Każdy z nas staje kiedyś w obliczu napisania swojego CV, stworzenia prezentacji, czy to na studia, czy to do pracy, a gdy już ma ochotę odpocząć, to także i planu podróży na czas urlopu. W obecnych czasach szybkość, odpowiednią jakość i wygodę w przygotowaniu dokumentów zapewniają gotowe szablony Dokumentów Google. Pomogą Ci one szybko tworzyć dokumenty, dzięki czemu nie zmarnujesz czasu na tworzenie ich od początku. Nie dość, że bardzo przyspieszają cały proces, to wyglądają mega profesjonalnie!

Szablony pracy w Google Docs – szybkie wykonywanie zadań dzięki darmowym arkuszom i prezentacjom

Formatowanie dokumentów Google to czasochłonne zadanie. Istnieje już kilka doskonałych szablonów dostępnych do użytku od ręki, całkowicie za darmo. Zamiast próbować tworzyć dokumenty ręcznie, użyj poniższych 24 oszczędzających czas szablonów w Dokumentach Google.

dokumenty google - szablony na ekranie i lupaTe bezpłatne gotowce w usłudze Google Docs są podzielone na cztery sekcje:

 • praca,
 • zdrowie,
 • dom i
 • podróże.

Będziesz miał dostęp do danych z każdego urządzenia, na którym jesteś zalogowany do swojej usługi. Jednocześnie możesz udostępniać dokumenty do edycji lub tylko do wglądu dowolnym osobom.

Szablon CV od Google docs

Formatowanie CV może być prawdziwym sprawdzianem cierpliwości (i umiejętności projektowania). Możesz użyć do tego profesjonalnego szablonu. Zawiera wszystkie sekcje potrzebne do zdobycia wymarzonej pracy. Opisz swoje cele zawodowe, doświadczenie, wykształcenie, umiejętności i referencje (w razie potrzeby możesz zmodyfikować te sekcje).

List biznesowy

Jeśli chodzi o każdy rodzaj listu biznesowego, zależy Ci na profesjonalnym wyglądzie. Możesz pisać do klienta, kontaktować się ze sprzedawcą lub producentem albo tworzyć list motywacyjny do podania o pracę.

W Dokumentach Google dostępnych jest wiele szablonów listów biznesowych. Świetną opcją jest możliwość zabezpieczenia danych hasłem, jeśli zawierają poufne informacje.

Prezentacja na studia lub dla klienta

Często najtrudniejszą częścią tworzenia prezentacji jest formatowanie slajdów. Ten szablon robi to za Ciebie. Możesz go również edytować w trybie offline. Aby dodać kolejny slajd, kliknij drugi slajd prawym przyciskiem myszy i wybierz Powiel slajd.

Możesz wybrać wyświetlanie prezentacji w nowym oknie lub pobrać ją jako plik PowerPoint lub PDF (między innymi).

Porządek spotkania – szablon od wujka Google

Spraw, aby spotkanie było najbardziej wydajne, jak to tylko możliwe dzięki szablonowi planu w Dokumentach Google, który jest gotowy do użycia w każdej sekundzie. Ten szablon planu spotkania w Dokumentach Google zawiera:

 • plan,
 • listę uczestników,
 • nazwisko autora,
 • protokoły,
 • czynności do wykonania i
 • czynności dotyczące następnego spotkania.

Możesz również zaprosić innych członków zespołu do dodania punktów porządku obrad bezpośrednio do szablonu, aby jeszcze bardziej usprawnić proces.

Oś czasu projektu – wykres Gantta

Jeśli otrzymałeś zadanie stworzenia harmonogramu projektu i nie masz pojęcia od czego zacząć, ten szablon jest ratunkiem. Uporządkuj oś czasu swojego projektu za pomocą tego prostego wykresu Gantta.

Z zadaniami podzielonymi na różne fazy i tygodniową ramą czasową, zrozumienie ogólnej struktury złożonego projektu — na pierwszy rzut oka — to pestka.

Śledzenie projektu

Ten arkusz kalkulacyjny oferuje szybki sposób sprawdzania:

 • które zadania są nadal otwarte lub ukończone,
 • kiedy zostały rozpoczęte,
 • kto jest odpowiedzialny i
 • jakie są trudności zadania.

