Axi Card logo
Axi Card - podgląd strony www
Złóż wniosek!

3.8/5 - (46 votes)

Dobra wiadomość! Ten pożyczkodawca udziela limitu na karcie z RRSO 0% na 30 dni!

Oferta Axi Card

Dodatkowe czy niespodziewane wydatki w przypadku aktualnie niskiego stanu konta nie muszą wiązać się z koniecznością brania pożyczki pozabankowej czy kredytu. Można zdecydować się na AXI Card pozabankową kartę kredytową. Wniosek składa się online i jest on następnie weryfikowany przez  aplikację Instantor. Okres bezodsetkowy 30 dni w przypadku karty kredytowej to tylko jedna z wielu zalet, bo możliwy jest przelew środków na konto osobiste do 80% limitu. Ponadto, firma oferuje wypłaty gotówki z bankomatu bez żadnych kosztów.

AXI Card to także możliwość podwyższenia limitu z początkowych 4000 do 6000 złotych. Warto dowiedzieć się więcej na temat wymogów i szczegółów takiej oferty, dostępnej oczywiście pod warunkiem posiadania zdolności kredytowej.

Karta wydawana jest przez licencjonowaną instytucję finansową Easy Payment Services OOD (sp. z o.o.) Jest on przyznawany na podstawie zdolności kredytowej i może wynosić do 6000 zł. Obecnie dostępna jest promocja z RRSO 0% (kilkukrotnie przedłużana). RRSO w standardowej ofercie wynosi 83,54%. Stopa procentowa wynosi 0,57%, a prowizja 5,25%, przy czym jest ona naliczana tylko w przypadku korzystania z karty.

Wymagania wobec wnioskujących i badanie zdolności kredytowej

AXI Card to oferta kredytowa dla wymagających w postaci zawarcia umowy na kartę kredytową z określonym limitem. Dostępna jest dla osób, które:

 • mają minimum 21 lat, a także
 • posiadają umowę o pracę, czy też
 • stały udokumentowany dochód miesięczny 1500 zł netto (minimum).

Aby wnioskować o kartę AXI Card nie potrzebujesz żadnych dodatkowych dokumentów, prócz dowodu osobistego. Dzięki temu Easy Payment Services OOD Sp. z o.o. może potwierdzić Twój wiek. Poza ukończeniem 21. roku życia, wymagane jest posiadanie umowy o pracę lub dochodu ze stałego świadczenia.

Mogą to być pieniądze przyznawane ze względu na posiadanie dzieci, np. wtedy będzie to pożyczka na 500+ lub emerytura, czy renta albo inne świadczenie (np. rodzicielskie, pielęgnacyjne). W pewnych przypadkach firma może poprosić o zaświadczenie o zatrudnieniu albo przesłanie skanu trzech ostatnich przelewów, aby określić zdolność kredytową.

Dodatkowe informacje

21 – 99 lat

Instantor

Pon. – Pt. 09:00-19:00

Tak – wynosi 30 dni.

WWW: www.axi-card.pl

Tel. 22 270-70-30

E-mail: help@axi-card.pl

Cechy karty Axi Card Pożyczka

Okres kredytowania wynosi 5 lat, bo na taki okres podpisywana jest umowa, przy czym ważność karty kredytowej AXI to 3 lata od daty jej wydania. Zatem jeśli jej ważność wygaśnie firma przesyła nową kartę. Proces wydania nowej karty nie jest dodatkowo płatny. Kartę kredytową AXI można wykorzystywać we wszystkich sklepach stacjonarnych oraz online, za jej pomocą można także dokonywać wypłat w bankomatach.

Można też korzystać ze środków AXI na swoim koncie bankowym, o ile zleciło się szybki przelew 80% przyznanego limitu podczas składania wniosku. Koszt roczny to 0 zł (RRSO 0%) dotyczy pierwszych 30 dni od dnia użycia po raz pierwszy limitu kredytowego lub aktywacji karty.

Ile kosztuje utrzymanie karty? Kiedy jest bezpłatna?

Trzeba wiedzieć, że samo utrzymanie i wydanie karty jest bezpłatne. Także w przypadku jej kradzieży lub zgubienia, po zgłoszeniu takiego faktu przysyłana jest nowa karta za darmo, ponosi się jedynie koszty przesyłki. Co miesiąc należy spłacać minimum 15% z przyznanego limitu, niezależnie od wysokości jego wykorzystania w poprzednim miesiącu.

