Do grona firm w naszym rankingu darmowych chwilówek dołącza kolejna firma Dopożyczka. Oferuje ona pierwszą pożyczkę za darmo w kwocie do 2000 złotych na okres do 60 dni. To nie jedyna oferta serwisu. Można w nim pożyczyć pieniądze do 6000 złotych nawet na 12 miesięcy.

Szczegóły promocji u Dopożyczki

Dopożyczka wprowadziła promocję pierwszej pożyczki bez odsetek niedługo po tym, jak zaczęła działalność. Jako nowa firma na rynku musiała dostosować się do reguł panujących wśród pożyczkodawców oferujących chwilówkę przez internet i walkę o Klientów rozpocząć zaoferowaniem pierwszego kredytu na promocyjnych warunkach.

Promocja obowiązuje, gdy spłacimy pożyczkę w terminie. Gdy wyniknie sytuacja, w której spłata nie będzie możliwa na wskazany w umowie czas, należy skontaktować się z biurem obsługi klienta serwisu pod adresem: kontakt@dopozyczka.pl. By wniosek o pożyczkę został rozpatrzony pozytywnie, należy mieć od 21 do 60 lat i wskazać posiadane stałe źródło dochodu i przejść pozytywnie analizę w bazach dłużników. Pożyczkodawca w związku z tym, nie wymaga poręczeń majątkowych od wnioskodawcy lub innych osób.

Weryfikacja tożsamości w Dopożyczce

Weryfikacja tożsamości wnioskodawcy odbywa się poprzez przesłanie 1 grosza na jedno ze wskazanych kont bankowych pożyczkodawcy. W miarę możliwości, Dopożyczka podaje do wpłaty ten sam bank, w którym swój rachunek prowadzi pożyczkobiorca. Wszystko po to, by do minimum ograniczyć czas oczekiwania na potwierdzenie tożsamości i na otrzymanie kredytu.

Weź kredyt w Dopożyczce!

Właścicielem Dopożyczki.pl jest firma Companier Sp. z o.o., mająca swoją siedzibę w Warszawie, 02-672, przy ul. Domaniewskiej 47. Jej NIP to: 5213643345, REGON: 146520031. Jest wpisana ro rejestru KRS pod numerem: 0000449224. Firma działa na polskim rynku od 2013 roku.

3.8/5 - (18 votes)