Dziś prezentujemy Alfakredyt (oferta i logowanie), która jest kolejną firmą, która z sukcesem oferuje aż 1000 złotych w pierwszej pożyczce całkowicie bez kosztów. Pożyczyć można 30 dni i w przypadku spłaty pożyczonej kwoty w terminie, RRSO wynosi faktycznie 0%. Maksymalna kwota kolejnej pożyczki to 3000 złotych.

Proces wnioskowania o pożyczkę w Alfrakredyt

Aby uzyskać pożyczkę należy zarejestrować się i wypełnić formularz, dostępny na stronie pożyczkodawcy (www.alfakredyt.pl). Następnie każdy, kto chce, by jego wniosek został rozpatrzony pozytywnie, proszony jest o przesłanie 1 grosza na jeden z obsługiwanych przez pożyczkodawcę rachunków.

Są wśród nich Alior Bank, mBank, Bank Pekao, PKO Bank Polski, Bank Zachodni WBK. Jeżeli posiadamy rachunek, w którymś z powyższych instytucji, pożyczkodawca gwarantuje wykonanie przelewu w ciągu 15 minut po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Aby zaciągnąć kredyt wystarczy posiadać dowód osobisty, mieć obywatelstwo polskie i przebywać na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Kto może uzyskać chwilówkę?

Alfakredyt udziela pożyczek osobom w wieku od 21 do 75 lat. Osoby te muszą też:

  • posiadać polskie obywatelstwo i mieszkać w Polsce (mieć adres w naszym kraju),
  • pełną zdolność do czynności prawnych,
  • polski numer telefonu i konto w polskim banku,
  • brak negatywnej historii kredytowej i nie zaleganie z żadnymi rachunkami. Nie można też mieć zajętej pensji lub świadczenia emerytalnego przez komornika. Informacja o tym na pewno znajdzie się w Biurze Informacji Gospodarczej, które sprawdza Alfakredyt,
  • mieć stały dochód.

Wnioski rozpatrywane są 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu, natomiast przelewy realizowane są w godzinach od 8:00 do 20:00 od poniedziałku do piątku, oraz w godzinach 9:00-16:00 w soboty i niedziele. Firma deklaruje, że pieniądze mogą zostać przelane na nasze konto nawet w 15 minut.

Jakie zadłużenie może wpłynąć na negatywną ocenę naszej zdolności kredytowej w oczach Alfakredyt? Wszystkie nie zapłacone powyżej 200 złotych rachunki, raty kredytów i inne zobowiązania, których termin płatności minął ponad 60 dni temu.

Weź pożyczkę w Alfakredyt!

Pożyczkodawca działa pod nazwą Alfakredyt Sp. z o. o. i jest polską firmą. Jego siedziba mieści się w Warszawie, ul. Pańska 96 lok. 38. Nr KRS spółki to 0000458132, a jej akta prowadzi Sąd Rejonowy w w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

3.6/5 - (14 votes)