Do zestawienia serwisu Darmopożyczka.pl dołącza pożyczkodawca Moneyman. Jako firma, która oferuje pierwszą pożyczkę za darmo do 1000 złotych i aż na 61 dni, znajduje się w pierwszej piętnastce naszego rankingu pożyczek z RRSO 0%. Pożyczka jest udzielana bez opłat, tylko, gdy spłacimy ją w terminie. Spłaty połowy pożyczonej kwoty należy dokonać w ciągu 30 dni od otrzymania kredytu.

Dla kogo pożyczki w Moneyman?

MoneyMan udziela pożyczek wszystkim obywatelom Rzeczpospolitej Polskiej (nie wystarczy, jak w przypadku innych pożyczkodawców, posiadać statusu pobytu stałego w Polsce), którzy ukończyli 18 lat. Sama pożyczka może zostać udzielona w 15 minut, pod warunkiem pozytywnej weryfikacji w bazach dłużników takich jak BIK, czy BIG.

Możliwe kwoty do pożyczenia

MoneyMan oferuje swoim stałym Klientom możliwość pożyczenia nawet do 5000 złotych także na dłuższy okres czasu w ramach pożyczki ratalnej na maksimum 5-6 miesięcy lub od 2050 zł do 4000 złotych na okres 3-4 miesięcy. Niższe kwoty są pożyczane na okres do 61 dni w ramach pożyczki chwilówki. Opcje pożyczek w MoneyMan są nazwane poziomami pożyczek i przedstawione poniżej:

Kwoty pożyczek w MoneyMan

MoneyMan oferuje program lojalnościowy dla swoich Klientów. W ramach niego można otrzymywać punkty za polecanie znajomych oraz terminową spłatę kolejnych zaciąganych zobowiązań w MoneyMan. Można je wymienić na zniżki przy kolejnym korzystaniu z usług firmy lub na darmowe przedłużenie spłaty już otrzymanej pożyczki.

Weryfikacja tożsamości wnioskodawcy odbywa się poprzez przelanie 1 grosza na jedno z kont pożyczkodawcy. Ważne, by dokonać tej opłaty aktywacyjnej z konta, które należy do nas. W innym przypadku, wniosek zostanie odrzucony, a kredyt nie będzie udzielony.

Weź kredyt w MoneyMan!

MoneyMan należy do firmy ID Finance Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Hrubieszowskiej 6a, 01-209 Warszawa. Spółka jest zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS dla m. st. Warszawy, w XII Wydziale Gospodarczym KRS, pod numerem 0000587232. Jej kapitał zakładowy do 200 000 złotych.

4.1/5 - (15 votes)