Niewielka Pożyczka  i MiniCredit to kolejne firmy pożyczkowe, które dołączyły do naszego rankingu firm pożyczkowych oferujących pierwszą pożyczkę za darmo. Niewielka Pożyczka na niewielkie potrzeby w maksymalnej kwocie wnioskowania za pierwszym razem wynosi 2000 zł. A w promocji Pierwsza pożyczka za 0 zł oddasz tyle ile pożyczyłeś.

Jak wziąć pożyczkę w Niewielka Pożyczka?

Niewielka Pożyczka  (opinie, kontakt i logowanie) udziela pożyczek krótkoterminowych na okres 15 lub 30 dni. Minimalna kwota kredytu o jaką można wnioskować w  to 200 zł.

Niewielka Pożyczka O pożyczkę mogą ubiegać się obywatele Rzeczypospolitej Polski od 21 do 73 roku życia. Osoby składające wniosek o pożyczkę powinny aktualnie pracować i posiadać indywidualny rachunek bankowy. A także nie figurować w rejestrach dłużników.

Sprawdź czy figurujesz w BIK!

Na stronie Niewielka Pożyczka, gdy na suwaku wybrałeś już kwotę jaką chcesz pożyczyć i termin spłaty pożyczki – ważne byś się zarejestrował! A następnie po rejestracji złożył wniosek o pożyczkę.

Rejestracja jest istotna by firma pożyczkowa wiedziała komu i na czyje konto bankowe przesłać pieniądze. Zarejestrować się możesz kiedy chcesz, gdyż dostęp do serwisu Niewielka Pożyczka masz kiedy chcesz, dzięki dostępności 24 h. Niezależnie też od miejsca, czasu i sytuacji możesz składać wniosek o kredyt.
Kolejny krok po rejestracji to potwierdzenie rejestracji i można to zrobić na dwa sposoby:

  • standardowy, przez dokonanie opłaty rejestracyjnej, czyli ze swojego konta bankowego wysyłasz 0,01 zł, według wskazówek, które otrzymasz w e-mailu podanym przy rejestracji,
  • ekspresowo, przez tzw. weryfikację natychmiastową, czyli automatyczne sprawdzenie rachunku bankowego, bez konieczności wykonywania przelewu.

jak wziąć pożyczkę

Weź pożyczkę w Niewielka Pożyczka!

Kolejną pożyczkę w Niewielka Pożyczka otrzymasz od razu po spłacie poprzedniej. A każdą zaciągniętą pożyczkę możesz spłacić przed upływem terminu.

Niewielka Pożyczka.pl należy do firmy Aventus Group Sp z o.o. z siedzibą w Białymstoku, kod pocztowy 15-888, przy ul. Kard. St. Wyszyńskiego 2B, p.III. Zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000355948, NIP 9662029390, REGON 200358089, Kapitał zakładowy 1 500 000 zł.

MiniCredit z ofertą pierwszej chwilówki bez prowizji

Firma pożyczkowa MiniCredit właśnie dołączyła do naszego  rankingu firm oferujących pożyczki płatne. Jednak pierwszą pożyczkę w MiniCredit za pośrednictwem internetu można wziąć bez odsetek. Kwota o którą można wnioskować to do 1500 zł na okres 30 dni.
O pożyczkę mogą ubiegać się obywatele Rzeczypospolitej Polskiej z pełną zdolnością do czynności prawnych. Wiek osób starających się o pożyczkę to 20-75 lat. Wnioskodawcy muszą posiadać stałe źródło dochodu.

Jak wziąć pożyczę w MiniCredit?

Jeżeli jesteś nowym klientem MiniCredit wpierw wypełnił formularz, w którym ważne jest byś podał aktualny numer telefonu i adres e-mail należący do Ciebie, by pracownicy firmy mogli się z Tobą skontaktować by potwierdzić dane. Po rejestracji na podany adres e-mail, przyjdzie link potwierdzający, by dokończyć proces rejestracji należy w niego kliknąć, a na podany numer telefonu przyjdzie sms z kodem niezbędnym do złożenia wniosku o pożyczkę.

Pożyczkodawca MiniCredit oferuje pożyczki od 100 zł do 5000 zł od 5 do 30 dni. O kolejną pożyczkę można wnioskować po spłacie bieżącego zobowiązania w MiniCredit.

MiniCredit Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie  przy ul. Słomińskiego 15 lok. 506, kod pocztowy 00-195, której numer KRS to: 0000371165. Wysokość kapitału zakładowego wynosi 200.000 zł. Zarejestrowana pod numerem NIP: 5252494263, REGON: 142694604. Godziny pracy konsultantów pożyczkodawcy: pon.-pt. – 8.30-19.00, w sob. – 9.00-17.00. Numer kontaktowy to: 22 266 83 55. Adres e-mail: info@mini-credit.pl.

3.7/5 - (9 votes)