Podczas gdy przyroda, a w ramach niej zarówno fauna jak i flora chylą się ku zimowemu snu, pożyczkodawcy podkręcają tempo jeżeli chodzi o konkursy pożyczkowe. Do firm, które ogłosiły zabawę dla swoich klientów dołączył Provident (opinie, kontakt). Podobnie jak Hapipożyczki, postanowił nagrodzić aż 10 osób całkowitą spłatą pożyczki w ramach konkursu na porady dot. zwalczania jesiennej nudy. Jakie dokładnie są zasady konkursu? Kto może wziąć w nim udział?

Jesienny konkurs 2021 od Providenta – wymagania i zasady

Wszystkie wymagania dotyczące zabawy znajdziemy oczywiście w regulaminie umieszczonym na stronie pożyczkodawcy. Mogą w niej wziąć udział zarówno stali, jak i nowi klienci.

Konkurs jesienny 2021 w Provident - bannerWażne jest, by spełnić podstawowe warunki:

  • w terminie od 20.10.2021 do 16.11.2021 wziąć pożyczkę,
  • a następnie wypełnić formularz swoimi danymi: imieniem i nazwiskiem, numerem pożyczki, numerem telefonu, adresem e-mail, nazwą miejscowości,
  • odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które znajduje się na stronie konkursprovident.pl, a brzmi ono: „W jaki sposób walczysz z jesienną nudą?„.

Ważne! Sprawdziliśmy, że pole do odpowiedzi na pytanie nie ma limitu znaków lub słów.

Każdy uczestnik może wysłać tylko jedną odpowiedź. Jeżeli pokusi się o nieuczciwe zwiększenie swoich szans poprzez udzielenie dwóch odpowiedzi, czeka go niechybna dyskwalifikacja.  Wynika to wprost z zapisów regulaminu. Nieważne jest to, że wzięliśmy 2 lub więcej chwilówek na raty w Providencie.

Weź udział w konkursie Providenta!

Nagrody dla zwycięzców – co jest do wygrania? Zasady nagradzania

Do wygrania jest spłata pożyczki dla 10 osób niezależnie od wysokości przydzielonych kwot. Oznacza to, że wygrać może ktoś, kto otrzymał 1000 zł, jak i ten, kto dostał 20000 zł.

W ramach konkursu zostanie powołane jury, które zbierze się na posiedzenie w dniu 30.11.2021 r. Wybierze ono najciekawszą wypowiedź pod kątem „oryginalności, pomysłowości, atrakcyjności opisu podlegającego ocenie”. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 6. grudnia, a „wydanie nagród” w terminie do 14 dni od opublikowania nagrodzonych na stronie www. Po prostu ich pożyczki zostaną spłacone. A nawet jeżeli już zwrócili pierwszą ratę, będzie to wzięte pod uwagę przy rozliczeniu.

Zgodnie z polskim prawem, w przypadku tego typu konkursów i nagrody powyżej 2000 złotych, należy zapłacić zryczałtowany podatek dochodowy w wysokości 10%. Nagrodzeni nie muszą się martwić jednak tym obowiązkiem. Za wszystko zapłaci Provident.

Przeczytaj też:

Oferta firmy Provident

Provident to przedsiębiorstwo, które na polskim rynku funkcjonuje od 1997 roku i posiada wśród swoich klientów aż 4 miliony Polaków. Pożyczkodawca oferuje chwilówki od 300 zł do 20000 zł na okres od 3 do 48 miesięcy.

Wymaga od swoich klientów pozytywnej historii kredytowej jak i stałych dochodów. Klienci, którzy związują się z firmą często na niekrótki okres, bo nawet i na 4 lata, mogą zakupić preferencyjne ubezpieczenia od AXA do zaciągniętej pożyczki pozabankowej.

4.1/5 - (11 votes)