Firmy Lendon i Wandoo nie przestają rozpieszczać promocjami swoich klientów. Właśnie rozpoczął się konkurs, w ramach którego do wygrania codziennie jest spłata pożyczki u Lendona oraz laptop i tablety w Wandoo. Pierwszy z konkursów z krótkimi przerwami będzie trwał aż do listopada (sic!) i będzie obejmował aż 56 dni i 56 osób uzyska możliwość spłaty swojej pożyczki w całości. Wandoo w dodatku podwyższa kwotę pierwszej pożyczki, która objęta jest poza tym promocją.

Jak wziąć udział w konkursie Lendon?

Żeby stać się pełnoprawnym uczestnikiem konkursu firmy Lendon, należy stać się jej klientem. Udział w zabawie mogą wziąć osoby, które do tej pory nigdy nie korzystały z usług firmy. Obecnie muszą poprawnie złożyć wniosek o przyznanie kredytu i otrzymać go na podstawie ich oceny zdolności kredytowej.

Po otrzymaniu pożyczki, należy odpowiedzieć na wiadomość mailową, w której przesłane zostaje pytanie konkursowe. Dla każdego jest ono jednakowe i brzmi: Z czym kojarzy Ci się Lendon?.

Ile można wygrać?

Ponieważ konkurs jest przewidziany dla osób, które są nowymi klientami, można w nim uzyskać maksymalnie kwotę, która jest udzielana w ramach pierwszej pożyczki. Obecnie pożyczkodawca oferuje za pierwszym razem do 2500 złotych na okres do 45 dni. Kwota ta stanowi równowartość pożyczonej użytkownikowi sumy. Technicznie rzecz ujmując, użytkownik, który wygra pożyczoną przez siebie kwotę – nie musi spłacać chwilówki.

Zasady wyłaniania zwycięzców – spłata pożyczki

Komisja konkursowa składa się z najwyższych przedstawicieli firmy. Każdorazowo, ocenia ona przede wszystkim oryginalność i pomysłowość odpowiedzi na pytanie konkursowe, o czym stanowi regulamin. Zwycięzca każdej z 56 codziennych edycji konkursu jest powiadamiany o wyniku drogą elektroniczną. Jego imię oraz miejscowość jest publikowana na stronie www konkursu:

Zwycięzcy w konkursie Lendon.pl - spłata pożyczki

Konkurs trwa od 7.08.2017 roku do 5.11.2017 roku z wyłączeniem okresów, o których wspomnieliśmy powyżej. Są to dni 11-24.09.2017 oraz 9-22.10.2017 roku.

Czy przerwa w konkursie oznacza, że gdy weźmiemy w ww. okresach pożyczkę w firmie, nie będziemy mieli szansy na wygraną? Na szczęście nie! W te dni po prostu nie będzie wyłanianych zwycięzców. Poza tym, jeżeli weźmie się pożyczkę jednego dnia, można wysłać zgłoszenie dnia następnego. To dzień wysłania odpowiedzi na zadane pytanie decyduje o tym, kiedy mamy szansę wygrać spłatę pożyczki. Ta sama sytuacja wystąpi we wrześniu i październiku, gdy ktoś weźmie pożyczkę przykładowo 13.09.2017, będzie mógł wysłać swoje zgłoszenie już 25.09.2017 roku.

Weź udział w konkursie Lendon!

Serwis Lendon jest obecna w naszym zestawieniu od samego początku istnienia serwisu DarmoPożyczka.pl. Należy on do większej spółki o nazwie Creamfinance Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 2/8, 01-211. Firma udziela pożyczek na okres maksymalnie 45 dni w wysokości do 5000 złotych. Firma oferuje zarówno pożyczki krótkoterminowe, jak i długoterminowe pożyczki ratalne.

Atrakcyjne nagrody w konkursie Wandoo

Firma pożyczkowa Wandoo, która od stycznia tego roku jest w naszym zestawieniu firm pożyczkowych oferujących pierwszą pożyczkę za darmo, zwiększyła kwotę pierwszej pożyczki. Wnioskować można już nie o 1500 zł lecz aż o 1000 zł więcej, czyli o 2500 zł, całkowicie za darmo (przy spłacie w terminie) na 30 dni.

wandoo logoWyższa kwota pierwszej pożyczki od Wandoo

Wniosek o pożyczkę może złożyć każdy kto mieszka w Polsce, skończył 20 rok życia, a jeszcze nie przekroczył 70-ciu lat. Osoba ubiegająca się o kredyt musi posiadać osobiste konto bankowe oraz telefon komórkowy. Nie może widnieć w rejestrach dłużników oraz posiadać opóźnień w spłatach kredytów.

Pożyczkodawca Wandoo nie tylko zwiększył dość konkretnie kwotę pierwszej pożyczki, ale także przygotował konkurs „Wakacyjne zdarzenie warte opowiedzenia” dla klientów. A tym samym skoro jest konkurs są też nagrody do wygrania! Do zgarnięcia jest nagroda główna i dwie nagrody dodatkowe.
Nagrodami jest wysokiej klasy sprzęt komputerowy:

  • Nagroda główna: laptop HP 14 i3-6006U,
  • Nagroda dodatkowa: tablet Apple iPad 32GB,
  • Nagroda dodatkowa: tablet Apple iPad 32GB.

Zasady konkursu Wandoo

Konkurs dopuszcza kreatywność, a zadanie dotyczy podzielenia się swoimi wrażeniami, dobrymi wydarzeniami czy przyjemnymi chwilami z wakacji. Forma realizacji zadania konkursowego jest dowolna. Można przesłać zdjęcie, narysować wspomnienia czy też zawrzeć te piękne wakacyjne momenty w treść tworząc opowiadanie, wiersz czy piosenkę. Ważne by zainteresować tym komisję i wygrać przesyłając najciekawszą interpretacje zadania konkursowego „Wakacyjne zdarzenie warte opowiedzenia”. Prace należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wandoo.pl do 3 września 2017 roku.

Zasady uczestnictwa

Konkurs skierowany jest do osób, które skorzystały z oferty pożyczkowej firmy Wandoo, czyli:

  • w czasie trwania konkursu 11 sierpnia do 3 września 2017 roku wzięły pożyczkę na portalu wandoo.pl,
  • przygotowały rozwiązanie zadania konkursowego i je wysłały e-mailem na adres konkurs@wandoo.pl.

Weź pożyczkę w Wandoo!

Jak wziąć pożyczkę w Wandoo?

Do wzięcia pożyczki w Wandoo prowadzą 3 kroki. Żeby otrzymać pieniądze przez internet, należy:

  • na kalkulatorze wybrać kwotę pożyczki, termin spłaty i wypełnij formularz rejestracyjny na wandoo.pl,
  • dokonać opłaty rejestracyjnej swojego konta z indywidualnego rachunku bankowego na nasze konto w kwocie 0,01 zł,
  • po zaksięgowaniu opłaty rejestracyjnej i rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę zostaniemy poinformowani o wyniku telefonicznie, poprzez sms lub e-mail.

Serwis Wandoo Finance spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, przy ul. Chałubińskiego  8, kod pocztowy 00-613. Zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000629774; NIP 5252670955; REGON 365046670. Obsługa klienta w Wandoo Finance pon.-pt. w godz. 8-20, sob. 9-17.

4.7/5 - (7 votes)