PożyczkaPlus konkurs świąteczny

Powoli zbliżamy się do najpiękniejszego czasu w roku kalendarzowym świąt Bożego Narodzenia. Prezenty dla swoich klientów przygotowała też firma pożyczkowa PożyczkaPlus. Poza tym, że oferuje swoim klientom atrakcyjną pożyczkę, prawie za 0, zorganizowała ona z okazji nadchodzących świąt konkurs. Do wygrania jest prezent marzeń, który będzie niejako przedłużeniem tych pięknych i rodzinnych chwil, gdyż wyniki będą ogłoszone 29 grudnia.

Święta z Pożyczką Plus – szansa na magiczny czas

W sklepach już od dobrych kilku tygodni możemy zaobserwować świąteczne dekoracje, które niejako przypominają nam o zbliżającym się czasie. A także o tym, by nie zapomnieć kupić prezentów pod choinkę dla swoich bliskich i tych wszystkich z którymi zasiądziemy do wigilijnego stołu. Prezenty mają to do siebie, że lubimy je dawać i je otrzymywać. Czasem nawet nie wiemy co sprawie nam większą frajdę – otrzymywanie czy obdarowywanie nimi.

Konkurs jest bardzo kreatywny bo należy opisać swój świąteczny prezent marzeń. Nie musi to być prezent, który otrzymaliśmy, lecz prezent, który chcielibyśmy otrzymać. Dlatego opiszmy to, co wydaje się nam być naszym osobistym prezentem marzeń, więc pisz śmiało o swoich marzeniach.

Nagrody w konkursie Pożyczka Plus

Firma przygotowała dwie główne nagrody. Wśród nich są:

  • Nagroda finałowa to nagroda rzeczowa – Smartphone Apple iPhone 6 32 GB
  • Nagrodami dodatkowymi są – 5x smartwatchy marki Kruger&Matz

Zasady i warunki uczestnictwa w konkursie

Żeby wziąć udział, należy:

  • do 26.12.2017 roku złożyć wniosek o udzielenie pożyczki za pośrednictwem profilu klienta na stronie PożyczkaPlus,
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy do konkursu wraz z wykonaniem zadania konkursowego, czyli dokończyć zdanie: „Mój prezent marzeń to…”,
  • zawrzeć umowę pożyczki w czasie trwania konkursu.

W organizowanym konkursie może wziąć udział obywatel Rzeczpospolitej Polskiej, który zamieszkuje terytorium naszego kraju. W dodatku nie może posiadać niespłaconych zobowiązań wobec pożyczkodawcy, a tym samym nie figurować w bazach Biura Informacji Gospodarczej lub BIK. Powinien być osobą fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalności gospodarczą lub zawodową.

Weź udział w konkursie!

Odroczenie spłaty w Pożyczkaplus

Pożyczkodawca pisze na swojej stronie www.pozyczkaplus.pl nawet, że można przedłużać swoje zobowiązanie „dowolną ilość razy”. Na stronie pojawia się także wyjaśnienie, że „w razie potrzeby i po konsultacji z doradcą, można spłacić w kilku ratach. Możliwość dojścia do porozumienia w sprawie terminu spłaty jest tu godna pochwały. W razie opóźnienia do 2 dni bez powiadomienia pożyczkodawcy, odsetki za zwłokę nie są też pobierane. Jeżeli promocja zostanie utrzymana, pożyczkodawca na pewno znajdzie się w naszym następnym rankingu chwilówek.

Pożyczkaplus (opinie) wspomina także o tym, że nie pobiera opłat telefonicznych za powiadomienia. Zazwyczaj chwilówkodawcy zastrzegają sobie prawo do pobierania opłat za powiadomienia listowne, których wartość wzrasta wraz z każdym kolejnym w przypadku nie spłacenia pożyczki. Nie jest to zatem promocja, która rzeczywiście sprawi, że portfel pożyczkobiorcy będzie mniej szczupły.

PożyczkaPlus należy do Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, kod pocztowy 15 – 888, przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B. Ponadto jest wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000355948, NIP 9662029390, REGON 200358089.

3.6/5 - (9 votes)