Przyszła pora na wiosenny konkurs z nagrodami od Kuki. W końcu mamy wiosnę. I to taką prawdziwą, trochę chłodu i trochę słońca. A wraz z wiosną przyszły nowe marzenia i nowe plany na aktywny wypoczynek. Do wygrania w konkursie “Hulajnogą w świat” jest oczywiście bardzo popularna obecnie – hulajnoga elektryczna Xiaomi MJia M365 Electric Scooter Black. Przygotowanych jest, aż 10 hulajnóg! Dla 10 zwycięzców.

Zasady uczestnictwa w konkursie “Hulajnogą w świat”

 1. W czasie trwania konkursu, czyli do 16.05.2019 r – złóż wniosek o pożyczkę –> kuki.pl
 2. Gdy otrzymasz pożyczkę, wypełnij zgłoszenie na stronie kuki.pl, w ciągu 7 dni od otrzymania wpłaty na konto bankowe. W zgłoszeniu należy podać:
  a. numer pożyczki, podany na Twojej umowie pożyczki;
  b. numer telefonu, podany we wniosku o pożyczkę;
  c. opowiedz na pytanie konkursowe: “Gdzie najchętniej wybrałbyś się hulajnogą elektryczną?”;
  d. wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz potwierdzić zapoznanie Regulaminu Konkursu;
 3. Ogłoszenie wyników konkursu.

Do udziału w konkursie zaproszeni są wszyscy klienci – obecni oraz nowi. Ci drudzy, czyli nowi klienci mogą jeszcze  skorzystać z promocji pierwszej pożyczki za darmo*.

*złożenie wniosku za pomocą serwisu Kuki oraz dokonanie spłaty pożyczki przez Pożyczkobiorcę w terminie, czyli najpóźniej w terminie spłaty wynikającym z zawartej Umowy Pożyczki.

Weź udział w konkursie Hulajnogą w świat!

 O konkursie słów kilka dodatkowo

Konkurs wiosenny “Hulajnogą w świat” odbędzie się w dwóch edycjach.
Pierwsza edycja trwa od 17 kwietnia 2019 r do 1 maja 2019 roku do godz. 23:59.
Druga edycja trwa od 2 maja 2019 r do 16 maja 2019 roku do godz. 23:59.

Udział w konkursie jest możliwy w edycji w której aplikowaliśmy o pożyczkę. W czasie trwania konkursu uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

Uwaga Konkurs! Nagroda Główna to elektryczna hulajnoga marki Xiaomi MiJia M365 Electric Scooter Black o wartości 1799 złotych.

Organizatorem Konkursu jest Fincapital Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000653383, NIP: 7010642695, REGON: 366100525.