Serwis netGotówka.pl jako kolejna zaproponowała swoim Klientom skorzystanie z promocji na pierwszą pożyczkę w cenie 0 złotych. Firmą, którą prowadzi serwis jest Net Gotówka S.C. P. I M. Kater i ma ona siedzibę w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 31. Dalej opisujemy promocję od firmy Kasatak.

Pożycz 700 złotych za darmo!

Pożycz 700 złotych za darmo!

Netgotówka i nawet 700 zł na ponad miesiąc

Pożyczkodawca oferuje do 700 złotych i na okres aż 6 tygodni. To oferta dla tych, którzy nie są pewni, czy w ciągu miesiąca spłacą swoje zobowiązanie.

Na stronie pożyczkodawcy są dostępne dokumenty, z którymi należy się zapoznać przed zaciągnięciem kredytu. Regulamin pożyczki stanowi, że koszt pierwszej będzie wynosił 0 zł tylko, jeżeli spłacimy ją w terminie. „Umowa pierwszej pożyczki”, „Umowa kolejnej pożyczki”, „Tabela opłat i prowizji” oraz „Formularz informacyjny dla pierwszej pożyczki” i „Formularz informacyjny dla kolejnej pożyczki” są dostępne w zakładce Wzory dokumentów serwisu netGotówka.pl. Zapraszamy do skorzystania.

Propozycja firmy Kasatak

Na rynku chwilówek pojawił się kolejny pożyczkodawca. Mowa o KasaTAK!, który kieruje swoją ofertę dedykowaną specjalnie dla kobiet. Za pierwszym razem możemy pożyczyć za darmo 1500 złotych na okres 30 dni.

KasaTAK! to druga firma po Kobiecie z kasą, która oferuje pożyczki przygotowane specjalnie dla płci pięknej. Każda kobieta, która potrzebuje gotówki na spełnienie swoich nagłych potrzeb, jest w stanie pożyczyć u tego pożyczkodawcy. Tylko KasaTAK! oferuje swoją pożyczkę bez żadnych kosztów. Ale (UWAGA!) chwilówkę mogą otrzymać też mężczyźni.

Kredyt jest udzielany wszystkim w wieku od 21 do 70 lat po wypełnieniu wniosku i weryfikacji za pomocą przesłania 1 grosza na konto parabanku i potwierdzeniu warunków umowy w tytule przelewu. Maksymalny okres pożyczki to 60 dni, a kwota – 2000 złotych (gdy korzysta się z usługi za kolejnym razem). Pożyczkodawca zapewnia, że po weryfikacji poprzez przelew, pieniądze trafią na nasze konto już w 10 minut. „W szczególnych przypadkach” może poprosić o skan dowodu osobistego w związku z przypadkami wyłudzeń pożyczek.

Weź kredyt w Kasatak!

Serwis KasaTAK! należy do Grupy Ferratum (Ferratum Capital Poland S. A.), która jako pierwsza w 2005 roku wprowadziła mobilne mikropożyczki. Firma ma oddziały w 19 krajach na całym świecie. W Polsce działa od 2014 roku. Jej nr KRS to 000307674. Wśród serwisów pożyczkowych, które obsługuje jest również EkspresKasa, która oferuje pożyczkę do 1500 złotych za darmo na 30 dni.

3.9/5 - (15 votes)