Serwis PożyczkaPlus (opinie i kontakt) ogłosił konkurs, w ramach którego można wygrać oczyszczacz powietrza marki Philips. Oferta jest skierowana tylko do nowych klientów, którzy skorzystają z promocji pierwszej pożyczki za darmo. Jakie są szczegółowe warunki zabawy? Ile jest warta nagroda?

Jesienny konkurs Pożyczki Plus – zasady

Konkurs Pożyczki Plus - Jesień 2021Pożyczka Plus nie zdążyła na nowo wystartować ze zwiększoną kwotą pożyczki dla nowych klientów oferowanej z promocyjnym RRSO 0%, a już zaskakuje klientów konkursem z nagrodą rzeczową. Co prawda szkoda, że do wygrania jest jedynie jedna sztuka sprzętu tak bardzo potrzebnego w dzisiejszych czasach jakim jest oczyszczacz powietrza, ale warto wziąć udział, bo a nuż to nam uda się go wygrać.

W zabawie może wziąć udział każdy nowy, ale także stały klient, który odpowie na zadanie konkursowe i prześle je we wskazanym terminie. Warunkiem koniecznym jest posiadanie aktywnej pożyczki zaciągniętej między 8 a 28.10.2021 r.

Należy odpowiedzieć na pytanie:

  • Jak najbardziej lubisz spędzać jesienne wieczory?

Weź udział w konkursie!

W zabawie można wziąć udział tylko raz, a odpowiedź należy wysłać do godz. 23:59 dnia 28.10.2021 r. za pośrednictwem strony www.konkurspozyczka.pl.

Przeczytaj też: “Twój wielkanocny plus” – konkurs Pożyczki Plus dla klientów – bon 1500 zł do IKEI

Sposób wyłonienia zwycięzcy i termin jego ogłoszenia

Jury lub inaczej – Komisja Konkursowa, zostanie wyłoniona przez Organizatora. Dokona ona wyboru najbardziej twórczych prac do dnia 17.12.2021 r., natomiast ogłoszenie zwycięzcy nastąpi dopiero 28.12.2021 r. „Dlaczego tak późno?” zapytają Państwo – wszak, 22.12. zacznie się już zima.

Według naszej interpretacji, Pożyczka Plus chce dać wszystkim możliwość spłaty zaciągniętych pożyczek (a te są udzielane nawet na 45 dni). Bardzo ważnym wymaganiem jest również spłata pożyczki nie wcześniej niż 10 dni przed terminem jej spłaty.

Przeczytaj też: Blikomania 2021 – zasady, nagrody, czas trwania loterii, regulamin

Nagroda w konkursie „Twój jesienny Plus” Pożyczki Plus 2021

Nagroda jest wydawana w formie rzeczowej i nie może zostać wymieniona na ekwiwalent pieniężny. W regulaminie wartość oczyszczacza jest określona na 1200 złotych – mówi o tym §4 pkt. 1. Niestety nie została zamieszczona informacja na temat tego, jaki konkretnie model jest do wygrania. W każdym bądź razie, podatek za nagrodę opłaca organizator.

Oczyszczacz powietrza zostanie przekazany zwycięzcy najpóźniej do 11.01.2022 r. pod warunkiem udanej próby kontaktu. W przypadku jej braku, organizator podejmie się dodatkowej próby przekazania nagrody.

Pożyczka Plus to marka należąca do grupy Aventus – firmy z Białegostoku, z którą powiązane są także serwisy takie jak Finansowe Posiłki, Niewielka Pożyczka, Smart Pożyczka czy też Lew Pożyczka.

 

3.5/5 - (11 votes)