Z racji coraz mniej sprzyjającej aurze, niższym temperaturom i krótszemu dniowi Ferratum ogłosiło konkurs, w którym do wygrania jest tablet Samsunga. Jest to kolejny z kolei konkurs jesienny tego pożyczkodawcy (rok temu pisaliśmy o Konkurs jesienny 2016, a ostatnio o Konkurs wakacyjny z bonami do Decathlonu).

Konkurs jesienny w Ferratum

Każda pora roku ma swój niepowtarzalny klimat i tylko jej właściwe piękno. Wokół nas bogactwo kolorów, które nie rzadko okraszone są promieniami słońca. Lata na horyzoncie co prawda jeszcze nie widać, bo przed nim jeszcze dwie pory roku. Ale dla przeciwwagi mamy II edycję Jesiennego Konkursu w Ferratum z gorącymi nagrodami. Panująca wokół aura pomoże w kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe: „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”.

Odpowiedzi można przesyłać do 30 listopada 2017 roku na adres mailowy: marketing@ferratum.pl, które można wzbogacić fotografią czy oryginalną twórczością artystyczną. Do wygrania w II edycji Jesiennego Konkursu jest Tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6, wyposażony w system operacyjny Android. Tablet posiada 8 GB pojemności oraz aparat 5,0 Mpix. Do wygrania jest, aż 10 nowoczesnych i ergonomicznych tabletów Samsung.

Weź udział w konkursie!

Ferratum konkurs jesienny 2017

Zasady udziału w konkursie Ferratum Bank

Żeby cieszyć się z potencjalnej wygranej, trzeba najpierw wziąć pożyczkę ratalną na dowolną kwotę i okres. Każdy, kto dokona tego w wyznaczonym czasie, powinien następnie odpowiedzieć na powyższe pytanie. Ważne, żeby nasza rada dotycząca walki z jesienną chandrą była twórczą odpowiedzią.

Schemat treści przesłanego maila powinien wyglądać następująco:

  • tytuł maila: Zgłoszenie do konkursu,
  • dane przystępującego do konkursu: Imię, nazwisko, pesel lub numer pożyczki,
  • treść maila: Odpowiedź na pytanie konkursowe.

Ostatnim ważnym warunkiem, który należy spełnić, jest posiadanie otwartej pożyczki w momencie wyłaniania zwycięzcy zabawy.

W konkursie mogą brać udział osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych i zamieszkałe na terenie Rzeczpospolitej Polski, które w czasie trwania II edycji Jesiennego Konkursu zawarli z Ferratum Bank umowę pożyczki ratalnej. Pożyczkodawca udziela pożyczek od pół roku do 15 miesięcy.

3.7/5 - (7 votes)