Konkurs urodzinowy Vivusa z nagrodami

O ile w rankingu ofert firma Vivus spadła na drugie miejsce na podium, o tyle biorąc pod uwagę oferowane promocje, zajmuje 1. miejsce w czołówce. Pożyczkodawca, który oferuje pierwszą pożyczkę bez odsetek, ogłosił właśnie kolejny konkurs, tym razem konkurs urodzinowy, w którym tym razem jest jeszcze więcej cennych nagród.

Bezpośrednio po akcji, w ramach której było można otrzymać gwarantowany bon na wakacje we Fly.pl, uruchomiona została nowa oferta specjalna. Pomiędzy tymi dwoma promocjami ogłoszona została tygodniowa promocja na pożyczkę na 90 dni zamiast 30 dni.

Co jest do wygrania w konkursie urodzinowym Vivus?

Zaczniemy od nagród. Najważniejszymi z nich są 3 samochody Nissan Micra, albo (UWAGA!) jego równowartość, czyli 40000 złotych do wyboru. Nagrodami drugiego stopnia są bony urlopowe do Fly.pl o równowartości 6000 złotych. Wybranych zostanie 10 odpowiedzi konkursowych, które wygrają wycieczki. Nagrodami trzeciego stopnia będzie 30 rowerów o wartości 1000 złotych każdy. Dodatkowo, rozdanych zostanie 100 bonów zakupowych do serwisu Allegro.pl o wartości 100 złotych, jako nagrody czwartego stopnia.

Na czym polega konkurs urodzinowy?

By wygrać należy grać, jak głoszą slogany reklamowe. Warto zatem poznać zadanie konkursowe, którego wykonanie może nas do wygranej zbliżyć. By móc cieszyć się którąś z wakacyjnych nagród, należy w ciekawy sposób złożyć Vivusowi życzenia urodzinowe. Jako zwycięskie zostaną wybrane odpowiedzi najciekawsze i najbardziej oryginalne, o czym mówi regulamin.

By wziąć udział w konkursie, należy wziąć pożyczkę w serwisie www.vivus.pl. Można być zarówno nowym klientem, jak i pożyczyć po raz kolejny. Zarówno pożyczki jak i odpowiedź należy wysłać do 31.07.2017 roku do godz. 23:59:59. W konkursie można zgłosić tylko jedną odpowiedź jako jedna osoba i tylko do jednej pożyczki (nie zależnie od tego, ile pożyczek w czasie trwania konkursu użytkownik serwisu zdąży wziąć i spłacić).

Weź udział w konkursie Vivus.pl!

Kiedy nastąpi ogłoszenie wyników i nagród?

Zwycięzców poznamy najdalej do 10.08.2017 roku. Wtedy odbędzie się posiedzenie komisji konkursowej. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Vivus działa na polskim rynku od 2012 roku, więc obchodzi okrągłe 5-te urodziny. Funkcjonuje na 3 kontynentach, bo w wielu krajach Europy, a także w Argentynie, Meksyku czy Stanach Zjednoczonych, choć także pod innymi marką, taką jak Zaplo. W Polsce firma oferuje pożyczkę do 5000 złotych na okres 30 dni. Dla nowych klientów jest to 3000 złotych pożyczanych za pierwszym razem za darmo.

Promocja aż do 3 miesięcy za darmo

Vivus nie przestaje zaskakiwać swoimi promocjami przed wakacjami. Firma uruchomiła 19.06.2017 5-Pożyczka Vivus na 90 dnidniową promocję na pożyczkę na 90 dni. A zatem jest to wydłużony okres pożyczki z 30 dni na jeszcze dłużej.

Dla kogo ta promocja od Vivusa?

Z tytułowej promocji na pożyczkę aż na 90 dni może skorzystać każdy nowy klient. Otrzymuje ją za darmo, pod warunkiem spłaty zobowiązania w terminie. Samą pożyczkę należy wziąć do 23.06.2017 roku, bo do tego czasu trwa promocja.

Regulamin promocji “3 za 0” dostępny jest na stronie firmy Vivus dokładnie pod tym linkiem.

Limit pierwszej pożyczki na Vivus.pl wynosi 3000 złotych dla nowych klientów. Dla stałych klientów, jest to maksymalnie 5000 złotych. Pożyczkodawca udziela pożyczek osobom w wieku 20-78 lat, mającym stałe miejsce pobytu w Polsce, konto w polskim banku, aktywny numer telefonu komórkowego.

Dlaczego pożyczka w Vivus na wakacje?

Zachęcamy do wzięcia pożyczki właśnie teraz z racji tego, że za 0 złotych można pożyczyć ustaloną kwotę na aż 90 dni. Oznacza to, że pieniądze należy oddać dopiero w 3 tygodniu września. Dodatkowo, Vivus wręcza obecnie swoim klientom bony 500 złotych do serwisu Fly.pl, o czym wspomnieliśmy powyżej. Nie tylko nowi klienci, a również i ci stali mogą skorzystać z tego bonu. Należy go wymienić na wycieczkę wakacyjną, która odbędzie się jeszcze do końca tego roku.