Korzystanie z tego rodzaju śledzącego arkusza kalkulacyjnego wraz z powyższą osią czasu projektu, oferuje dość wszechstronny zestaw narzędzi do utrzymania porządku projektu na bieżąco.

Wonga banner - 750

Plan biznesowy

Przejdź od razu do sedna opracowywania propozycji biznesowych za pomocą tego szablonu. Znajdują się tam wszystkie główne sekcje, od analizy rynku po prognozy finansowe, wraz z wieloma opcjami eksportu.

Niezależnie od tego, czy chcesz dodać kilka linii przebiegu w czasie do dokumentu, czy połączyć z pełnowymiarowymi wykresami, jest to łatwe.

Fakturowanie

Jeśli fakturowanie nie powoduje jeszcze problematycznego wąskiego gardła w Twojej firmie, ten prosty szablon może oszczędzić Ci kłopotów z przenoszeniem faktur na dedykowaną, bardziej wszechstronną platformę. Po prostu wypełnij fakturę, pobierz ją jako plik PDF i wyślij e-mailem do klienta lub klienta.

Biuletyn

Jeśli korzystasz z Dokumentów Google w swojej firmie, spodoba Ci się ten szablon biuletynu. Możesz dodać dane swojej firmy w kilka minut, wstawić zdjęcia i poinformować swoich klientów lub współpracowników o nowościach.

Broszura lub ulotka

Broszura może nie być czymś, co tworzysz codziennie, ale ten atrakcyjny szablon przydaje się, gdy go potrzebujesz. Oferuje ten sam wygląd, co powyższy szablon biuletynu, co zapewnia wspaniałe połączenie.

Dodaj własne zdjęcia, kluczowe funkcje, i zakończ ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami dotyczącymi Twojego produktu lub usługi. Szablon prostej ulotki/broszury wszystko upraszcza.

Szablony dotyczące zdrowia – śledzenie wagi i pomiarów

Dla tych, którzy chcą przybrać na wadze lub stać się szczuplejszymi, ten fantastyczny arkusz kalkulacyjny pozwala rejestrować wszelkie zmiany w ogólnej budowie ciała, od rozmiaru ramion po procent tkanki tłuszczowej. Po każdym wpisie całkowita zmiana jest obliczana automatycznie.

Trening siłowy

Ten gotowy do użycia schemat treningu siłowego zawiera szczegółowe instrukcje, których należy przestrzegać przez cały tydzień. Oczywiście ogólna waga każdego zestawu powinna być dostosowana do Twoich potrzeb, ale jeśli chodzi o ogólne plany treningowe, nie można pozwolić sobie na falstart.

Twisto banner 750x200px z brunetką- 45 dni na spłatę

Szablony do domu – prace domowe

Zapobiegaj dalszym kłótniom w domu, śledząc obowiązki domowe (a nawet oferując zachęty finansowe!). Ten ładnie zaprojektowany szablon zachowuje prostotę, śmiałość i klarowność, pomagając wyznaczać i śledzić obowiązki domowników.

Lista rzeczy do zrobienia

Korzystając z tego szablonu listy zadań Dokumentów Google, możesz jak najszybciej rozpocząć pracę nad listą zadań do wykonania, wyświetlając:

 • termin,
 • priorytet i
 • stan każdego zadania.

Jest prosty i spełnia swoje zadanie, pozwalając ci zająć się skreślaniem rzeczy z tej listy, zamiast spędzać czas na jej tworzeniu. Jeśli potrzebujesz prostego szablonu listy zadań do wykonania w Google Docs, to jest to.

Kalkulator przeprowadzki domu

Wszyscy wiemy, że przeprowadzka może powodować ogromny stres. Wiele z tego stresu może pochodzić z niewłaściwego zrozumienia, w jaki sposób przeprowadzka wpłynie na Ciebie finansowo.

Szablon wyceny kosztów domu pozwala ocenić finansowo nowy zakup, dzięki czemu można skuteczniej rozważyć różne opcje.

Kalendarz

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz, aby Twój kalendarz był przechowywany i zarządzany w Arkuszach Google, jest to świetny szablon, który pozwoli Ci szybko rozpocząć pracę.

Każdy miesiąc jest na osobnym arkuszu i jest również przeznaczony do druku. Możesz używać tego samego szablonu każdego roku, ponieważ kalendarz zmieni się automatycznie.

