruger&Matz

Zasady i warunki uczestnictwa w konkursie

Żeby wziąć udział, należy:

  • do 26.12.2017 roku złożyć wniosek o udzielenie pożyczki za pośrednictwem profilu klienta na stronie PożyczkaPlus.
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy do konkursu wraz z wykonaniem zadania konkursowego, czyli dokończyć zdanie: “Mój prezent marzeń to…”;
  • zawrzeć umowę pożyczki w czasie trwania konkursu.

W organizowanym konkursie może wziąć udział obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, który zamieszkuje terytorium naszego kraju. W dodatku nie może posiadać niespłaconych zobowiązań wobec pożyczkodawcy, a tym samym nie figurować w bazach Biura Informacji Gospodarczej lub BIK. Powinien być osobą fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalności gospodarczą lub zawodową.

Weź udział w konkursie!

PożyczkaPlus należy do Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, kod pocztowy 15 – 888, przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B. Ponadto jest wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000355948, NIP 9662029390, REGON 200358089,