Firma InCredit w dniu dzisiejszym oznajmiła, że przedłuża kwotę pierwszej i każdej kolejnej pożyczki o 31 dni. Od teraz w serwisie będziemy mogli pożyczyć 2000 złotych w ramach pierwszej pożyczki za darmo na 61 dni.

Rodzaje pożyczek w Incredit

Co do zasady, firma InCredit udziela pożyczek długoterminowych na okres od 1 do 24 miesięcy. Stali Klienci mogą otrzymać wsparcie finansowe aż do 10 000 złotych. W zeszłym roku dołączyła do naszego zestawienia firm oferujących promocję pierwszej chwilówki bez opłat na okres 1 miesiąca. Za pośrednictwem www.incredit.pl można było pożyczyć za darmo kolejno 1000, 1500 złotych, a następnie 2000 złotych.

InCredit sprawdza wiarygodność Klienta w bazach BIK i KRD, dlatego ważne, by nie mieć opóźnień w spłacie innych zobowiązań. Tylko wtedy wniosek pożyczkowy zostanie zweryfikowany pozytywnie. Weryfikacja nowych Klientów odbywa się w standardowy sposób, czyli poprzez przelanie 1 grosza na jedno z kont firmy (pożyczkodawca posiada kilka rachunków bankowych w najpopularniejszych bankach).

O pożyczkę przez internet w InCredit możemy aplikować o dowolnej porze. Natomiast wnioski są rozpatrywane w godzinach 7:00-22:00, natomiast w sobotę i niedzielę 7:00-21:00.

Weź pożyczkę w Incredit!