Pożyczkodawcy Ferratum i Ekspreskasa wprowadzili możliwość wzięcia pożyczki na 60 dni. Serwisy te umożliwiają teraz wzięcie wskazanej w limicie dla nowych klientów kwoty i podziale jej na dwie raty. Oznacza to, że chcąc otrzymać kredyt w wysokości 1000 złotych, 500 złotych, należy spłacić w ciągu 30 dni. A kolejne 500 złotych w ciągu 60 dni.

Szczegóły oferty Ekspreskasa

Analogiczna sytuacja ma miejsce, gdy pierwszą pożyczkę za darmo otrzymamy w ww. instytucjach – Ekspreskasa w wysokości 1500 złotych. 750 złotych należy spłacić w ciągu pierwszych 30 dni. Pozostałe 750 złotych do końca obowiązywania umowy, czyli do 60 dni.

Czy pożyczkę można spłacić wcześniej? Tak, można dokonać wcześniejszej spłaty zobowiązania. W ciągu 30 dni można spłacić już też część drugiej raty. Wszyscy pożyczkodawcy odnotowują każdą wpłatę. Dlatego, gdy posiada się już zabezpieczone środki na spłatę, warto je oddać wcześniej.

Trzeba jednak przypomnieć, że pierwsza pożyczka bez opłat, także na 60 dni w ramach 2 rat będzie obowiązywać tylko, jeżeli zarówno pierwszą ratę, jak i drugą ratę spłaci się w terminie. Jest to wymóg wpisany do umowy ramowej pożyczki u każdego pożyczkodawcy z naszego zestawienia.

Konkurs z tabletem od Ferratum

Już tylko do 11. listopada można wziąć udział w konkursie firmy Ferratum, w ramach którego można wygrać parę wartościowych nagród. A wśród nich tablet, aparaty fotograficzne czy też ekspres do kawy. Czyli wszystko to, co może pomóc w pokonaniu jesiennej chandry, która jest tematem zabawy.

Pożyczkodawca Ferratum kieruje swój konkurs do wszystkich, którzy wezmą lub wzięli u niego pożyczkę na raty między 17.10 a 11.11 bieżąego roku oraz wyślą odpowiedź na pytanie pt. „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”. Forma odpowiedzi jest dowolna i może nią być również praca graficzna. Zwyciężyć mają odpowiedzi najbardziej kreatywne.

Nagrody w konkursie

Do wygrania pożyczkodawca przygotował:

  • 3 tablety Samsung,
  • 3 mini wieże PIONEER,
  • 3 ciśnieniowe ekspresy do kawy DeLonghi,
  • 3 kamery sportowe GOPRO,
  • 5 inteligentnych odkurzaczy Sencor,
  • 10 aparatów Fuji Instax,
  • 10 głośników CREATIVE.

Szczegóły dotyczące dokładnej wartości nagród i modeli są dostępne w Regulaminie konkursu na stronie Ferratum.

Czym jest pożyczka ratalna w Ferratum?

Pożyczka ratalna Ferratum jest dostępna w kwocie do 5000 złotych na okres do 24 miesięcy do przyznania na podstawie pozytywnej oceny zdolności kredytowej Klienta. Pożyczkodawca udziela również pożyczek chwilówek w kwocie do 1500 złotych na okres 15, 30 lub 60 dni, które dla nowych Klientów są za darmo. Pożyczkodawca nie wymaga informacji o celu pożyczki oraz zaświadczeń o dochodach. Umożliwia też spłatę kredytu w dwóch ratach.

Więcej ofert pożyczek ratalnych znajdziesz w naszym rankingu chwilówek na raty.

Pożyczkodawca należy do grupy FerratumBank. Jego obsługa Klienta czeka i służy pomocą 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę pod telefonami: tel. (71) 716 22 22, (22) 123 45 67.

3.6/5 - (7 votes)