[Aktualizacja] Firma Kobietazkasą już nie istnieje. Zapraszamy do skorzystania z usług innych firm z aktualnych rankingów pożyczkodawców.

Od połowy zeszłego roku, zaciągnięcie pierwszego kredytu u pożyczkodawcy Kobietazkasą było płatne. Teraz wraca on do naszego zestawienia, oferując już wyższą kwotę – 1500 złotych na wydłużony okres 35 dni.

Kobietazkasą.pl jest serwisem skrojonym na miarę potrzeb kobiet w swoim założeniu. Stylistyka tekstu marketingowego oraz szata graficzna również zdecydowanie nawiązują do sytuacji oraz potrzeb, które mogą napotkać kobiety. W dodatku, gdy zadzwonimy do pożyczkodawcy, nasz telefon odbierze konsultantka, a więc również kobieta. Jednak z oferty firmy mogą skorzystać także mężczyźni.

W celu weryfikacji tożsamości pożyczkobiorcy, serwis dokumentuje wpłatę 1 grosza na swoje konto przez wnioskodawcę pożyczki. Niezwłocznie po tym wniosek jest rozpatrywany. Informacja o pozytywnym bądź negatywnym rozpatrzeniu wniosku przychodzi do nas drogą mailową. W wiadomości z decyzją nt. wniosku, możemy też otrzymać informację, że przyznano nam część wnioskowanej kwoty. W tym przypadku, należy potwierdzić, czy akceptujemy niższą kwotę, którą oferuje nam serwis.

Kobietazkasą udziela stałym Klientom chwilówek na okres od 7 do 35 dni, w kwocie do 5000 złotych. Aby otrzymać pieniądze, trzeba mieć ukończone minimum 20. rok życia i posiadać stały dochód. W przypadku posiadania innych zobowiązań, nie można mieć opóźnień w ich spłacie, ponieważ chwilówkodawca sprawdza bazy informacji kredytowej, zgodnie z obowiązującym prawem.

Weź pożyczkę w KobietaZKasą!

Kobietazkasą.pl należy do spółki z o. o. Friendly Finance Poland, z siedzibą przy ul. Złotej 7/18 w Warszawie, wpisanej do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000448749. Strona istnieje od 2014 roku.