konkurs iphone 8

Strona pożyczkowa Kuki (opinie) uruchomiła szybki koncert świąteczny z iPhone’ami 8 do wygrania. Każdy kto weźmie kolejną pożyczkę może codziennie wygrać nowy telefon firmy Apple.

Zasady uczestnictwa w konkursie Kuki

Klientem Kuki może być każdy kto ma minimum 20 lat, a maksymalnie 75 lat. Konkurs jest przeznaczony do osób, które już skorzystały z pierwszej pożyczki za darmo w serwisie. Teraz wystarczy zawnioskować o kolejną chwilówkę na okres 30 dni, po zalogowaniu się do swojego konta. Po jej otrzymaniu, nie można odstąpić od umowy w przypadku wygranej.

W zabawie może wziąć udział każdy, kto jest już stałym klientem i pożyczy po raz kolejny w dniach 26.03-01.04.2018 i jednocześnie w ciągu maksymalnie 7 dni wyśle swoje zgłoszenie.

Co należy zrobić, żeby wygrać smartfona iPhone 8?

Żeby wziąć udział w konkursie, należy po otrzymaniu pożyczki – przesłać odpowiedź na pytanie „Na co przeznaczyłbyś pożyczkę wiosenną”? Odpowiedzi należy przesyłać drogą mailową na adres: konkurs@kuki.pl. Ważne, żeby wysłać swoją aplikację z tego samego adresu mailowego, pod którym jesteśmy zarejestrowani w serwisie.

Konkurs ma tzw. 7 edycji, których rozstrzygnięcia będą publikowane w ciągu 20 dni od wysłania zgłoszenia konkursowego. Siedmiu zwycięzców otrzyma swoje nowe smartfony w ciągu 5 dni od udzielenia mu informacji o wygranej. Szczegółowy regulamin konkursu z dodatkowymi informacjami można znaleźć na stronie pożyczkodawcy www.kuki.pl.

Weź pożyczkę w Kuki!

Kuki.pl funkcjonuje w polskim internecie od 2017 roku. Serwis należy do Fincapital Sp. z o. o., z siedzibą na ul. Postępu 18b w Warszawie. Firma udziela pożyczek w kwocie od 250 do 8000 złotych (dla stałych klientów) na okres od 1 do 30 dni. Godziny pracy to 8:00-22:00 od poniedziałku do piątku oraz 9:00-17:00 w soboty i w niedziele. Numer kontaktowy to 22 349 94 10. Szybkie przelewy po pozytywnej ocenie zdolności kredytowej otrzymają z Kuki.pl wszyscy, którzy mają rachunek bankowy w czołowych bankach działających w Polsce, takich jak PKO Bank Polski, mBank, PEKAO S.A.

3.6/5 - (11 votes)