Warto wiedzieć, że prowizja naliczana jest tylko od transakcji, zatem jeśli nie korzystamy w danym miesiącu z karty, to nie płacimy dodatkowo prowizji (5,25%). Otrzymujemy powiadomienia SMS o konieczności spłaty części limitu z karty. Musimy to zrobić od 1. do 5. dnia kolejnego miesiąca.

Jak wnioskować o kartę kredytową? Formularz i logowanie

Wniosek o pozabankową kartę składamy online na stronie axi-card.pl. W tym celu należy wykonać następujące kroki:

 1. Kliknąć „złóż wniosek” na stornie głównej.
 2. Następnie wypełnić krótki formularz, w którym podajemy swoje dane osobowe, a także informacje na temat swojego zatrudnienia.
 3. Następnie nasza tożsamość jest weryfikowana poprzez usługę Instantor, która jest całkowicie szyfrowanym i bezpiecznym połączeniem, a nasze dane nie są w żaden inny sposób wykorzystywane czy udostępniane. Weryfikacja danych następuje zatem bez konieczności dokonywania przelewu weryfikacyjnego. Każdy kto chce skorzystać z usługi jest weryfikowany w bazach BIK, KRD, czy ERIF.
 4. Po akceptacji wniosku karta bezzwłocznie zostanie do nas przesłana pod wskazany adres, nawet w ciągu 24 godzin. Zostaniemy poproszeni o przesłanie skanu zdjęcia dowodu z obydwu stron, gdyż jest to wymagane do wyrobienia karty kredytowej AXI MasterCard. Jeśli chcemy otrzymać pieniądze szybciej, to 80% limitu może zostać przelane na numer konta używanego podczas procesu weryfikacyjnego. Pozostałe 20% zostanie przelane po aktywacji karty.
 5. Karta AXi Card ze względów bezpieczeństwa trafia do nas nieaktywna. Musimy ją aktywować, dzwoniąc na infolinię AXI, co jest już ostatnim krokiem. Po aktywacji pocztą lub pocztą elektroniczną przesłany nam zostaje kod ePIN. Dzięki temu możemy korzystać z karty bez ograniczeń, oczywiście w ramach przyznanego limitu.

Banner Axi Card - promocja na BC - 750x200

Korzyści z korzystania z Axi Card

Wybierając kartę kredytową AXI Card zyskujemy możliwość korzystania z otrzymanego limitu gdziekolwiek jesteśmy. Dostępna jest darmowa wypłata z bankomatu w Polsce, a także w Unii Europejskiej, dodatkowe opłaty mogą być naliczane poza Europejskim Obszarem Gospodarczym. Możemy wygodnie płacić za zakupy swoją kartą kredytową, a do limitu 50 zł, nie musimy korzystać z ePIN.

Pozabankowa karta kredytowa - płatność onlineZakupy internetowe wykonujemy wygodnie, używając aplikacji mobilnej AXI, w której to możemy sprawdzić także historię swoich transakcji. Minimalna kwota spłaty w kolejnym miesiącu to 15%, a regularne spłacanie pozwala nam już po 3 miesiącach na zwiększenie limitu nawet do 6 tys. zł, oczywiście, o ile pozwala nam na to nasza zdolność kredytowa.

Jeśli w danym miesiącu nie korzystamy z karty, nie jest naliczana prowizja. Zatem brak opłaty w przypadku nieużywania karty to kolejna zaleta. Oprocentowanie stałe to 6,94%, zatem to oferta, która spełni oczekiwania niejednego klienta. W ramach korzystania z karty kredytowej AXI możliwa jest obsługa Apple Pay i Google Pay.

AXI – Jak spłacać kartę?

Kartę należy spłacać każdego miesiąca, pomiędzy 1. a 5. dniem miesiąca następującego po dokonaniu transakcji. Kartę spłaca się na numer bankowy otrzymany w podpisanej umowie. Spóźnienie z wpłatą skutkuje naliczeniem odsetek, a w przypadku płatności opóźnionych powyżej 30 dni, fakt zadłużenia zostaje zgłoszony do baz dłużników, tak jak ma to miejsce w przypadku zwykłych umów pożyczkowych i kredytowych. Zasady są dokładnie takie same.

Minimalna kwota spłaty w AXI i przykład reprezentatywny

Już wiesz, że minimalna kwota spłaty w AXI wynosi 15% przyznanego limitu na karcie kredytowej. A zatem, warto posłużyć się tutaj przykładem reprezentatywnym. Przy założeniu:

 • całkowitej kwoty przyznanego limitu w wysokości 1700 zł,
 • RRSO równym 83,54%,
 • oprocentowaniu stałym 6,94%,
 • całkowita kwota do spłaty do piątego dnia kolejnego miesiąca wyniesie 1798,94 zł,
 • koszty prowizji za udzielenie limitu kredytowego wyniosą 89,25 zł, a odsetki 9,69 zł.

