Kwiecień i okres przedświąteczny obfituje w dużą liczbę konkursów. Ponieważ opisujemy szeroko pojęty rynek pożyczkowy oraz konkursy, w naszych aktualnościach znalazło się też miejsce dla pożyczkodawcy Hapipożyczki. Pożyczkodawca ten oferuje pożyczki ratalne. Przygotował on też konkurs, w ramach którego pożyczka do 15000 złotych może okazać się całkowicie darmowa. Dalej opisujemy też konkurs Hapipożyczek, w ramach którego można wygrać 3000 zł.

Aktualny konkurs znajdziesz pod tym linkiem: Jesienna hapispłata 2021 – konkurs od HapiPożyczki.

Konkurs wiosenny ze spłatą Hapipożyczki

Żeby móc uczestniczyć w konkursie wiosennym pożyczki długoterminowej na raty HapiPożyczki, należy:

 • posiadać aktywną pożyczkę
 • wymyślić hasło którym zareklamowalibyśmy Hapi Pożyczki (oferta, opinie i logowanie),
 • wypromować swój pomysł na portalach społecznościowych i dopingować znajomych do głosowania na swoje hasło przez adresy e-mail,
 • zbierać głosy przez kolejne dni, ponieważ hasło z największą ilością głosów wygrywa, a jego twórca będzie miał darmową pożyczkę.

Swój udział w konkursie należy zgłosić do 25.04.2017 roku do godz. 23:59:59. Aplikować można tylko jeden raz. Konkurs odbędzie się w 13 edycjach, a każda z nich w każdym dniu tygodnia od poniedziałku do piątku; w tzw. dni robocze.

Hapi Konkurs do 16.04

Zasady konkursu ze spłatą pożyczki do wygrania

Dodatkowe wymagania zabawy zakładają, że:

 • uczestnikiem może być osoba fizyczna, która przed przystąpieniem do konkursu ukończyła 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych i zamieszkuje teren Rzeczpospolitej Polskiej,
 • osoba ta będzie miała udzieloną pożyczkę między 5.04 do 30.05.2017 roku.

Jak zgłosić swój udział?

Do konkursu zgłaszamy swój udział tylko poprzez stronę konkursową z przesłaniem numeru udzielonej pożyczki. Musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych i zaakceptować stosowny regulamin.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest otrzymanie pożyczki w kwocie od 800 zł do 15 000 zł poprzez poprawne wypełnienie wniosku online na stronie www.hapipożyczki.pl o udzielenie pożyczki. A nagrodą jest spłata całej pożyczki wraz z wszelkimi opłatami i odsetkami.

Zasady głosowania i ogłoszenie wyników

Zadania konkursowe spełniające wymogi określone w Regulaminie zostaną umieszczone na stronie konkursowej Organizatora i internauci będą mogli na nie głosować, od 5.04 do 18.05.2017 roku. Każda edycja konkursu ma swojego zwycięzcę wybranego przez internautów. Głosowanie na zadania konkursowe w każdej edycji konkursu trwa 22 dni.

Uczestnikami głosowania mogą być tylko i wyłącznie osoby, które:

 • przed głosowaniem ukończyli 18 rok życia,
 • posiadają dostęp do internetu i adres e-mail,
 • zapoznali się z regulaminem konkursu i zaakceptowali go.

Weź udział w konkursie Hapipożyczki!

Internauta, który chce oddać głos na wybrane przez siebie zadanie konkursowe za pośrednictwem strony konkursowej, powinien kliknąć w odpowiedni przycisk „Głosuj” przy wybranym zadaniu konkursowym i podać adres e-mail. Następnie musi potwierdzić oddany przez siebie głos poprzez kliknięcie w link przesłany w wiadomości e-mail od Organizatora.

Konkurs wakacyjny: Weź 3000 zł i wygraj 3000 zł – lipiec 2017

Studenci finiszują z sesją, a więc wakacje są na starcie. Aby czas odpoczynku wypełniony letnimi promieniami słońca był kreatywny, Hapipożyczki zaproponowało konkurs z 3000 zł do wygrania. Pytanie konkursowe brzmi Co zrobiłbyś mając do dyspozycji 5 milionów złotych?.

Zasady konkursu wakacyjnego

Uczestnikiem konkursu możesz zostać osoba, która do 18 lipca 2017 roku weźmie w Hapipożyczki pożyczkę.

Na wysłanie zgłoszenia z zadaniem konkursowym każdy uczestnik ma 5 dni od momentu wypłaty pożyczki na wskazane przez siebie konto. Każdy dzień to nowa edycja konkursu, w której jedna osoba może wziąć udział tylko raz. Czyli dzień, w którym bierzemy pożyczkę odpowiada naszej edycji zabawy. Ponadto, by zostać klientem Hapipożyczek musimy mieć ukończone 18 lat i mieszkać na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Wygrana w konkursie

Nagrody są pieniężne i odpowiadają w swej wysokości – kwocie na jaką została zawarta umowa pożyczki na wniosek uczestnika konkursu. Maksymalnie może zostać jednak spłacone 3000 złotych. Tak więc, gdy pożyczymy 3000 złotych i wygramy konkurs otrzymamy Nagrodę Główną w kwocie 3000 złotych. Wypłata nagrody następuje przez potrącenie wygranej kwoty od kwoty całkowitej pożyczki określonej w Umowie.

Żeby wziąć udział w zabawie, należy:

 • wypełnić wniosek o Hapipożyczkę i zaczekaj, aż otrzymamy pożyczkę na konto,
 • zaczekać na zaproszenie do udziału w konkursie, które otrzymamy na maila,
 • odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Co zrobiłbyś mając do dyspozycji 5 milionów złotych?, poprzez formularz zgłoszeniowy,
 • zaczekać na wyniki konkursu.

Firma Hapipożyczki oferuje unikalne na polskim rynku pozabankowym rozwiązanie. Umożliwia swoim klientom korzystanie z tanich pakietów medycznych i ubezpieczeń Hapizdrowie podczas bycia jej klientem. Jedynie firma Provident – logowanie i opinie – może pochwalić się podobnym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami.

4.2/5 - (6 votes)