W przeciwieństwie do jesieni 2020, w tym roku nie brakuje konkursów organizowanych przez pożyczkodawców. To kolejna już zabawa w Smart Pożyczka (kontakt i opinie) po zakończonej 14.10.2021 r. promocji. Jednocześnie, do 28.10.2021 trwa jesienny konkurs w Pożyczka Plus z oczyszczaczem powietrza do wygrania, który również opisaliśmy w serwisie. Na czym polega zabawa z bonem do Leroy Merlin do wygrania? Co zrobić, żeby wziąć udział?

Konkurs „Nowe SMART-mieszkanie? TAK!” w SmartPożyczka – zasady

Konkurs w Smart Pożyczka - bon do Leroy Merlin do wygrania - bannerKonkurs nosi nazwę „Nowe SMART-mieszkanie? TAK!” i adresowany jest zarówno do nowych, jak i powracających klientów serwisu Smart Pożyczka. Warunkiem podstawowym jest zawarcie umowy pożyczki między 15.10.2021 od godz. 00:00 do 14.11.2021 r. do godz. 23:59, a następnie spłacenie jej w terminie.

Następnie, na stronie www.smartkonkurs.pl należy wykonać zadanie konkursowe polegającego na odpowiedzi na pytanie:

  • Jak wyglądałoby Twoje wymarzone SMART-mieszkanie?

Odpowiedź wraz z adresem e-mail użytym do rejestracji, imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu przypisanym do profilu klienta należy podać w ramce po prawej stronie (proszę spojrzeć na grafikę powyżej). Następnie należy zaakceptować warunki i kliknąć „BIORĘ UDZIAŁ”.

Weź udział w konkursie SmartPożyczki!

Inne wymogi formalne

Każdy uczestnik może przesłać tylko 1 odpowiedź. W regulaminie pojawiają się również takie wymogi formalne jak:

  • bycie konsumentem w rozumieniu kodeksu cywilnego,
  • posiadanie aktywnego profilu klienta,
  • nieposiadanie zobowiązań wobec Organizatora ani wobec innych podmiotów – długi widoczne w biurach informacji gospodarczej,
  • zdolność do spłaty udzielonej pożyczki,
  • przejście weryfikacji jako klient poprzez Kontomatik, udzielenie jej pożyczki oraz spłata zobowiązania w całości i nie wcześniej niż na 10 dni przed terminem spłaty.

Można rzec, że są to wymagania formalne, które w większości stawiane są konsumentom po prostu przed udzieleniem im pożyczki. Ponadto, w zabawie nie mogą brać udział osoby pracujące lub spokrewnione z pracownikami organizatora.

Przeczytaj też: Pożyczki pozabankowe online – ranking – kredyty na raty

Nagrody, wyłonienie i termin ogłoszenia zwycięzcy

Nagrodą w konkursie jest wspomniany już bon o wartości 1500 złotych do marketu branży budowlanej Leroy Merlin. W zabawie zwycięża tylko jedna osoba. Spośród zgłoszeń, które spełnią wymogi formalne, komisja Organizatora wybierze odpowiedź, która najbardziej się jej spodoba i zostanie uznana za najbardziej twórczą.

Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi do dnia 28.12.2021 r. po losowaniu, które będzie miało miejsce do 21.12.2021 r. Sama nagroda powinna trafić do użytkownika do 11.01.2022 r., a więc przyda się dopiero na przyszłoroczne remonty lub zakup artykułów wnętrzarskich.

Życzymy wszystkim Państwu powodzenia i udanej, kreatywnej zabawy.

Przeczytaj też: Blikomania 2022 – zasady, nagrody, czas trwania loterii, regulamin

Smart Pożyczka oferuje krótkoterminowe chwilówki w kwocie od 200 do 15000 zł na okres od 10 do 30 dni. Pierwsza pożyczka jest za darmo z RRSO 0% pod warunkiem spłaty w terminie.

Przeczytaj też: “Twój wielkanocny plus” – konkurs Pożyczki Plus dla klientów – bon 1500 zł do IKEI

4.5/5 - (11 votes)