Pożyczkodawca Hapipożyczki (oferujący do 15000 złotych na 36 miesięcy) do swojej oferty pożyczek ratalnych dołączył program Opieki Medycznej Hapizdrowie w promocji pod nazwą „Zdrowie jest najważniejsze”. Żeby z niego skorzystać, trzeba stać się klientem pożyczkodawcy i wyrazić ku temu wyraźną chęć.

Zdrowie jest najważniejsze – pakiet medyczny od hapi pożyczki

„Zdrowia, szczęścia, pomyślności” – te słowa najczęściej słyszymy od bliskich podczas świąt lub z okazji naszych urodzin.  Troska o zdrowie przez wieki spędzała sen z powiek ludziom i napędzała rozwój nauki. Dlatego nie dziwiły i nie dziwią inne sentencje typu  „Na zdrowiu nie należy oszczędzać”. Dlatego, że jest tylko jedno i w żaden sposób nie wykupimy sobie kolejnego. Naprzeciw tej potrzebie wychodzą Hapi Pożyczki ze swoją propozycją.

Program medyczny pożyczkodawcy obejmuje:

  • nielimitowaną liczbę konsultacji medycznych,
  • stały dostęp do lekarzy 7 specjalizacji,
  • 12 miesięcy bez opłat.

Hapi Pożyczki (opinie, oferta i kontakt) sami decydujemy ile gotówki chcemy pożyczyć i ile będziemy spłacać w miesięcznych ratach. Wybieramy dzień w którym chcesz zacząć spłacać pożyczkę, do której możesz przystąpić nawet po 2 miesiącach od podpisania umowy oraz wybierasz również jak długo chcesz spłacać pożyczkę, możesz ją rozłożyć choćby na 36 rat. Okres minimalny udzielenia pożyczki to 3 miesiące.

Weź pożyczkę w Hapipożyczki!

Korzyści udziału w promocji Zdrowie jest najważniejsze

Jeżeli zdecydujemy się na wzięcie udziału w promocji pożyczkodawcy, możemy liczyć na:

  • promocyjną stawkę Rocznej Rzeczywistej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0%,
  • obniżoną prowizję za udzielenie pożyczki w czasie trwania promocji,
  • uprawnienie do bezpłatnego korzystania z Programu Opieki Medycznej przez okres 12 miesięcy.

Korzyści z pakietu Opieki Medycznej Hapizdrowie

Konsultacje lekarskie:
Badania laboratoryjne:
Badania diagnostyczne:
1. Lekarz rodzinny – Internista
2. Alergolog
3. Kardiolog
4. Urolog
5. Okulista
6. Ginekolog
7. Chirurg ogólny
 1. OB
2. Morfologia
3. Sód
4. Potas
5. Mocz – badanie ogólne
6. CRP
7. Glukoza
8. Kreatynina
1. EKG z opisem

Zasady uczestnictwa w promocji Zdrowie jest najważniejsze w Hapipożyczki

Żeby skorzystać z promocji, należy:

  • do 28.02.2018 r – w czasie trwania promocji wypełnić formularz Świadczeniodawcy dostępny na stronie Hapipożyczki.pl, czyli zgłosić swój udział w promocji,
  • złożyć wniosek o udzielenie pożyczki w kwocie m.in 5 000 zł,
  • uzyskać w ramach badania zdolności kredytowej co do spłaty pożyczki ocenę 291 punktów

Nie należy chyba nadmieniać specjalnie, że żeby otrzymać pożyczkę, należy otrzymać pozytywną decyzję kredytową. A w dodatku nie odstępować o zawartej umowy pożyczki. W przeciwnym razie pakiet zostanie anulowany.

Dowiedz się więcej na temat innych prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych (ranking).

Hapipożyczki należy do IPF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskie 136; kod pocztowy 02-305. Jest wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000333174, NIP 701-01-91-956. Ponadto zawsze aktualne informacje możemy o firmie przeczytamy w rankingu pożyczek na raty.

Partnerem Medycznym / Świadczeniodawcą Programu Opieki Medycznej dla klientów Hapipożyczki jest Falck Medycyna Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie,przy ul. Jana Olbrachta 94, kod pocztowy 01-102, wpisana  do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000213143, NIP: 527-243-59-38, REGON 015755741.

4.5/5 - (6 votes)