Klient posiada w tym przypadku opcję spłaty kwoty minimalnej wynoszącej 255 zł. W ramach oferty promocyjnej – 30 dni za darmo, od dnia użycia limitu kredytowego lub aktywacji karty Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi w tym okresie 0%. Całkowita kwota do spłaty w reprezentacyjnym przykładzie wyniesie 2402,84 zł. Aby być na bieżąco ze spłatą zobowiązania można zajrzeć w comiesięczny wyciąg.

Brak spłaty w terminie – konsekwencje

Każdy kto swojej karty kredytowej AXI nie spłaca w terminie, musi liczyć się z konsekwencjami. Oczywiście są one standardowe. Po upływie terminu, użytkownik karty otrzymuje alerty przypominające o opłacie. Jeśli jednak nie dokona wpłaty do 30 dni od daty terminu, zostanie wpisany do rejestru dłużników – BIK oraz do BIG-ów. Wpis zniknie z bazy po uregulowaniu należności wraz z odsetkami karnymi.

Przeczytaj też: Karta Revolut – co to jest? Działanie, prowizje, logowanie, kontakt, opinie

Axi-Card.pl – kontakt i logowanie – Profil Osobisty

Warto podkreślić, że po wybraniu usługi AXI i pozytywnej weryfikacji wniosku można korzystać z obsługi klienta 24/7. Można się z nią skontaktować po zalogowaniu się na stronie axi-card.pl do swojego Profilu Osobistego. Możemy także wysłać e-mail z zapytaniem na adres: help@axi-card.pl. Oczywiście dostępni są także konsultanci AXI.

Biuro obsługi Klienta AXI jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00-17.00. Wystarczy wybrać numer: 22 270-70-30. Warto zapisać go w swoim telefonie, choć szybki kontakt dostępny jest też poprzez profil. Może to być potrzebne w przypadku zgubienia czy też kradzieży karty AXI. Taki fakt musi zostać zgłoszony, by karta AXI została zablokowana. Kiedy tak się stanie zostanie wszczęta procedura wyrobienia nowej karty AXI.

Axi Card – nasza opinia

axi card 300x250 - banner bez odsetek 4000 PLNZamiast stać w kolejce po pożyczkę w banku, lepiej skorzystać z szybkiej, a także wygodnej opcji jaka jest AXI Card pozabankowa karta kredytowa. Dzięki niej nie będziemy się musieli ograniczać podczas wakacyjnych wyjazdów czy też świątecznych zakupów. Możesz spłacać więcej albo minimalną kwotę równą 15% przyznanego limitu. To doskonałe rozwiązanie dla najbardziej wymagających pożyczkobiorców.

Warto na koniec nadmienić, że wszelkie decyzje o produktach kredytowych powinny być podejmowane w oparciu o dokładną analizę swojej sytuacji finansowej. Istotne jest bowiem, by nie popaść w spiralę zadłużenia.

Zarówno strona, jak i Profil Osobisty Klienta w Axi są przejrzyste i każdy intuicyjnie będzie mógł sprawdzić wszystkie potrzebne informacje. Korzystanie z samej karty jest bezpieczne, ponieważ niczym nie różnią się oneod tych, które wydają nam podmioty bankowe.

 • Biuro obsługi klienta czynne 24 h na dobę 7 dni w tygodniu.

 • Okres bezodsetkowy – 30 dni, co nie jest do końca standardem w przypadku pozabankowych kart kredytowych.

 • Minimalna kwota spłaty w wysokości jedynie 15%.

 • Łatwa rezygnacja z karty – wystarczy spłacić bieżące zadłużenie i złożyć odpowiedni pisemny wniosek.

 • System pomocy pod adresem https://help.axi-card.pl/, w którym w łatwy sposób można wyszukać wszystkie interesujące nas zagadnienia dot. pożyczki.

 • Brak zaufania do osób młodych – 18-20 lat, nawet o stabilnej sytuacji zawodowej. Osobom w tym wieku, radzimy rozejrzeć się za pożyczkami dla 18-20latków.

 • Firma deklaruje akceptowanie wniosków „nawet przy niekorzystnej historii kredytowej”, co jest ryzykowne w odniesieniu do osób, które nie powinny się zadłużać, ponieważ udowodniły, że nie radzą sobie finansowo. Zobaczymy czy pożyczkodawca będzie deklarował tego typu praktykę na stronie głównej, jeżeli wejdzie w życie rządowy projekt ustawy o przeciwdziałaniu lichwie.