Dziś prezentujemy Alfakredyt, która jest kolejną firmą, która z sukcesem oferuje aż 1000 złotych w pierwszej pożyczce całkowicie bez kosztów. Pożyczyć można 30 dni i w przypadku spłaty pożyczonej kwoty w terminie, RRSO wynosi faktycznie 0%. Maksymalna kwota kolejnej pożyczki to 3000 złotych.

Jak uzyskać chwilówkę w Alfakredyt

Aby uzyskać pożyczkę należy zarejestrować się i wypełnić formularz, dostępny na stronie pożyczkodawcy (www.alfakredyt.pl). Następnie każdy, kto chce, by jego wniosek został rozpatrzony pozytywnie, proszony jest o przesłanie 1 grosza na jeden z obsługiwanych przez pożyczkodawcę rachunków. Są wśród nich Alior Bank, mBank, Bank Pekao, PKO Bank Polski, Bank Zachodni WBK. Jeżeli posiadamy rachunek, w którymś z powyższych instytucji, pożyczkodawca gwarantuje wykonanie przelewu w ciągu 15 minut po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Aby zaciągnąć kredyt wystarczy posiadać dowód osobisty, mieć obywatelstwo polskie i przebywać na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Alfakredyt udziela pożyczek osobom w wieku od 21 do 65 lat. Wnioski rozpatrywane są 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu, natomiast przelewy realizowane są w godzinach od 8:00 do 21:00 od poniedziałku do piątku, oraz w godzinach 8:00-16:00 w soboty.

Weź kredyt!

Pożyczkodawca działa pod nazwą Alfakredyt Sp. z o. o. i jest polską firmą. Jego siedziba mieści się w Suwałkach, przy ul. Jana Pawła II 8 lok. 5. Nr KRS spółki to 0000458132, a jej akta prowadzi Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.