Nadeszła późna jesień, dzień jest coraz krótszy i raczej przez najbliższy czas nie będzie się wydłużał tylko jeszcze bardziej skracał, a temperatury będą coraz to niższe. Zdecydowanie nie sprzyjające aktywnościom na podwórku. A lata na horyzoncie jeszcze nie widać, przed nim jeszcze dwie pory roku. Z racji tego Ferratum ogłosiło konkurs, w którym do wygrania jest tablet Samsunga. Jest to kolejny z kolei konkurs jesienny tego pożyczkodawcy (rok temu pisaliśmy o Konkurs jesienny 2016, a ostatnio o Konkurs wakacyjny z bonami do Decathlonu).

Jesień wcale nie musi być nudna i ponura

Każda pora roku ma swój niepowtarzalny klimat i tylko jej właściwe piękno. Spójrzmy jakie bogactwo daje nam jesień. Jednym z nich jest przestawienie zegarków i jedna taka noc we wszystkich porach roku kiedy śpimy dłużej, nie dlatego, że zaspaliśmy lecz dlatego, że czas się zatrzymał na godzinę. A wokół nas bogactwo kolorów, które nie rzadko okraszone są promieniami słońca. I kolejnym plusem jest II edycja Jesiennego Konkursu w FerratumBank. Panująca wokół aura pomoże w kreatywnej odpowiedzi na pytanie konkursowe:

“Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem”

Odpowiedzi można przesyłać do 30 listopada 2017 roku na adres mailowy: marketing@ferratum.pl, które można wzbogacić fotografią czy oryginalną twórczością artystyczną. Do wygrania w II edycji Jesiennego Konkursu jest Tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6, wyposażony w system operacyjny Android. Tablet posiada 8 GB pojemności oraz aparat 5,0 Mpix. Do wygrania jest, aż 10 nowoczesnych i ergonomicznych tabletów Samsung.

Weź udział w konkursie!

Zasady udziału w konkursie Ferratum Bank:

A. wziąć pożyczkę ratalną na dowolną kwotę i okres dostępną u organizatora,
B. udzielenie i przesłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”;
C. schemat treści przesłanego maila powinien wyglądać następująco:

  • tytuł maila: Zgłoszenie do konkursu;
  • dane przystępującego do konkursu: Imię, nazwisko, pesel lub numer pożyczki;
  • treść maila: Odpowiedź na pytanie konkursowe;

D. Posiadanie otwartej pożyczki w momencie wyłaniania zwycięzcy konkursu.

W konkursie mogą brać udział osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych i zamieszkałe na terenie Rzeczpospolitej Polski, które w czasie trwania II edycji Jesiennego Konkursu zawarli z FerratumBank umowę pożyczki ratalnej. Pożyczkodawca udziela pożyczek od pół roku do 15 miesięcy.