Flexpożyczka od dziś dołącza do naszego rankingu szybkich pożyczek z formalnościami ograniczonymi do maksymalnego minimum. Firma Flexpożczyka udziela pożyczek krótkoterminowych,  są to tzn. pożyczki udzielane na krótki okres czasu, aby pomóc Ci skleić budżet domowy w przypadku braku płynności finansowej gdy czekasz np na wypłatę.

Oferta pożyczkowa Flexpożyczki

Nowi klienci mogą wnioskować o pożyczkę maksymalnie do 1500 zł na okres maksymalnie 2 miesięcy. Najniższa kwota jaką można pożyczyć to 100 zł. Pierwsza pożyczka jest bez prowizji i odsetek, czyli oznacza to, że oddajemy tyle, ile pożyczyliśmy  Oznacza to, że RRSO jest równe 0%. Co to jest RRSO pisaliśmy w artykule Co to jest RRSO dla kredytu konsumenckiego?.

Aby złożyć wniosek o pożyczkę należy wypełnić formularz kontaktowy danymi: imię i nazwisko, adres zameldowania zgodny z adresem zamieszczonym w dowodzie (dotyczy to starych dowodów). Można użyć też inego dokumentu tożsamości.

Dodatkowo potrzebny będzie numer PESEL lub w przypadku jego braku numer innego dowodu potwierdzającego tożsamość – numer paszportu, numer dowodu osobistego. W formularzu kontaktowym podajemy też informacje o stałych dochodach, historię kredytową, stan cywilny. Dodatkowo poproszą nas o dane kontaktowe: numer telefonu, adres zamieszkania/zameldowania, e-mail i numer rachunku bankowego.

Opłata weryfikacyjna w kwocie 0.01 zł (1 grosz) w przypadku gdy wykonujemy przelew bądź w kwocie 1 zł gdy klient korzysta z systemu szybkich płatności – jest zwracana wnioskodawcy.

UWAGA! W tytule przelewu w celu prawidłowego zaksięgowania dokonanej opłaty rejestracyjnej należy wpisać:

„Potwierdzam rejestrację nr * i zgadzam się na warunki umowy pożyczki z flexpozyczka.pl”

*numer dostaniesz od pożyczkodawcy w osobnej wiadomości e-mail.

W serwisie Flexpożyczka możesz maksymalnie pożyczyć do 12 000 zł na czas od 1 do 24 miesięcy. Po spłacie pierwszej pożyczki otrzymanie kolejnych będzie jeszcze szybsze, gdyż będziesz mógł korzystać z odnawialnej linii pożyczki.

Przeczytaj też: Pożyczki społecznościowe online – co to jest social lending? Jakie są wady i zalety?

Warunki otrzymania pożyczki we Flexpożyczce

Żeby otrzymać pieniądze u tej firmy, należy:

  • być pełnoletnim obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
  • posiadać pełną zdolność do czynności prawnych,
  • posiadać rachunek bankowy oraz aktywny numer komórkowy.

Odroczenie spłaty we Flexpożyczce

W świadczonych usługach w Flexpożyczka znajdziemy możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki. Jednakże usługa ta wiąże się z poniesieniem kosztów. Informację o ewentualnych kosztach związanych z prolongatą pożyczki otrzymasz przed zawarciem umowy o pożyczkę.
Czas przedłużenia pożyczki jest różny i waha się od od 5 do 60 dni.

Przeczytaj też: Pozabankowa karta kredytowa online – ranking

Odstąpienie od umowy i wcześniejsza spłata pożyczki w Flexpożyczka

Jeśli z jakichś przyczyn okazało by się, że chwilówka nie jest Ci potrzebna, to możesz odstąpić od umowy pożyczki. Na mocy ustawy o kredycie konsumenckim, jest to możliwe bez podania przyczyny możesz w ciągu 14 dni od zawarcia umowy. Żeby odstąpienie miało moc prawną, należy złożyć je na piśmie i wysłać na adres podany przez pożyczkodawcę. Pożyczkodawca ma obowiązek załączyć wzór oświadczenia o odstąpieniu do umowy.

W Flexpożyczka masz też możliwość wcześniejszej spłaty zaciągniętej pożyczki niż zostało to określone w umowie o pożyczkę. Możesz spłacić część lub całość pożyczonych pieniędzy wcześniej. Jeśli jest to Twoja kolejna pożyczka to w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu koszty ulegają zmianie.

Właścicielem firmy jest spółka – Pożycz Tu sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 21/5.

4.4/5 - (8 votes)