Na rynku online pojawił się nowy pożyczkodawca Finansowe Posiłki, który oferuje pożyczkę do 1000 złotych na 30 dni bez prowizji. Standardowym warunkiem do otrzymania chwilówki za darmo jest jej spłata w terminie.

Nowa strona pożyczkowa należy do firmy Mała Pożyczka Sp. z o. o. z Białegostoku, do której należą również serwisy Smartpożyczka, czy też Pożyczkaplus. Obie firmy są dostępne w naszym głównym rankingu pożyczek za darmo.

Klienci nowej firmy Finansowe Posiłki

Finansowe Posiłki - oferta - kobieta

By zostać Klientem Finansowych Posiłków, należy:

  • być w wieku od 21 do 73 lat,
  • być aktualnie zatrudnionym,
  • mieć obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej i przebywać na jej terytorium,
  • posiadać własne konto osobiste,
  • nie figurować w bazach dłużników (BIK, KRD).

Weryfikacja tożsamości obowiązkowym krokiem

Samo złożenie wniosku nie gwarantuje przyznania pożyczki online. Zależy ono od wydania pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Sama analiza odbywa się automatycznie na podstawie danych z wniosku i po sprawdzeniu przez system serwisu FinansowePosiłki obecności w bazach danych dłużników. Pożyczkodawca weryfikuje tożsamość poprzez przesłanie 1 grosza z konta wnioskodawcy na jedno z obsługiwanych przez siebie. W przypadku posiadania rachunku w tym samym banku, co pożyczkodawca, weryfikacja i przyznanie żądanej kwoty może odbyć się w ciągu 15 minut.

Weź kredyt w FinansowePosiłki!

Ekipa FinansowePosiłki odpowiada na pytania i wypłaca pożyczki w godzinach 8:00-21:00 od poniedziałku do piątku, oraz w godzinach 08:00-17:00 w soboty i niedziele.

3.7/5 - (16 votes)