"Jest konkurs, są nagrody" - Vivus 05.2015 - zdjęcie nagród

Pożyczkodawca Vivus ogłosił nowy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Nosi on nazwę „Jest konkurs, są nagrody” i nawiązuje do starożytnej Grecji w swojej szacie graficznej oraz tematyce. Wśród nagród są trzy 50″ telewizory, dziesięć tabletów oraz sto razy po 300 złotych. Szanse na wygraną ma każdy kto odpowie na 3 pytania.

Co zrobić, żeby wygrać w konkursie Vivus?

Pytania zadane przez firmę brzmią: „Z której mitologii wywodzi się postać Boga Zeusa?”, „Jak nazywa się stolica Grecji?” oraz otwarte „Która dyscyplina olimpijska jest dla Ciebie najciekawsza i dlaczego?”. Odpowiedzi nie powinny więc stanowić dla nikogo problemu. Dodatkowo wystarczy wziąć pożyczkę. W konkursie może wziąć udział zarówno osoba, która pożycza w Vivus (aktualna oferta i opinie o firmie) po raz kolejny, jak i te, które czynią to po raz pierwszy. Dlatego przy okazji swojej pierwszej pożyczki za darmo, można dodatkowo wygrać jedną z cennych nagród. Zwycięzcami zostaną osoby, które według regulaminu „udzielą najciekawszą i najbardziej oryginalną odpowiedź na pytanie finałowe.

Telewizorem do wygrania jest Samsung UE50H6400AK o wartości 3006,19 złotych. Tablety, które otrzyma 10 osób to 8-calowy Asus MeMO Pad 8 ME181CX, Android 4.4. (KitKat) 16 GB o wartości 602,92 zł.

Konkurs trwa do 31. maja włącznie. Komisja, która rozstrzygnie o wyniku zbierze się 8. czerwca 2015. Zwycięzcy zostaną powiadomieni niezwłocznie, a wyniki zostaną podane w internecie w ciągu 2 tygodni począwszy od 15. czerwca 2015. Formularz konkursowy znajduje się na stronie www.vivus.pl.

Weź udział w konkursie!

Chcesz wziąć udział w jakimś aktualnym konkursie? Zapraszamy do kategorii konkursy.

4/5 - (8 votes)