Bilety na seans Netcredit i Multikino

Firma NetCredit ogłosiła właśnie promocję, w ramach której do zgarnięcia jest aż 175 podwójnych biletów do Multikina. Konkurs, którym formalnie jest nazwana promocja nosi nazwę Wiosna z NetCredit.

Promocja trwa od 12.04. bieżącego roku do wyczerpania zapasów. Kto może wziąć udział w zabawie? Na pewno nie wszyscy. Skorzystać mogą w tym przypadku klienci, którzy wezmą pożyczkę w NetCredit pierwszy raz. Na stronie pożyczkodawcy znajduje się regulamin, który jasno określa między innymi tę zasadę.

W regulaminie promocji znajdziemy też informację o wartości “kuponu” na seans. Wynosi ona dokładnie 42 złote. Zasady jego wykorzystania określa regulamin znajdujący się na stronie Multikina (https://multikino.pl/informacje/regulaminy). Bilety są biletami “na okaziciela”, więc można je też komuś podarować w ramach świątecznego prezentu.

Informacje o wygranej zostaną przesłane wszystkim nowym użytkownikom drogą mailową bądź drogą SMS w ciągu 14 dni roboczych od dnia udzielenia pożyczki

Weź kredyt w NetCredit!

NetCredit jest firmą, która figuruje w naszym zestawieniu od samego początku istnienia strony Darmopożyczka.pl. Firma zaczynała z niską kwotą pierwszej pożyczki za darmo, jednak od razu promocyjna usługa była u niej dostępna. Teraz jej limit wynosi aż 2000 złotych. Kolejne, płatne już pożyczki mogą opiewać na kwotę 4000 złotych. Spółka NetCredit Sp. z o. o. jest administratorem serwisu, który udziela pożyczek codziennie w godzinach 8:00-21:00 od poniedziałku do piątku oraz w godzinach 8:00-20:00 w soboty i niedziele. Oprócz Polski, spółka działa jeszcze w 6 krajach europejskich.

Oto ostatnia reklama telewizyjna pożyczkodawcy: