Bilety na seans Netcredit i MultikinoFirma NetCredit ogłosiła właśnie promocję, w ramach której do zgarnięcia jest aż 175 podwójnych biletów do Multikina. Konkurs, którym formalnie jest nazwana promocja nosi nazwę Wiosna z NetCredit. Ponadto, już od 1.04.2017 trwa promocja na pierwszą pożyczkę do 6000 zł w Szybkiej Gotówce.

Zasady promocji z biletami do Multikina

Promocja trwa od 12.04. bieżącego roku do wyczerpania zapasów. Kto może wziąć udział w zabawie? Na pewno nie wszyscy. Skorzystać mogą w tym przypadku klienci, którzy wezmą pożyczkę w NetCredit (opinie) pierwszy raz. Na stronie pożyczkodawcy znajduje się regulamin, który jasno określa między innymi tę zasadę.

W regulaminie promocji znajdziemy też informację o wartości „kuponu” na seans. Wynosi ona dokładnie 42 złote. Zasady jego wykorzystania określa regulamin znajdujący się na stronie Multikina (https://multikino.pl/informacje/regulaminy). Bilety są biletami „na okaziciela”, więc można je też komuś podarować w ramach świątecznego prezentu.

Informacje o wygranej zostaną przesłane wszystkim nowym użytkownikom drogą mailową bądź drogą SMS w ciągu 14 dni roboczych od dnia udzielenia pożyczki

NetCredit jest firmą, która figuruje w naszym zestawieniu od samego początku istnienia strony Darmopożyczka.pl – ranking darmowych chwilówek. Firma zaczynała z niską kwotą pierwszej pożyczki za darmo, jednak od razu promocyjna usługa była u niej dostępna. Teraz jej limit wynosi aż 2000 złotych. Kolejne, płatne już pożyczki mogą opiewać na kwotę 4000 złotych. Spółka NetCredit Sp. z o. o. jest administratorem serwisu, który udziela pożyczek codziennie od poniedziałku do piątku oraz w godzinach 8:00-20:00 w soboty i niedziele. Oprócz Polski, spółka działa jeszcze w 6 krajach europejskich.

Oto ostatnia reklama telewizyjna pożyczkodawcy:

 

Szybka Gotówka: do 24. kwietnia pierwsza pożyczka do 6000 zł

Urodziny Szybkiej GotówkiZ okazji swoich urodzin Szybka Gotówka (opinie o firmie) przygotowała promocję specjalną dla wszystkich, którzy potrzebują pożyczyć aż 6000 złotych i podreperować tym samym swoje domowe finanse tuż po świętach wielkanocnych. Do dnia 24. kwietnia kwotę tę będzie można pożyczyć bez żadnych dodatkowych kosztów.

6000 złotych to kwota, którą pożyczkodawca pożycza stałym klientom od tego roku. Została ona podniesiona niedawno z 5000 złotych. Firma działa prężnie na polskim rynku i po oferowaniu pożyczki za darmo do 300 złotych przez 1,5 roku, zaczęła czasowo udostępniać pierwszy kredyt do 2000 złotych. Od 1.04.2017 jest to promocja stała.

Co piąta pożyczka za darmo

Firma posiada inną stałą promocję. Udziela co 5. pożyczkę za darmo, czyli bez dodatkowych opłat. A zatem pożyczając 5ty, 10ty, 15ty czy 20ty raz można uniknąć opłat. Warunkiem jest spłata każdego zobowiązania w terminie. Za polecenie firmy pożyczkowej można otrzymać 40 złotych Wniosek można składać przez internet, przez telefon wysyłając smsa (szczegóły na stronie pożyczkodawcy).

Weź pożyczkę w Szybkiej Gotówce!

Szybka Gotówka działa na polskim rynku od 2012 roku. Na swojej stronie, na dzień 18.04.2017. 1568837 wysłanymi wnioskami pożyczkowymi, 784420 udzielonymi oraz w tym 549094 ponownymi chwilówkami.

4.2/5 - (5 votes)