Przeczytaj teżZwolnienie dyscyplinarne – co to jest i kiedy przysługuje pracodawcy?

Planowanie budżetu rodzinnego przy pomocy Gugla

Jeśli chcesz dokładniej przyjrzeć się swoim rodzinnym/osobistym dochodom i wydatkom, ten szablon działa podobnie do firmowej prognozy sprzedaży, ale został przystosowany do użytku na rzecz budżetu domowego.

Ogólnie rzecz biorąc, będziesz wiedzieć, ile gotówki będziesz mieć na koniec miesiąca i możesz dostosować plan, aby odpowiednio osiągnąć swoje cele w zakresie oszczędności lub wydatków.

Dostępna jest również osobista wersja arkusza kalkulacyjnego (zamiast przeznaczona dla rodzin). Śledzenie wydatków dzięki Arkuszom Google nigdy nie było łatwiejsze.

Ślubna lista kontrolna

Wesele to kolejne stresujące wydarzenie życiowe. Ten szczegółowy szablon listy kontrolnej Dokumentów Google pomoże Ci działać sprawniej. Tworząc listę kontrolną w docsach możesz mieć pewność, że nie zapomnisz o niczym kluczowym.

Przeczytaj też: Kredyt na wesele i ślub – czy i gdzie warto pożyczyć pieniądze?

Kalkulator oszczędności

Ten kalkulator pozwala szybko zobaczyć prognozy oszczędności w różnych sytuacjach, aby pokazać, w jaki sposób może to prowadzić do wcześniejszej emerytury, jeśli oszczędzasz ostrożnie. Po prostu zmień niebieskie liczby dookoła i zobacz efekt na wykresie.

Lista gości w Google Docs

Śledź swoją listę gości za pomocą tego przydatnego szablonu listy gości w Dokumentach Google. Z łatwością dodawaj wszelkie ograniczenia dietetyczne, aby udostępnić je dostawcom cateringu, a nawet śledź, do kogo już wysłałeś zaproszenia i czy odpowiedzieli.

Porównanie samochodów

Masz problemy z porównaniem kilku różnych modeli samochodów? Dodaj ich statystyki i zdjęcia do tego arkusza kalkulacyjnego, aby umożliwić im rywalizację jeden na jednego bez konieczności ciągłego przeglądania różnych kart w celu znalezienia odpowiednich informacji.

Szablony podróży w Google Docs – lista kontrolna wakacji

Wyjazd na wakacje powinien być relaksującym doświadczeniem. Użyj tego szablonu listy kontrolnej Google Docs i edytuj go, aby bezstresowo pakować się i uniknąć przybycia do hotelu tylko po to, by zdać sobie sprawę, że zapomniałeś ładowarki do telefonu.

plan podróży - szablon dokumentów google

Plan podróży

Jeśli wybierasz się w dłuższą podróż lub odwiedzasz wiele miejsc podczas jednego urlopu, najlepiej wyrzucić wszystko z głowy i zapisać w jakimś wiarygodnym miejscu.

Szablon planu podróży pozwala zobaczyć ważne szczegóły każdego zarezerwowanego transportu, a także daty podróży i miejsca, w których będziesz każdego dnia. Dzięki temu organizacja wycieczek i hoteli będzie znacznie mniej uciążliwa.

Kalkulator odległości

Szczegółowe planowanie podróży drogowych nigdy nie było szczególnie łatwe, co czyni ten kalkulator odległości niesamowitym. Aby obliczyć odległość, możesz użyć kodów pocztowych, pełnych adresów lub wskazówek dojazdu Google Maps.

Możesz także dodać odległości do dziennika podróży, zmienić środek transportu, a nawet obliczyć najkrótszą trasę do miejsca docelowego.

24 darmowe szablony dokumentów Google – podsumowanie

Mamy nadzieję, że co najmniej jeden z tych bezpłatnych szablonów Dokumentów Google obejmuje Twoje zadanie. Jeśli jednak potrzebujesz szablonu, który nie należy do jednej z tych kategorii, przejrzyj wygodną galerię szablonów w samym narzędziu Google Docs. To tam sprawdzisz czy na pewno konkretny dokument lub jego wariant odpowiada Twoim potrzebom. Z pewnością z czasem pojawi się ich też więcej.

4.4/5 - (11 votes)