Pożyczkodawca Ferratum to nowość na rynku chwilówek. Dzięki niemu zwiększa się liczba firm oferujących kwotę aż 1500 złotych na niespodziewane wydatki. Każdy nowy Klient pożyczy za darmo na 30 dni za pierwszym razem. Poniżej mowa też o konkursie, którzy przygotował pożyczkodawca.

Nowa oferta firmy Ferratum

Pożyczając na krótki okres w Ferratum należy pamiętać o tym, żeby wybrać opcję „Pożyczki na krótko”. Serwis oferuje także „Pożyczkę na długo”. W jej ramach dostępna jest kwota 3000 złotych do spłaty nawet w 12 miesięcy.

O kredyt może ubiegać się każdy w wieku od 21 lat. By go uzyskać należy wypełnić wniosek i dokonać przelewu 0,01 PLN na konto pożyczkodawcy w celu weryfikacji danych osobowych. Nie trzeba chyba dodawać, że należy to uczynić z własnego konta. Jeżeli pożyczkobiorca posiada swój rachunek bankowy w jednym z obsługiwanych przez Ferratum, może liczyć na przelew pożyczki nawet w 10 minut.

Weź kredyt w Ferratum!

Serwis Ferratum, podobnie jak KasaTAK! i EkspresKasa należy do Grupy Ferratum (Ferratum Capital Poland S. A.). W ww. serwisach również dostępna jest pożyczka za 0 zł. Grupa jako pierwsza w 2005 roku wprowadziła mobilne mikropożyczki. Firma posiada swoje oddziały w 19 krajach na całym świecie. W Polsce działa od roku 2014. Jej nr KRS to 000307674.

Warto jeszcze dodać, że Ferratum posiada infolinię, która służy pomocą przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Ostatnie 3 dni na wzięcie udziału w konkursie Ferratum

Tylko do 31. lipca można wziąć udział w konkursie, który organizuje pożyczkodawca Ferratum. Do wygrania jest 1000 złotych i wakacje dla dwojga.

Jak przebiega konkurs?

Aby wziąć udział w grze, należy być nowym Klientem Grupy Ferratum oraz wypełnić wniosek o pierwszą pożyczkę, który zostanie pozytywnie rozpatrzony, podpisać umowę i nie skorzystać z ustawowego prawa do odstąpienia od niej. Następnym krokiem jest wybranie jednego z filmików, przygotowanych przez organizatora. Prezentują one proponowane kierunki wycieczki, która jest nagrodą w konkursie. Do tego należy odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego wybrałeś akurat ten kierunek wakacji?”.

Konkurs trwa jeszcze do 31.07.2015 roku do godz. 00:00. Pozostało zatem niewiele czasu, by wziąć w nim udział. Zgłoszenia można wysyłać w każdym momencie trwania konkursu. UWAGA: w konkursie mogą wziąć wyłącznie osoby, które skorzystają z oferty „pożyczki na długo”.

Weź udział w konkursie!

Organizator konkursu ufunduje nagrodę o łącznej wartości 6000 złotych. Stanowią ją dwa vouchery po 2500 złotych na podróż do wybranego kraju oraz 1000 złotych kieszonkowych. Podatek dochodowy od wygranej zostanie również pokryty przez Grupy Ferratum.

3.8/5 - (12 votes)