Kredyt od Vivusa dostępny w kioskach RUCHu

Pożyczkodawca Vivus wychodzi naprzeciw swoim Klientom. Podjął współpracę z firmą RUCH S.A. w zakresie promocji swojej oferty. Od kilkunastu dni wniosek o pożyczkę można złożyć także w placówkach największej polskiej firmy, prowadzącej kioski.

Szerokie działania pożyczki w kiosku

Ostatnio pisaliśmy o firmie Vivus całkiem niedawno na temat ich konkursu ze starożytną Grecją w roli głównej (Konkurs Vivus). Z kolei, od kilkunastu dni na wielu kioskach RUCHu widoczne są bannery, które informują o nowej usłudze. Obie firmy łączą nie tylko żywo zielone barwy w logo, ale także dostępność i szybkość, jak przekonuje spółka RUCH na swojej stronie www. Klient kupuje starter Vivus – opis firmy i opinie, który może zabrać do domu i tam na spokojnie zapoznać się z warunkami pożyczki, przeanalizować umowę i dopiero następnie złożyć wniosek. Oczywiście istnieje też możliwość, by uczynić to od razu.

Oto spot reklamowy, który promuje nowy sposób na otrzymanie kredytu w firmie Vivus:

Każdy, kto nie ma dostępu do internetu, niech pamięta, że istnieje możliwość złożenia wniosku w kiosku. Zachęcamy jednak do tego, by zrobić to on-line. Pierwsza pożyczka w Vivus jest darmowa i można ubiegać się za pierwszym razem o 1600 złotych na 30 dni. Następnie kwota ta rośnie wraz z każdym spłaconym zobowiązaniem aż do 4000 złotych.

Weź kredyt w Vivus.pl!

Pożyczka w kiosku 2019 – jak to jest dzisiaj?

Od pewnego czasu pożyczki w kioskach Ruchu nie są już dostępne. Najprawdopodobniej uznano, że ciągle rosnący ruch z mobile’a, dzięki coraz lepszym i szybszym telefonom sprawia, że metoda składania wniosku przez kiosk jest niezbyt efektywna. Od roku 2015 firma Vivus korzystała z usług pośrednictwa także takiej firmy jak Gotówkomat – pożyczki z bankomatów, które były ustawione w paru centrach handlowych. Pomysł się jednak nie przyjął, a maszyny zostały usunięte.

Zachęcamy do skorzystania z naszego rankingu, by poznać pożyczkodawców, którzy udzielają pożyczek z RRSO 0%.

3.9/5 - (16 votes)