Szans na wygraną w konkursie mamy tyle, ile sami sobie stworzymy. Przedstawiamy dwa szybkie konkursy na koniec miesiąca. Od Ciebie zależy, w którym weźmiesz udział. Możesz nawet załapać się na dwa. NetCredit dla wszystkich klientów i LoanMe dla nowych klientów. Każdy z wymienionych pożyczkodawców oferuje pierwszą pożyczkę za darmo. Zgłoszenia tylko do 31. marca 2019 roku.

Konkurs wielkanocny NetCredit

Pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza, temperatury spadają, następnie rosną, zmieniając aurę jak w kalejdoskopie. Czas najwyższy pomyśleć o wiosennych porządkach, a już niebawem o zbliżających się świętach wielkanocnych oraz o wakacjach pełnych słońca. Pierwsza oferta pożyczkowa z konkursem – 2000 zł na wakacje marzeń jest NetCredit, a wymarzone wakacje z biurem podróży Itaka. Nagród jest 10 – dla dziesięciu klientów.

Zasady uczestnictwa w konkursie

Do konkursu należy się zgłosić i można to uczynić w 3 łatwych krokach:

  1. wziąć pożyczkę na www.netcredit.pl – umowa pożyczki, aby wziąć udział w konkursie musi być zawarta do 31. marca 2019 roku;
  2. wymyślić slogan reklamowy dla pożyczkodawcy NetCredit. Zachęcamy by wykazać się kreatywnością, a to ją będzie oceniać jury. Slogan do konkursu zgłaszamy poprzez wpisanie go w wyznaczone miejsce na Twoim profilu klienta;
  3. wyniki – wygraj jeden z 10 bonów wakacyjnych o wartości 2000 zł do Biura Podróży Itaka. Bony ważne są do 30 stycznia 2021 roku.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu – tylko jedną odpowiedź.

Weź udział w konkursie „Wakacje z NetCredit”

W firmie pożyczkowej NetCredit weźmiemy pożyczkę od 300 zł do 5000 zł na 14 do 30 dni. Uruchomiona została również Pożyczka Promocyjna na 61 dni. W ramach, której można wnioskować o 3000 zł. Promocja „Pożyczka na 61 dni” skierowana jest dla nowych klientów.

Druga oferta pożyczkowa to wpisująca się dobrze w dzisiejszą aurę za oknem „Zimowa Promocja” w LoanMe. Ofertę firma kieruje tylko dla nowych klientów.

Nagrodą w promocji są karty do dyskontu zasilone kwotą 200 zł.

Jak można wziąć udział w „Zimowej Promocji” LoanMe?

Do promocji należy zgłosić swój udział, czyli po kolei:

  1. weź pożyczkę na www.loanme.pl – podpisz umowę pożyczki do 31 marca 2019 roku;
  2. wyraź chęć – przystąp do oferty promocyjnej;
  3. oczekuj listonosza najwcześniej po 18 dniach roboczych – nagrody, tj. karty wysyłane są pocztą tradycyjną na adres podany we wniosku.

Weź udział w Zimowej Promocji LoanMe!

W firmie pożyczkowej LoanMe weźmiemy pożyczkę od 500 zł do 5000 zł na niestandardowy czas 5, 17 i 130 tygodni. Za wyjątkiem pierwszej pożyczki wolnej od opłat, gdzie czas kredytowania to zawsze 4 tygodnie.

W obydwu ofertach specjalnych pożyczkodawców NetCredit i LoanMe (udział w promocji gwarantuje tylko 1. pożyczka) pierwsze pożyczki są za 0 zł. Oznacza to, że usługa jest przeprowadzana bezpłatnie dla Klienta. Pod warunkiem spełnienia wymogów wynikających z zawartej Umowy Pożyczki, czyli spłaty zobowiązania w terminie.

Jeżeli chciałbyś lub chciałabyś pożyczyć na dłuższy okres, zapraszamy do rankingu chwilówek ratalnych.

4.3/5 - (7 votes)