Nie tylko Grupa Aventus poprzez serwisy Smart Pożyczka czy Pożyczka Plus prowadzi obecnie zabawy konkursowe dla swoich klientów na rynku pożyczkowym. Również serwis Hapi Pożyczki przygotował konkurs, w którym można wygrać cenną nagrodę. W przeciwieństwie do ww. konkursów, nie będzie 1 zwycięzcy, a aż 10-ciu – otrzymają całkowitą spłatę pożyczki. Jakie są zasady zabawy? Do kiedy trwa konkurs i kiedy należy udzielić odpowiedzi na zadanie konkursowe? Odpowiedzi znajdą Państwo poniżej.

Konkurs jesienny 2021 od HapiPożyczki – zasady i wymagania

Jesienna hapispłata - Konkurs HapiPożyczki - jesień 2021 - bannerW konkursie mogą wziąć udział klienci, którzy zaciągną zobowiązanie między 20.10.2021 od godz. 00:00 do 16.11.2021 r. do godz. 23:59. Nie trzeba być nowym klientem, w zabawie będą brane również odpowiedzi udzielane przez osoby, które wracają do tego pożyczkodawcy.

W konkursie można wysłać tylko jedną odpowiedź, niezależnie od ilości zaciągniętych i spłaconych w danym okresie pożyczek. Naturalnie, jak we wszystkich tego typu zabawach, z udziału wykluczeni są pracownicy pożyczkodawcy, a także członkowie ich rodzin.

Zadanie konkursowe – co należy zrobić?

Uczestnicy mają za zadanie wypełnić formularz konkursowy na stronie pod adresem: , gdzie podają swoje dane:

  • imię i nazwisko,
  • numer pożyczki,
  • numer telefonu (podany przy założeniu konta),
  • adres e-mail (podany przy założeniu konta),
  • nazwę miejscowości,
  • odpowiedź na pytanie konkursowe, które brzmi: „W jaki sposób walczysz z jesienną nudą?”.

Limit znaków przeznaczonych na odpowiedź w konkursie to 150, a więc prawie tyle co jeden SMS. Jury zbierze się dnia 30. listopada 2021 r. i oceni prace pod kątem „kompletności, oryginalności, pomysłowości, atrakcyjności opisu podlegającego ocenie”. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 6. grudnia 2021 r., a więc jednym słowem – HapiPożyczki zdążą na Mikołajki z prezentami dla 10 swoich klientów 🎅🏻.

Przeczytaj też: Konkurs 2021 w Providencie – Jesienna MEGA Spłata

Nagrody w konkursie Jesienna hapispłata

Jak wspomnieliśmy na samym początku, do wygrania jest 10 całkowitych spłat długoterminowych chwilówek na raty, których udziela pożyczkodawca. Nieważne jaką kwotę się pożyczy – każdy ma szansę zarówno zarówno jeżeli otrzymał 15000 zł, jak i 2000 złotych.

Podatek dochodowy od wygranej w wysokości 10% zostanie zapłacony przez organizatora do właściwego urzędu skarbowego, czyli firmę IPF Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 02-305, przy al. Jerozolimskich 136.

Ważne! W przypadku dokonania przez nagrodzonego zwycięzcę zapłaty pierwszej raty – np. w przypadku osób, które zaciągnęły pożyczkę jeszcze w październiku – pieniądze zostaną im zwrócone na konto!

Przeczytaj też: Blikomania 2023 – zasady, nagrody, czas trwania loterii, regulamin

Oferta HapiPożyczki

Obecnie w Hapi Pożyczki (oferta i opinie) możemy pożyczyć od 2000 do 15000 złotych na okres od 6 do 36 miesięcy. Żeby otrzymać chwilówkę, należy wykazać się zdolnością kredytową, a w tym celu okazać zaświadczenie o zarobkach. Ponadto, firma oferuje swoim klientom specjalne pakiety medyczne o nazwie hapizdrowie, a także ubezpieczenie od utraty pracy o nazwie hapispokój.

3.9/5 - (8 votes)