W kalendarzu trwa jeszcze zima i od kilku dni aura na zewnątrz też wpasowuje się w porę roku. W związku ze zbliżającym się dniem Świętego Walentego Freezl przygotował konkurs dla zakochanych i dla tych, którzy jeszcze szukają swojej drugiej połówki.

Informacje o konkursie Freezl

14 luty wpisał się w nasze kalendarze już na stałe. A każde święto, daje nam sposobność do refleksji i przypomnienia sobie o tym co najważniejsze w codziennym zabieganiu.

Czas trwania konkursu jest krótki, bo to tylko 7 dni. Do 13 lutego 2018 roku należy wykonać zadania konkursowe. Wcześniej jednak, aby wziąć udział w konkursie należy w okresie trwania konkursu zaciągnąć pożyczkę w Freezl za pośrednictwem serwisu internetowego – freezl.pl.

Kwota pożyczki musi wynosić co najmniej 500 zł. Po otrzymaniu pożyczki w Freezl, możemy zgłosić się do konkursu i następnie otrzymamy na podany e-mail pytanie konkursowe na które należy udzielić odpowiedzi by brać udział w konkursie. Oceny odpowiedzi konkursowych będzie dokonywać Jury. Duże szanse mają zawsze pomysły oryginalne, a dodatkowo zwięzłe i poprawne.

Uczestnictwo w konkursie – kto może wziąć udział?

Żeby wziąć udział w konkursie, należy być osobą:

  • pełnoletnią, czyli chwili zgłaszania uczestnictwa w konkursie mieć ukończone 18 lat,
  • fizyczną, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
  • posiadającą stałe zameldowanie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej,
  • mogącą wylegitymować się numerem PESEL.

Jednak aby wziąć pożyczkę, a tym samym zyskać możliwość udziału w konkursie należy dokonać rejestracji online za pośrednictwem platformy Freezl oraz uzyskać pozytywną weryfikację wniosku o pożyczkę.

Pożyczka chwilówka we Freezl – wniosek kredytowy

Żeby wziąć pożyczkę we Freezl, należy wypełnić kolejne kroki:

  • wybierz kwotę i czas spłaty pożyczki, potrzebną kwotę zaznaczasz na pasku;
  • wypełnij formularz online, niezbędny jest do decyzji kredytowej;
  • zweryfikuj rachunek bankowy, na niego otrzymasz pożyczkę;

Weź pożyczkę w Freezl!

Freezl należy do spółki Centrum Rozwiązań Kredytowych Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, kod pocztowy 00-105, przy ul. Twardej 18, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 000058655, NIP 525-263-74-90, REGON 362786454. Pożyczkodawca prowadzi zarówno program lojalnościowy, jak i program zarabianie poprzez polecenia jego pożyczek.

4.4/5 - (10 votes)