Mają Państwo do nas pytanie w sprawie pożyczek, oprocentowania lub spłaty zadłużenia?

Wyślijcie proszę do nas maila z pytaniem: kontakt@darmopozyczka.pl. Z chęcią odpowiemy na wszelkie wątpliwości, propozycje dotyczące strony, czy też oferty współpracy (dla reklamodawców).

Kontakt z działami windykacji firm pożyczkowych

Jeżeli natomiast szukacie Państwo kontaktu działami obsługi klienta któregoś z pożyczkodawców lub ich działami windykacyjnymi, proszę wejść na ich strony www i szukać ich w odpowiednich miejscach. My jako blog o pożyczkach online nie możemy wypowiadać się we wszystkich sprawach dotyczącej konkretnej firmy. Zwłaszcza, jeżeli wykracza to poza kwestie oferty i opisanych na stronach podmiotów sposobów i zasad udzielania chwilówek.

Kontakt z pośrednikiem czy pożyczkodawcą

Czy muszą się Państwo udawać bezpośrednio do firmy pożyczkowej? Wcale nie. Można skorzystać z usług pośrednika finansowego, który może pomóc skierować wniosek zarówno do firmy pożyczkowej online, jak  i tej, która prowadzi swoje działania w placówkach standardowych. Do plusów takiego rozwiązania, należy zaliczyć:

  • większy wybór ofert i większa szansa na dopasowanie czasu trwania pożyczki, wysokości kwoty,
  • wnioskowanie od razu do podmiotu, który obsługuje osoby w Twoim wieku (nie wszyscy pożyczkodawcy udzielają pieniędzy 18-latkom, czy też 70-latkom),
  • oszczędność czasu,
  • pełna informacja o sprawdzanych przez podmioty bazach bez konieczności wyszukiwania informacji na podstronach lub w regulaminach,
  • możliwość wybrania pożyczkodawcy z atrakcyjnymi programami lojalnościowymi i rabatowymi.

Czy posiadamy stacjonarne biuro? Jeszcze nie, ale na razie można skontaktować się z nami drogą mailową, a także poprzez messengera na Facebooku: https://www.facebook.com/PierwszaPozyczkaDarmowa/.